0 oy
3,224 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar yaa özlüyorum sizi ama giremiyorumki buraya cocuklardan esimden vakit bulamiyorum<3<3:D

image

image

57 Cevaplar

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Senin postlarıni sürekli okuyordum. Eşin cezaevindeydi ve sen iki çocuğunla kalmistin dimi yanlış hatırlamıyorum? Şafak sayıyordun bikere görüş günü iptal edilmişti dimi??

Sen çok mutlu ol emi hep böyle mutlu ol inşallah Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah
tarafından
Insallah canim Allah razi olsun ♥️⚘⚘
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Allah mutlu etsin inşallah... millet te seni buldu bugün lincleyecek kendileri atmiyilormus gibi boşver canım
0 oy
tarafından
Canım hep mutlu olun inşallah ama burda kötü göz de çok sen her yerde paylaşma nazara gelirsiniz bak yeni kavuştun zaten kocana 
0 oy
(88 puan) tarafından
Yani herkes bilmiş gerçekten insanların mutluluğuna balta olmak yerine ortak olup tebrik edin çok mu zor?  Rabbim bana da nasip eder böylesini maşallah diyip geçin çok mu zor hakkaten. Mesele doğruluğu yanlışlığı değil herkes hayat dersi verme peşinde bunu buraya koymak doğru mu falan kaç yaşında kadın kendisine göre doğrusu yanlışı vardır. Herkes klavye kahramanı saldırmaya bayılıyorsunuz.
(88 puan) tarafından
Daha da mutlu olursunuz inşallah canım.
0 oy
(15,686 puan) tarafından
Yani yüz defa dedik insanları kırmak. Yerine yorum yapmamayı bakmamaya seçin az empati kurun aynısı size yapılsa ne hissedersiniz bu aralar çoğaldı gözümüze batıyor uyarıyoruz da ama bakıyoruz aynı illa engellemek mi.lazım lütfen ya !
tarafından
Boswer fatom kul hakki diye birsey var bazilari ogrenememis elbet birgun hesaplasiriz Allah katinda..:(
0 oy
(7 puan) tarafından
Bence çok güzel bir şey  sen kemseyi düşünme benim de böyle sohpetm  olsa bende paylaşırım  buradakiler çok acımasız  sadece linc için vardır bazıları bence seni  kıskandılar  onlar da böyle bir sohpet atsınlar da görelim 
0 oy
tarafından
Ne oluyor ya kadın sanki eşiyle fantazili konuşmalarını mı atmış herkes yatağına varana kadar anlatıyor utanmasa pozisyonu anlatacak siz kalkmış buna mı tepki gösteriyorsunuz ayıp size ayıp asıl 
0 oy
tarafından
Canım Allah mutlu etsin özelini paylaşıp paylasmaman sana kalmış tabiki ama gördüğüm kadarıyla tesettürlüsün duvar kağıdın da açık foton var admin burda uyarıyor googleye düşüyor diye günah yanii kapalı bi insanın saç açık rahat bi şekilde foto paylaşması
0 oy
(13,887 puan) tarafından
milletin canı sıkılıyor enerjisini burda atıyor gereksiz yorumlar çok sen bakma

Allah daim etsin mutluluğunuzu
0 oy
(278 puan) tarafından
Biz de boyleydik bi ara bozuldu geri nedense ama yine de arada bi oluyor böyle
0 oy
(774 puan) tarafından

Mutlu olmayi en cok sen hakediyosun bunca ayrilikdan sonra<3

0 oy
tarafından
Kübram kuzuummmm mutluluk sizin hakkınız ya ❤❤ canımsın seviliyorsun ❤❤❤
0 oy
tarafından
Bu aralar kimi ne sekilde lincleyeceklerini şaşırdılar. Niyetini kimseye ispatlamak zorunda degilsin canim. Esine kavustun keyfini cikar kimseyi takma. Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah 
0 oy
tarafından
Maşallah canım rabbim mutlugunuzu arttırsın :)) eşinle kavuşmuşsunz gözün aydın rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla sistim yorumları okurken yemin ediyorum yok hava atmış yok nispet yapmış yok mahremiyet paylaşmış ay siz iyice şasırdınız ? Bu kadar kıskanmasanız mı acaba? Valla sürekli kötü post okumaktan psikolojim bozuldu benim az da böye güzel şeyler görsek nolur ? Ama yok sizin gibi başkalri da mutsuz olmalı ki onların mutsuzluğuyla beslenin dimi? Yok kocam beni dövdü yok kocam benimle hiç ilgilenmiyor yok kocam bana dokunmuyor kocam bni sevmiyor bu tarz postlar ne kadar normalse bu postta o kadr normal .
0 oy
tarafından
Allah daim etsin inşallah cnm insanlar bı garip iyi şeyler görüp okuyunca yok ozeliniz yok dinen günah yok görgüsüzlük ama cinsel hayat yada kocamdan dayak yedim desen herkes hurra bide senin demedigin şeyleri millet sayar eşine ******** pislik vs.. takılma yani Allah muhabbetinizi artırsın inşallah
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Okadar ayriliktan uzuntuden sonra coktan hakettin canm Rabbim mutlulugunuzu daim etsin insallah hep boyle olun❤
0 oy
tarafından
Ona bakılırsa cocugu olmayanlar da paylasmayalım sormayalım bari nispet olur sonucta bazen gercekten sacmalıyorsunuz. Kadın kocasının yolunu bekledi ne olmus mutlu oldugun da uzgun kisiler ne guzel kutlu diye sevınebılseler belki uzulmezler.. Allah muhabbetinizi artırsın canim ınsallah MAASALLAH ❣️
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Sanırım böyle bir konuşmayı yeni evlendiğini zamanlar yapmıştık şimdi o kadar uzaklaştık ki... Ama söyleyemiyorum ona dediğim an saçmalıyor oluyorum. Sizi de Allah muhabbetinizi arttırsın 
0 oy
(15,976 puan) tarafından

Waffle ye güldüm. Aynı şeyi eşime desem ya afiyet olsun der ya da cevapsız bırakır :D

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Saçma sapan yorum yapanları görünce de onların adına üzülüyorum. Yazık yani insanların mutluluklarına ortak olamıyorlar. Bende geçen eşimle olan mesajları paylaştım. Bilip bilmeden hemen eşime öküz odun falan laf atmalara başladılar.

Ama ne yapıyoruz. Bunlara takilmiyoruz. Hayatımıza devam ediyoruz. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 707 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,147 göst.
2 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 264 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.