0 oy
963 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
4 aylk oglum var ve kucak isteyen bi bebek emzikte tutmuyo biraktgm an aglyo inanmiyo annem bana abartyosun diyo dün o lafa mutfagi kaldiraym temizlk yapaym dedim bebek hıckira hickira agladi 10 da basladim akşam 4 te anca bitirdim işi 

18 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Anne degıl mısın yardım et deseydın kızıyla resmen kuma gibi itişen annelere cok kızıyorum 
tarafından
Yardima cagrmiştim menemenlik koymak icin sagolsun koydu ama bi tonda laf soyledi
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Kendi annen diyor he bunu 
tarafından
Evet cnm
(1,426 puan) tarafından
Fazlada takılma boşver belkide bi an ruh değişimine denk geldin
0 oy
tarafından
Anne iste fazla takilmam anamin dedginee  
0 oy
tarafından
Şaşiriyorum boyle annelere
tarafından
Bende şaşrdim evim o kadar pis degl topluydu sadece menemen yaparken dagldi sonra zaten o kadar isi birakti cekildi kenara herseyi kendim hallettim
0 oy
tarafından
Anne yav işte benimki de ilk evlendiğim zamanlar sallardı beni sen ne pissin uyyyy rezilliğe bak şuranın haline bak sen karı olacan da görecem derdi şimdi evime geliyor alkışlıyor resmen aferin sana diyor lan kadın geçen sene ağzıma ediyordun diyorum ben anneyim demeseydim bir bokk olmazdı senden diyor :)))) çok açık sözlü 
tarafından
Haklilar bi yönden ama 4 aylk bebekle is yaplmiyoki
0 oy
tarafından
Canım bende oyleydim ilk zamanlar ama annem ne zaman gelse illa bi iş yapar hiçte demez evin pis diye biliyor çünkü neden olduğunu benimde 4 yaşında kardeşim var inanılmaz yaramaz annemde hep söyler öyle olduğunu boşver sende takma istediğini desin
tarafından
Evet benmde 5 yasinda kardesim heryeri kariştirir
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Keşke böyle demeseymis çocukla zor oluyor kimse dört dörtlük değil ki sen öyle olasın 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sen de diyeydin o zaman tut da iş yapayım anne yaptırmıyor diye
0 oy
tarafından
Ben 10 aylık bebeyle bile yapamıyorum 4 aylık bebeyle hiç yapılmaz hele bide kucakcıysa  daha zor
0 oy
tarafından
Benimkide 3 buçuk aylık uyurken sesten çok anliyo ev terliklerini ayağıma değil elime giyiyorum resmen o uyurken Allah razı olsun annem 2 3 günde bı gelir ya benim evde bakar ben temizlik yaparım ya kendi evleri hemen karşımızda eve götürür orda bakar bı günden bı gune de bu ev pis şöyle böyle demedi daha ben derim evimi *** goturuyo diye 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Kolaydi tek basina bebek bakmak sanki 
0 oy
tarafından
Kız benim annem gelir bana iş bile yapar niye öyle demiş az tutsaymis sen yapsaymissn :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kız benim annemde bazen der. Bende gülerek e gel beraber temizleyelim derim .tamam der cidden de eşime söyler akşam benide götür diye. Takılma bu kadar anne yani 
0 oy
tarafından
Böyleleri kaynana olmasın ya kendi kızına yapan elin kızına napmaz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Diyebilir :))))
0 oy
tarafından
O zmn torununa baksin sen de yap isini . Bakmiyosa da laf etmesin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Oyle diyeceğine yardım etse ya annen. O etmeyecekte  kim edecek 
0 oy
(833 puan) tarafından
Varsin olsun pis olsn bosver sen bebisinle ilgilenn gerisi hc onmli dgl tkmaaa boyle. Seyleri

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,085 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,089 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,006 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,293 göst.