0 oy
3,216 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar yaa özlüyorum sizi ama giremiyorumki buraya cocuklardan esimden vakit bulamiyorum<3<3:D

image

image

57 Cevaplar

+9 oy
(12,776 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Şu her şeye b.k bulan ark lar yorum yapmayın o zaman siz cok temizsiniz üstünüze sıçramasın ne kadar saçma sapan insan doldu arkadaş ya herşeye bi laf eden neden   paylastin ee ne yapak 

Bi sey yapmayacak isen gürültü etme sessiz ce çik posttan 

O zaman yemek atmayın yemeği olmayan var çocuk paylaşma çocuğu olmayan va4 saçma sapan şeyler takılıyor sunuz neymiş mis kocası böyle olmayan varmış ee ne yapsin kadın çektiği şeyler çekmeyen de var  çok değişik insanlar siniz 

ALLAH BOZMASIN 
(12,776 puan) tarafından
Laf eden yorumlar uyari ver ilgilenir gerekirse engelleme yaparım herkes artık bi saygı öğrensin
tarafından
Azamelia. Canim hatırliyomusun bende whatsapp konuşmamı attim bazıları neden attin sacma milleti ozendirme gibi şeyler yazdi bura dert platformu gibi algılanmis guzel seyler kimine batiyo
(12,776 puan) tarafından
Batıyor ise kullanmasın platform cnm burda  her dert Sevinc paylaşılıyor herekyok insanlar kırmaya herkes herşey bir kulp buluyor çünkü
(2,078 puan) tarafından
Kuzum Allah neden bozsun ki, onun yerine Allah mutluluğunuzu, muhabbetinizi daim etsin diyebilirsin,
tarafından
O her şeye b.ok bulanlar laf olsun torba dolsun puan olsun amacli yapilan yorum sahsen
-Reklam-
+10 oy
(14,019 puan) tarafından
Allah muhabebtinizi arttırsın ama benim kendi fikrim böyle postları hoş bulmuyorum çünkü burda eşiyle yabancı gibi olan evde çok kötü hayatlar yaşayan insanlar var çocuğu için binbir eziyet é katlanan kadınlar var. Onları düşünerek üzülüyorum gerçekten. Allahıma şükür eşimle aram iyidir ama yine de böyle yerlere atmaktan çekinirim onların iç geçirmesinden korkarım.. 
tarafından
Zaten ben cok ic gecirdim.1.5 sene boyunca esime hasret kaldim ama ben boyle gorunce birgun bizde boyle oluruz diye sabrettim lutfen boyle dusunmeyin.
(14,019 puan) tarafından
Sizin olayınız onlardan çok farklı. Kıyaslamak doğru değil. Neyse nasıl isterseniz dilerim kimsenin gözü deymez.
(1,403 puan) tarafından
Ggyk peki ne yapalım sürekli o kadinları düsunüp biz de mi mutsuz olalım elbette ki o hlde olanlara uzuluyoruz ama kimsenin hayatını kendimize dert edemeyiz degil mi? Yani herkes mutsuz diye bnde mutsuz olayım mutlulugumu paylaşmayayım mı? Yani mutlulugunuz daim olsun ne güzel yazmak bu kadar zor olmamalı Yemin ediyorum surda kocasıyla cinsel hayatını anlatanlar bile bu kız kadar linç yemedi
(14,019 puan) tarafından
Yazdığım şeyleri neden farklı yöne çekip tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz bu benim kendi fikrim ister onları düşün mutsuz ol ister olma bana ne? Ben bu postun amacını anlayamadığım için böyle bir yorum yazdım. Ayrıca cümlemin basında yazdığım temenni yi okumayı sanırım canınız istememiş?
(3,152 puan) tarafından
O zaman ask dizileri yasaklansin arkadasim ne dersin
+5 oy
tarafından

Ay bu ne mıç mıç hiç sevmem :Dddd sen hep mutlu ol çok hemde 

tarafından
Ben mutlu olmayi haketmiyorum galiba bu mutlulugu sizinle paylasmak istedim okadar laf paylasilmis yok nispetmis felan filan zamaninda herkesten kotu bir hayatim vardi hala ole neyin nispetini yapayim daha ayri eve cikamadim.
tarafından
Seni gebertirim saçmalama boş boş konuşuyorlar senin neler yaşadığını biliyorum ben sen hep mutlu ol güzel gözlüüüümmmm
tarafından
Allah razi olsun bitanemm insallah :(
(200 puan) tarafından
Burdakileri neden bukadar takiyorsunuz Rabbim mutlulugunuzu artirsin ben boyle seyleri gorunce mutlu oluyorum bazilari atiyor esim beni dovdu falan yok aldatti boyle seyler uzuyor kim.nederse desin takilmayin bukadar
+5 oy
(110 puan) tarafından
İnsanin mahremi olmalı eşi ile arasında gösteriş de yapmamalı .... ben çok yanlış buluyorum dinen de özel hayatı ortaya dökmek caiz değil mutluluğunuz daim olsun ama özeliniz de daim olsun .... ben bırak eşimle konuştuklarımızı arkadaşlarıma eşimi anlatmam ne münasebet elin kadınları eşimin benimle özelini bilsin belki mana vere ek belki gözü kalacak 
(291 puan) tarafından
Bisey dicem. Bu bayan eşi cezaevinden çıkmış ve 1 yıldır görmemiş özlem hasret herşey var. Mutluluğunu paylaşmak istemiş. Bide buraya yatak odası konuşmalarını atmamış. Insanlar o kadar mahrem şeyler paylaşıyor külotlarını atıyor kanlı pedlerini atıyor  pozisyon muhabbetlerini atıyor ya pozisyon. Bunları bu bayan yapmış mi soruyorum size. Elinizi vicdanınıza koymamızı tavsiye ederim. Tebrik edin gözün aydın deyin. Bu kadar kötü olmayın Allah aşkına ya. Şimdi diyeceksin sen avukat mısın. Ben kendimi bayanın yerine koyuyorum o yüzden haksızlığa uğradığını düşünüyorum.
+4 oy
(13,614 puan) tarafından

Hamilelik bekliyoruz :D

tarafından
Hamilelik postu acamam acarsam linc yerim yine millete nispet yapiyon diye
(13,614 puan) tarafından
Sen bakma onlara, benim son podyuma bak agzma tukurduler
tarafından
Dur aciyorum hemen
tarafından
Vuu insanlar ne bicim olmus yaa insan on dusunur bir yazar bunlar hic dusunmeden yazmislar galiba..
(759 puan) tarafından
Merve sen haklısın postunda
+4 oy
tarafından

Vay anasını bee kanli pedini atan kişiler kadar tepki almadı bu post :blink:

Ne var ya ne güzel mutluluğunu paylaşmış yaa

tarafından
Mutlu olan insan görünce tahammül edemiyorlar biz mutsuzsak sende mutsuz ol senin kocan da eve gelmesin seni sevmesin hep bu moddalar
tarafından
Evet yaa kadın aylardır eşinden ayrı içi içine sığmıyor şimdi neden bu tepki anlamam yazık günah ona  da hem herkes atıyor
Birisi kötü yorum yaptı diye herkes gazlandi

Kotu yorum yapmak yerine mutluluk dilersin sen iyi değilsin diye onlar da mi iyi olmasın ya
(1,403 puan) tarafından
Cennet cicekleri virüs olmasa öpücem bacım :D
tarafından
Uzaktan öp aşkım ben onu da alırım:)♡
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Çok güzel ama burda böyle muhabbeti olmayanları da düşünmek gerek :) İnsanların gözüne gözüne sokmak gibi oluyor.. Yanlış anlamayın lütfen sadece fikrim bu, yoksa Rabbim neşeniz i daha da artırsın inşallah :) 
tarafından
Yemin ederim boyle bir niyetim yoktu..
(2,067 puan) tarafından
Elbette biliyorum sadece fikrimi söyledim şevkinizi kırmak istemem :)
+1 oy
tarafından
Tamam mutlulugunu paylasmak istemissinde burda kocasoyla kotu durumlari olanlar var onlara nispet olmamis mi
tarafından
Gercekten boyle bir niyetle yazmadim
+1 oy
(580 puan) tarafından
mutlulugun daim olsun

ama emin olki o kadar inssn var ki her gun boyle olmayi istiyen belki bu mesaji okuyan cok kisi var ve senin mutlukugunla mutsuz olan esleri onlari itip kalkan canlari aciyan keske kaldirsan 
(580 puan) tarafından
bir cogu zor durimda vak demek oda zor gunler gecirmis demek biraz anlayis beklerdim .
tarafından
Hic birsey demiyorum ben..
(580 puan) tarafından
kotu bisey demefim ki
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Lincleyenler çok b.oktan bi kusur bulmussunuz uzun bi süre kocasinin yolunu gözlemis birisi bilip bilmeden yok neymis görmemisin kocasi olmuş,  esiyle arasi bozuk olanlar varmis ya kardesim herkes kendi hayatina baksin o zaman

Neyi linç edeceginizi cidden bilmiyosunuz hele bazilari varki sırf bi kac kisi linclemis diye onlarda arkasini getiriyo ayni lince devam ediyo bu kadarinida yapmayin..!!!
(759 puan) tarafından
helal olsun sana doru
(7,972 puan) tarafından
Millet ne kadar abarrmis yorumlari okurken sinirlerim tavan yapti yuhh yani dedim
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Canım waffle istesede makarna yerim ben güzeldi ☺️ Allah mutluluğunuzu muhabbetinizi arttırsın ♥️
tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Benimde canim makarna istedi bakk
tarafından
Salcali yaptim yedim bile kiz :)
tarafından
Ye cnm afiyet olsun
0 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
tarafından
Amin insallahh canim insallah
0 oy
tarafından
Ne guzel canim RABBİM mutlulugunuzu daimi etsin özleminiz bitmemis hala qaliba;)
tarafından
Kiz bitermi okadar hasret varki icimde hala gecmedi zor gunler gecirdim simdi Allahin izniyle mutlu olmaya calisiyorum iste napayim :/
tarafından
Iyi yapiyosun canim her zaman boyle olun INŞALLAH ⚘⚘⚘
0 oy
(759 puan) tarafından

Ayy ne güzel hep böyle olunnn :)

tarafından
Insallah canim insallah :(
0 oy
tarafından
Yorumsuz....... 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ay ne öyle vic vic :D hic sevmem
0 oy
(935 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O zamn k.bakma allahım ayırmasın tekrardan ❤yaşatmasn o zor günlerini
tarafından
Çünkü 1 yıl eşinden ayrı kaldı eşi hapisteydi çok normal değil mi yani

Evet görmemiş cunki 1 yıldır tek başına 2 çocukla kalmıştı
tarafından
Evet gormedim evet yeni goruyorum esimi simdi birsey yazarim ama gunah beddua etmek benim hayatimi yasasaydin simdi bunlari yazmazdin iki cocukla kaldim ortada ben sen ne bilcen
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bi tanesi ters yorum yaptı sürü gibi bunlar biri ne derse hepsi aynını diyor Allah mutluluğunuzu arttırsın kadın kanlı pedi bebek boklu bezi görmekten iyidir 
tarafından
Boswerr canim vebal.denilen birsey var Allaha biraktim ben ..:(
tarafından
Gercekden sürü psikolojisi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aşka bak beeee 
tarafından
Allah razi olsun canim.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 706 göst.