0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde (8,267 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar benım esim cocuga karsı tahammulsuz oluyor yuksek sesle yapma cemree dıye bagırıyo yaptıgım iş varsa bırakıp alıyorum cocugu.Sizde durumlar nasıl  ek not ; kızlar dediğiniz gibi cocuga cok iyi davrandıgı zamanlarda oluyo ama bazen ben iş yaparken yads dinlenirken sesini yükseltiyo anlamaz yanı daha 13 aylık olmadı kızım.Gidip alıyorum oyle durumlarda sinirim bozuluyo.Bakmak istemiyo gibi üzülüyo ınsan

21 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim cocuguma kotu davranacak kocanin anlini karislarim ben laa 
(8,267 puan) tarafından
Bende karıslıyorum da o an işe yaramıyo kuzum sonrasında iyi davransa da ben cin atına binmiş oluyorum çoktan.:\
(8,267 puan) tarafından
Ve görüyorum ki herkesin eşi cocuguna ılımlıymıs.Sevındım sizlerin adına.
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Yoooo aksine onlara daha daha iyi davraniyor
0 oy
tarafından
Yok cnm aksine daha cok ilgilenir kizimla
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Tartışsak bile tam tersi bana tirip atar oğlum ile oynar anan bize küsmüş der falan vs ikisi bir gönlümü alır çok uzamaz çocuğa yansımamalı bu durum
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Bana sinirini el kadar bebekten çıkarınca ne oluyor yani yapmaz izin de vermem cocugumun suçu ne yavrumu korkutsun boşuna 
0 oy
tarafından
Ay yok niye öle.yalsin.hic.aramiz.kotu olmaz ama kavga etsek de yavruma yansitmayiz
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benmki çocugu kullanarak konuşmaya çalışır :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım pek dikkat etmedim hareketlerine ama yapsa farkedip müdahale ederdim mutlaka.
0 oy
tarafından
Yok canım tam tersi daha iyi davranır alır kucağına kızı gel kızım gidelim burdan der öper koklar:))
0 oy
tarafından
Aman benimki babalık bile yapmiyor sorunu benleyken cocugun ne gunahi varsa bence cocuguna sesini yukseltmesi normal degil cocuk kum torbasi mi ki tum sinir stresini ondan cikaracak ufacik biseyde uyarmalisin bence esini
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok canim aksine dahada duskun oluyo
0 oy
tarafından

Aslaa bebemin yaninda kavga bilr etmiyoruz  en kiymetlmiz o canimn ici asla bagirmaz bana kizar bazen yuksek sesle gulerm  cocuk korkuyor az yavas der:D

0 oy
(554 puan) tarafından
Yok cnm hatta ikimiz sinirliysek elimde iş varsa alıp bakar ben işimi bitirene kadar öyle birşey yapsa daha çocuğu kucağına vermem 
0 oy
tarafından
Asla yapmaz tam tersi kızımızın yanına gidip bak kızım bu annen cadı beni kizdirdiyona kız beni uzmesn falan diye oynuyor
0 oy
tarafından
Genellikle en kötü tartışmamız küslüğümüz 2 saat falan sürüyor o yüzden çocuklara da farketmiyor yansıtmıyoruz da hiç siniri varsa kendinden çıkarsın sinirini :) 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Benle  konuşmuyorsa yada kırgınsak çocuğuna 10 kat daha ılımlı oluyor ona asla birşey yansıtmaz çok iyi bi baba gerçekten 
0 oy
tarafından
Eşim çocuklara bagirmaz daha doğrusu çok ilgilenmez çoğunluk benim üstündedir  ama o değilde ben kızınca çocuklarda bagirabiliuorum o an moral bozukluğuna olmasa keşke ama 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimki devreye oğlumu koyar. Annen küstü bize annnesi gel oğlum acıkmış annesi gel oğlum seni özlemiş vs vs
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yok tam tersi onla oynar bana gıcıklık olsun diye 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Agzini yirtarim onun ewlat onunda ewladi babamin ewinden mi getirdim 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,134 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Ikramm❤️ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.