0 oy
1,082 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Merhaba kızlar bugün çok üzüldüm bugün komşum bana evin çok pis dedi niye temizlemiyorsun dedi. İlk gebeliğim düşük oldu düşükten 1 sene sonra tekrar hamile kaldım ve bu ikinci gebeliğimde de düşük tehlikesi geçirdim çok şükür şimdi 30 haftalara gelebildik. Bebeğim için öyle dip köşe temizlik yapmıyorum bebeğim için tabi hele sağ salim doğsun da başka bişey istemem. Komşum sürekli laf arasında perdelerini yıkadın mi, camlarını sildinmi  ay o halin çok kirlenmiş at çöpe gitsin falan deyip durdu. Bebek doğarsa bu evde mikrop kapar değince verdim ağzının payını da içim rahat etmedi tabi kestim görüşmeyi birdaha da asla görüşmiycem ama ne insanlar var ya:((

34 Cevaplar

+9 oy
(8,778 puan) tarafından
Milletin ne dediği mi önemli bebeğin ve senin sağlığın mi önemli ağzının payını vermek yerine eline Bi kova bez ve su verip buyur sen temizle hamile kadının dedikodusunu yaparak günaha girmek yerine hamile kadına yardımdan sevaba gir derdin
(4,093 puan) tarafından
Ay aynini yazacaktim pisse gel hi isin ucundan yardim ediver madem okadar rahatsizdan derdim bende
(8,778 puan) tarafından
Söyle insanlara sinir oluyorum ya yapabilse zaten yapar hadi onu geç herkes temiz olmak zorunda değil baktın ki kadın pis evine gitmezsin olur biter hem gidip bide üstüne bu böyle şeyler söylemiyor mi ıslak tuvalet terliğiyle vurasım geliyor agizlarina
(472 puan) tarafından
Senin yorumlarına bayılıyorum harikasın
(472 puan) tarafından
Keşke komşum olsaydın akrabam olsaydın
(8,778 puan) tarafından
Saol cnm teşekkürler nasip kismet :))))
-Reklam-
+3 oy
(1,824 puan) tarafından
Aynen canım bebek mikrop kapmasın seni dışarı alayım deseydin ya bi 
(133 puan) tarafından
Keşke aklıma gelseydi de deseydim yaa
(1,824 puan) tarafından
Sıkma canını ya çıkar hayatından gitsin edepsiz insanlarla uğraşma canım senden bebeğin den kıymetli değil hiçbir iş
0 oy
(692 puan) tarafından
Halini görmüyor mu alsın eline bezi süpürgeyi yapsın hayrına terbiyesiz millete düştü evinin derdi
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Komşunun da dili pismiş ona neymiş rahatsızsa gelmesin kendi evine baksın
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Pisliği asla savunmuyorum  hiçte haz etmem ama senin ki zaruret diyorsun isterse evini ...götürsün ona ne? Keşke zahmet olmazsa temizlesen ne sevaba girersin deseydin.. 
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Yani böyle biriyle ahbaplik etmesen senin için daha iyi olur tabiki densiz densiz konuşmasın.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Zaten anca akil verir bir el atayım demezler, bosver onu en iyisini yapmışsın. Ama doğumuna az kalmış bayram da geliyor. Eşine toplat halıları yıkamaya gönder,  akşam perdeleri söktür at makineye hemen çıksın asar eşin, bir bez al yavaş yavaş sil sagini solunu tozunu al çokta hareketsiz kalma. Haftan büyük diye diyorum. Mutfak dolaplarini eşine sildir. Cam pencere kalsin zaten yağmur dolu yağıyor ara ara 
(3,453 puan) tarafından
İcten tozunu almazsa perdeler cama değdikce geri kirlenir kiz içten silsin eniste camlari
(5,406 puan) tarafından
=)) bilemedim ki içten o kadar kirli değildir. Aynen yapabilir benim eşim biraz söylenir ama şükür yapar =))
(3,453 puan) tarafından
Öp basina koy kiz benimki hayatta ev isi bilmez elini bile surmez bana da yapma bosver mis gibi diyor geçen :))
(5,406 puan) tarafından
Be zaten 8 ayı geçtim diye ondan isterim yoksa kendim yaparım ona kalmadım, =)) biliyor ve çok anlayışlı şükür
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Komsunda aşmış yanj hamile insanin yüzüne böyle denir mi ne kadar düşüncesiz bence bir daha evine alma böylece ne laf isitirsin ne üzülürsün
(133 puan) tarafından
Önceleri açıktan demiyordu tabi kendi evindeki halıları çarşafları bataniyeleri yıkar asar sırf ben göreyim diye de balkondan seslendirdi bana. Ay çok yoruldum hergün yıkıyorum içim rahat etmiyor değip dururdu da şimdi açık açık deyince ama iyi oldu gerçek yüzünü de görmüş oldum
0 oy
(397 puan) tarafından
Sanane bee evimden deseydin gereksiz tencere ağızlı ***** şey  pisse bna piss deseydin 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Alma evine o kadını sende kapına gelince kapıyı yarım aç anlasın içeri davet etmediğini terbiyesiz 
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Gel beraber temizleyelim yardım et boş boş konuşacağına deseydin keşke 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Beraber yapalım Ben hastayım yapamıyorum deseydin benim düşük riskim var deseydin yani ondan sonra benden daha pisleri var deseydin sen görmemişsin deseydin Allah'ını seversen sanki sen çok mu temiz deseydin kendileri ayrı ayrı bir kere temizlik yaparlar birinin evini de temiz Yani bir toz görsünler bin tane laf ederler Allah'ın boş ver diyen desin Bir daha da böyle kişi evine sokmazsan olur biter
(133 puan) tarafından
Kız oda biliyor düşük riskinin olduğunu 3 gün hastanede yattım hatta
(2,669 puan) tarafından
Evimin pisliği sanami kaldi deseydin açık açık beni eleştirmeye geliyirsan gelme ya benim böyle komşum olsun onu diyeceğime gider yardım ederim temizlerim evini ya böyle insanın acigind demek değil üstünü irtupte yardım etmek sevaptır oyle dediği için çok günah kaldırdı o
0 oy
(978 puan) tarafından
Bosver sen gucun yetse zaten yaparsin.bende evde durunca yapiyorum hep dukkkanda durunca o hafta cok dagiliyo napalim yani 29haftadayim bende kendimi yirtamam ne zaman musait olursam o zaman yaparim kime ne
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Pis diyeceğine canım alınma ama kirlenmiş ben yapayım sende bize bi çay koy derim ne var yani hadsizler sanki kendi oturuyor bende üzülürdüm lafına 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Terbiyesiz ona mı kalmış senin evinin işi.  Görüşme tabiki bundan sonra 
(133 puan) tarafından
Görüşmiycam tabi. Ayrıca temizlik herzaman yaparsın hatta en alasını yaparsın ama. Çocuk öyle kolay olmuyor ha deyince çocuk olmuyor işte
(4,651 puan) tarafından
Onun Bi zoru var bence. Aklından başında insan böyle davranmaz çünkü.  Sen bisver evi bebeğine odaklan. Rabbım sağlıcakla kucağına aldirsin
0 oy
tarafından
Dayanamiyorsan gel temizle deseydin.
0 oy
tarafından
Bende bı kayıp yaşadıktan sonra korktum ve halimde olmadı zaten temizlik ne kadar olursa ben oturduğum yerden süpürüyorum elimle siliyorum yerleri her gün bir oda otura otura sırf iş birikince hiç yapamazsam diye her gün bir tek iş çünkü doktor kızdı hareket etmen gerek diye insanlar ağzına geleni söylüyor düşünen yokki yapabiliyor mu  diye takılma o kadar dert edip lafını eden iyi niyetli olsa kendisi kalkıp yapiverirdir 
0 oy
tarafından
Alma evine sende beğenmiyorsan gelme de
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Ben yapamıyom gelde yap de
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Komşu olsunda el atsın ozaman 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 377 göst.