0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün arkadasim geldi onu ilk defa gördü kadın eve girer girmez kucağına atladı ben kahvalti hazirlarken onlar oyun oynadı kahkahalar havada uçuşuyo zaten. Sadece eve gelene değil yolda giderken birisi uzaktan sevse bile hemen gülücükler saçıyo. Hastaneye goturuyorum kızlar bankoya alıp seviyolar ben varmışım yokmuşum umrunda bile degil yani bana da çok düşkün normalde ama birini görünce beni hemen unutuyo tamam belki sıcakkanlı olmasi bi yerde güzel bişey ama bu ilerde sorun teşkil eder mi sizce?

6 Cevaplar

0 oy
(15,743 puan) tarafından
Kız ne.guzel.iste benim ki asosyal çocuklarla bile.ilgilenmez 
tarafından
Kiz tanidiklara yapsa neyse de ilk defa gordugunun bile hemen kucagina atliyo ya bizimki de aşırı yani
(15,743 puan) tarafından
Büyüdükçe düzelir inan en güzeli benim oğlum vahşi gibi :D
tarafından
Oyle olsun ya bizimki kime nasil davranmasi gerektigini bilmiyo yaninda olmasam sokaktaki insanlar gel dese gidecek Allah korusun :D
(15,743 puan) tarafından
Hahahah :D aman diim tek bırakma
tarafından
Kiz yok birakir mıyım cocuk beni anında satıyo birini gorunce :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimkide aynıydı ama büyüdükçe bu azalıyo canım artık herkese gülmüyo önceden öyleydide kaç aylık
tarafından
1yaşındayken bizmkide öyleydi canım şimdi 22 aylık olacak 19 aylıkken filan azaltmaya başladı eskisi gibi tanımadığının kucağına gitmez gitsede çok nadir geçen hafta oyun evine gittik ilk defa orda çalışanlar ilgilendi utandı benim kucağımdaydı hep mesela hiç gitmedi onlara bende bi ara korkuyodum inan ama büyüdükçe azalıyomuş meğer
tarafından
Canm tanidiklara yapsa neyse de yoldan gecen insanlara bile ayni seyi yapiyo korkuyorm buyuyunce de boyle olursa diye ama geciyo diyosn insallah gecer
tarafından
Bizimkini görsen belkide daha fenaydı canım bende endişeliydim ama geçiyomuş meğer şimdide bazen tanıdığımız birine gitsin diyorum bazen onlara bile gitmiyo :D seninkide sıcak kanlı ama ne güzel ileride tanımadığı ortamda ağlamayacak çok şanslısın benim oğlumda hiç ağlamaz farklı ortama girince ortamdaki çoğu bebek ağlarken bizimki ağlayanları izliyo :D
tarafından
Yaa hadi bakalim insallah bizimki de yabanci tanıdık ayrimi yapar :D
tarafından
Yapar yapar :)
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Maşallah demekki sıcakkanlı, dışa dönük, bıcırık bir çocuğun var. Çok güzel bir şey bu.. ❤️☺️
tarafından
Sagol canm da sadece tanidiklara yapsa neyse yoldan gecen insanlara karsi da oyle o yuzden korkuyorm buyuyunce de boyle olur da basina bisey gelirse diye Allah korusun gel diyenin kucagina atliyo cunku
(3,162 puan) tarafından
Kuzum sen onu zamanla anlatacaksın. Benimki de öyle iletişime çok açıktır. Rabbim korusun sen de gözünün önünden hiç ayırmayacaksın
tarafından
Suan kucuk canm tabi ki gozumun onunden ayirmam ama buyuyecek okula gidecek o zaman da boyle olursa cok cabuk kandirirlar Allah korusun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimkide öyle ya yolda yürürken tanımadığı insanların  paçasına yapışıyo kimi görse kucak açıyo biraz iyi biraz kötü yanı Allah yazdıysa bozsun ama biraz daha büyüdüğü zaman her çağırana giderse kandırırlar diye korkuyorum onun dışında disardaki insanlara yabancılık çekmemesi iyi bise cok sıcak kanlı olur 
tarafından
Benim de tek korkum o yoksa niye mutlu olmayim yabancilik cekmiyo sıcakkanlı diye sevinirim. Sadece tanidiklara yapsa neyse ilk defa gordugunun bile kucagina atliyo ilerde de boyle olursa basina bisey gelmesinden korkuyorm Allah korusun
(9,626 puan) tarafından
Allah esirgesin korusun insallah ❤❤ evet ya öyleler mesela sokakta araba geçmeyen yerde elini tutmuyorum disarda birini görse hemen yanına gidiyo,bigün kardesi için hastaneye gittik kayıt işlemlerini hallederken bi baktım Metehan yok ama korkmadım çünkü orda merdiven falan yok varda kapısı hep kapalı yangın merdiveniydi sonra bi baktım doktorun elinden tutmuş dışarı cikariyodu doktorun odasına dalmış  ☺☺☺
tarafından
Hey Allah im ya benimki daha yurumuyo ama yuruse eminim o da ayni seyleri yapar ☺☺☺
0 oy
tarafından
Kiz benimki eltime gidiyor çağırınca bana gelmiyor 
tarafından
Sadece eltine mi benimki milletin kucagina gidiyo snra bana by by yapiyo :D
0 oy
(336 puan) tarafından
Aynı benim oğlum da öyle 
tarafından
Suanda sıkıntı yok da ilerde sorun olur diye korkuyorm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 725 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 479 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,834 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 518 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 817 göst.
7 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Nefes (18 puan) tarafından soruldu

380,593 soru

11,395,235 cevap

34,913 kullanıcı

...