0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hep söyleniyor burda kimse takmıyor az önce adamın biri post açmış burda üyelik açmış engellendi zannedersem biz anlayamıyoruz ama bir sürü erkek vardır burda eminim karnınızı atıyorsunuz kıyafet atıyorsunuz evinizi barkinizi atiyosunuz yapmayın ya vallahi başınıza bir iş gelir 

12 Cevaplar

+2 oy
(119,058 puan) tarafından
Bu uygulamada olan erkeklerin şeyi kökten kopsun emii
tarafından
Kopar ins. Sevdosum
(580 puan) tarafından
sevdos harikasin :-))))
(119,058 puan) tarafından
Ahahaah sagol hayatim⚘⚘⚘
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok atmiyormm ben artik.

0 oy
tarafından
Günaydın şekerimmmmm
tarafından
Benim günüm çoktan aydı tatlım zaten ben biliyorum hiçte paylasmadim özel şeyler burda erkek olduğunu dusunemeyenler var sadece kadın kullanıyor kadın uygulaması bu diye düşünenler var ama maalesef işte sapık ******** erkekler ne akla giriyor bilemiyorum
tarafından
Valla bende çözemedim neyi öğrenmek istiyorlar da burada takılıyorlar hamile olmayan bir kadın bile bu uygulamayı bilmezken nasıl bulup hesap açıp takılıyorlar
tarafından
Sapık işte kadınlarla iletişimde olmak için her yolu deniyorlar demek ki. Buna engel olamayız zaten ama elimziden geldiği kadar dikkat etmemiz lazım
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Evet dogruuu bnd az önce atım ama hemn sildim 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Bence de o kadar haklısın ki, erkek dolu burası
0 oy
(50 puan) tarafından
erkeklerin ne isi var burda.. manyaklarmi bura kadinlar icin.. 
(1,278 puan) tarafından
Ne işi olacak sapık lik yapıyorlar akıllarınca postları okuyup okuyup ne hayaller kuruyorlardır sen düşün artık. O yüzden diyoruz resim paylaşmayın kimin ne olduğu belli değil burda.üstelik fotoları gördüğüm kadarıyla herkes kendince çok güzel bayanlarsınız resminizi alıp kopyalar herşeyi yapar zihniyeti bozuklar
0 oy
tarafından
Valla ben instagramima atmadifim seyi buraya atmiyorum. Bazen goruyroum profillerinde kendi fotolari var kocalariyla cinsel yasamlarini anlatiyorlar, aklim gidiyo valla sapik mapik dadanir. Hemen diyorum kaldir. Hele biri vardi karnimin ne tarafi sismis diye karnini acip atıyordu. Ulkede sapik dolu sapık 
(1,278 puan) tarafından
Atma canım resim tehlikeli çok özelden bahsetmek de doğru değil ama işte başka soracak insan da olmuyor cevrede böyle konuları mecbur burdan soruyor anneler
0 oy
(671 puan) tarafından
Erkek olsada arkasına bakmadan kaçar bu çeneden 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ya sosyal medya burası yanii kimin ne olduğu belli değil ki, kayıt olanın kadın mı erkek mi olduğunu test edip almıyorlar ya, burada paylaşım yaparken heralde herkesin kadın olduğunu buraya sadece kadınların gördüğünü internetten herkesin görebileceğin falan düşünmeyen yoktur artık kaçıncı yüzyıldayız yaaa İnternet kullananın bunların bilincinde olması lazım, kimseye niye geldin diyemezsin kim nereye isterse girer İnternette, sorumluluk tamamen bize ait kişisel paylaşım yapan bunu göze alıp yapıyordur artık
tarafından
Yok işte düşünmüyorlar demek ki herşeyi paylaşıyorlar sonra birileri yorum yapınca erkek var kaldır deyince hemen siliyolar postu dusunemeyenler için açtım postu zaten. Bile isteye paylaşan da artık ne zihniyetle paylaşıyor onu bilemem
(1,862 puan) tarafından
Yok seni anladım sıkıntı yok, ben bunu düşünemeyeni anlamıyorum
0 oy
tarafından
 2   3 gun oncede biri bana ozelden dogumdan sonra 40 gun dolmadan iliskiye girmeye korkuyorum dedi eekek oldugundan suphelendim admine yazdim . 0 post acmis ve 0 yorum yapmis
(553 puan) tarafından
Yok ben cvp yazmadım orda mısın falan yazıyordu en sonda kardeşim git başkasına sor benim oğlan durmuyor falan gitti çok şükür
tarafından
Bn direk hesabi kapattirdim yazmadan
(553 puan) tarafından
İşte ben bilmiyordum o yüzden başıma geldi cnm
tarafından
Kapatırsanızözel den kimse mesaj atamaaz
tarafından
Ozelden arkadaslarimla konustugum icin hesap degistim
0 oy
tarafından
Kim bilir şimdi kadinnn diye aramızda bize kuzum diyen nice erkek vardır .
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Atan ihtimalleri düşünüyordur sanırım.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 455 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 572 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu

377,772 soru

11,306,902 cevap

34,735 kullanıcı

...