0 oy
3,226 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar yaa özlüyorum sizi ama giremiyorumki buraya cocuklardan esimden vakit bulamiyorum<3<3:D

image

image

57 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Hep böyle mutlu olun gülsün yüzünüz ..
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Ayyy her kafadan bi yorum çıkmış ohhh kıskanan catlasin bacim senin ne kadar zor günler yaşadığını biliyorum ben. Ohhh bee sefann olsun helal olsun sanaa:D:woot:

0 oy
tarafından
Hep böyle olun inşallah millete bakma bende paylaştım sacmalayan cok insan var burası dert platformu degil uzuntumuzu paylaşıyoruz bazen mutlulugumuzu paylasmak mi batiyo
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah muhabbatinizi artırsın canim 
0 oy
tarafından

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım Allah nazarlardan  saklasın Rabbim herkese huzur mutluluk versin inşallah :)

Yanlız şu yorum yapan arkadaşlar neyin kafasında anlamadım sanki paylaşıp çatlayın benim kocam beni seviyor sizinki sevmiyor demişsin gibi yorum yapmışlar :ermm: gerçekten insanları anlamak çok zor :angel:

0 oy
(648 puan) tarafından

Ne güzel valla benimki biraz odun sizin mesajlarınızi okuyunca :D Allah muhabbetini arttirsin:P

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin cnm maşallah 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Allah bozmasın canım kimseyi takıpda mutluluğunu bozma burada herkes her istediğini paylaşabilir buna kimse engel olamaz bize kural koyulmadı sunu paylasmayın bunu paylasmayın diye herkes bunu böyle bilsin cok ta göze batıyosa bakmasınlar zaten yazmıssın whatsapp konuşmalarımız eşimle diye görmek istemeyen girmez olur biter
0 oy
(119,308 puan) tarafından
Kiz kubis makarna ve waffle ☺️☺️☺️
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla çok mutlu oluyorum böyle post görünce allah ağız tadinizi bozmasın maşşallah subhanallah canım.
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yorumları okudum da gerçekten inanamadım ya ne hale gelmiş insanlık 

Müslüman kardeşimizin mutluluğu ile mutlu olup üzüntüsü ile üzülmeyeceksek nerede bu İslam?!!! 

Diyecek başka bir şey bulamıyorum gerçekten. 
Rabbim daim etsin hep mutlu olun inşallah canım :)
0 oy
tarafından
Bnde eşimden ayrıyım şuan ve bnde ailesinin yanında kalıyorum inanki kendi evimize gidip onu sabah işe yollayıp akşama gelene kadar bekliyeceğim günleri çok çok hayal ediyorum bazen  burda yazılıoya eşim bunu yaptı birlikte bunu yaptık çok imreniyorum ama cevapta yazıyorum onlarada maşallah subhanallah allahım aranızı bozmasın diye yazıyorum canım sizinde inşllah aranızı bozmasın hep öyle musmutlu olun allah bizedebi kapı açacaktıt inşallah 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Mutluluğunuz,  huzurunuz daim olsun canım.. 
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Bu postu hortlatmak istemezdim ama Allah bildiği gibi yapsın o şeref yoksunu kocanı .
tarafından
Ya ciddi misin :(
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Maşallah kuzum çok güzel yapmışsınız bn böyle çiftleri çok s3verim evlenip aşkını sevgisi kaybetmeyenleri sizde bunu kaybetmemişsiniz rabbim daim etsin havada aşk kokusu varrr
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma yorumlar yaaa Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 707 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,147 göst.
2 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 264 göst.