0 oy
1,112 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Allah belasini versin 1 yillk wvli 7 aylik hamileyim.bugun aiileme oturmaya gittim eve geldim gelir gelmez dovdu ben evlemdigim ilk zmn 2 kere annem cagirdi esim denrn pislk koymadi bnde gidip oturup geldm gorumcem biliyodu bunu aylar snra dmis bugun gizli gitmisti oda dovdu ailemede gidemem Allah belasini versin ailen gelmiyck snde gitmiycksn diye icim yaniyor cok kotuyum

27 Cevaplar

+3 oy
(22,070 puan) tarafından
Hadi o seni dövdu senin elin armutmu topluyo cik git ailenin yanina eee hamilesin diye cocuk var diye dovmesine goz yumup oturuyorsun oda senin suçun 
tarafından
Edama gelsin  artilar ++++++++++
tarafından
Gelsin :)
tarafından
Nordun kiz
tarafından
Napiyim kiz aşure yapacam yarin da
Malzemeleri suya koydum kocisi bekliyorum
tarafından
Hm iyi yap bakalim :)))
-Reklam-
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ailene neden gidemezsin ya kafam almıyor oturmaya gidiyorsun ama şiddet görünce gidemem diyorsun asıl şimdi gitmen lazım. Nasıl olsa 3 gün sonra eşim sinirliydi aslında öyle biri değil vs biz konuştuk anlaştık barışık diceksiniz gidemem demenizden belli. Ee öyleyse bunu niye buraya yazıp her fikire kapalı olup hamile hamile insanların psikolojisini bozuyorsunuz 
+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah kocalariniza değil size akıl fikir versin annene göndermemek ne demek adama başta ipleri vermişsin döver de sover de göndermezde yakında cenazen de çıkar susmaya devam edin 
+1 oy
(123 puan) tarafından
Sabah kocan işe gidince anneni babanı ara çık git babanın evine öyle koca mı olur öyle birini ** diye kapıma bağlamam birde darp raporu al 
+1 oy
(177 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam deil 7 aylik karnim burnumda bugun yarn doguracak bile olsam kimse beni ailemle tehtit edemez buna asla firsat vermem hele bide siddet goruysm benim esim ayni cumleyi kulansa sen gelme ben giderm kimsinki beni ailemden uzaklastiriysn o zmn sende gitme derim zatn oyle bir saygisizlik oda yapmaz bende cok cok ben gitmek istemesem onun ailesine tek gider oturr gelir o gelmek istemesse ben gider oturr gelirim ki cok sukur kocam babam annem icin oluyr ayni sekilde bende onun annesini babasini cok cok severm rabbim onlardan razi olsun 
+1 oy
(583 puan) tarafından
Kusura bakmada bu kadar ezik durursan  daha çok şiddet görürsün 
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Ailene neden gidemiyorsun 
(72 puan) tarafından
7 aylk hamileym nasil gideyim
(4,289 puan) tarafından
Hamile halinle seni döven koca bile denilmeyen insan yüzünden mi evde duracaksın hamileysen hamilesin ailenin de torunu olacak sonuç da bence git anlat durumu
(592 puan) tarafından
7 aylik hamilesin dayak yiyorsun ama ailene gidemiyorsun, muazzam...
(72 puan) tarafından
Disardan demesi o kadar kolay ki
(592 puan) tarafından
Valla kusura bakma da sen 7 aylik hamilesin ve dayak yiyorsun karnindaki evladini kaybedebilirsin, bunu goze aliyorsan kendin bilirsin, kal. zaten sen kaldikca daha cok dayak yemeye devam edeceksin. Uzgunum bu aci gercek...
0 oy
tarafından
Allah bellasini verisn neden ailene karsi nefret 
(72 puan) tarafından
Oldu olali anlasamiyolar sirf gizli gitmsim diye gorumcem pisligi demis bugun
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Seni evlatlikmi almis ne demek anneme gidemezsin ben senin karinim de ay fittiriyorum boypeylelrine 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Nıye gızlı gıdıyosun kı soylesen nıye gondermıyo hem gızlı gıtmeye mecbur bırakıyo hem dövuyo hemde  bıdaha gelmıcekler gıtmıceksın dıyo yok ya sereffffsiz
(72 puan) tarafından
Evlendim izin istedim kac kere vermedi annem cok uzuluyodu uzulmesin diye 1 kac kere gidip annemin gonlunu yapip geldim annesgilede dedim bigin gorumce denen pislik esim olck hayvana demis sen ise gitmistin oda anasina diye biz o kdr iyiydik ki eve geldim neye ugradigimi sasirdim cok kotuyum ailemle oldu olali anlasamiyolardi bu olay cok kotu oldu
(1,657 puan) tarafından
Bı sekıdle ıkna edıp gıtseydın keske ne dıyım aılene de gıtmıyosun suan ne var aralarında annenle bu kdar gorusmenı ıstemıyo yanı o gelmesın ama sanada karısmasın
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah pişman olur hatasının farkına varıp bir daha yapmaz şimdilik sessiz kal bundan sonraki davranışları gidişatı belirler zaten..
(72 puan) tarafından
Hamile olmasam 5 dk durmam ama hamile halimle gidemem ki hem biz cok iyiydk nerden cikti da dedi o kadar zaman snra Allah belasini versin
0 oy
(313 puan) tarafından
Normalde eşinle aranız nasıl kötü mü
(72 puan) tarafından
Cok iyiydik sabh mutlu mutlu kahvalti yptk ben anneme gittim gizli is yapmisim alt tarafi anneme 1 saatligine gitmisim
tarafından
Gizli gitmen onun hayvanlığı. Evlendin die anandan babandan mı vazgececeksın. Oyle görümcenın azına scardım ben.
(72 puan) tarafından
Izin vermiyodu annem uzuluyodu dayanamadm
0 oy
(653 puan) tarafından
Bide hamilesin yaaa Allah ıslah etsin ailenden ne istiyor 
0 oy
(816 puan) tarafından
Nedenizn vermıyor bı sorunmu yasadı aılenle. Daha cıcım aylarında bu ne boyle
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Nasıl yani ya.. ne demek gidemem.. devamı gelirse kaldırabilecek misin kardeşim.. iyi düşün.. sıcağı sıcağına ver ayarı.. değer mi bı adama hayatını mahvetmek..
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne hakla bunu sana söyleyebiliyo??

Buna nasil göz yumupta gizli gittin??

O senin ailen tabiikide gidiceksin onlar gelcekler 

Ha maden hiç izin vermiyo sende ağirligini koy senin ananda bize gelemeyeck de bakalim anlar belki 

Elleri kirilsin bide hamile halinle seni dövmüs

Nefret ediyorum CAHİL insanlardan..!!
(7,972 puan) tarafından
Aynnende öyle yüzsüzler sinir oluyorum böyle postlari okuyunca
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Allah Allah bide tasma tak boynuma deseydin pisliğe bak karnındakini hiç mi düşünmüyor ne biçim birsey ya o ne insan ne de adam denir ona kendini kanıtlamaya çalışan insan ancak kendinden güçsüz olana şiddet uygulayandır gorumcende eşinde tam pislikler
0 oy
tarafından
Hamilesin diye niye gidemiyorsun ailen kabul eder evladısın sonucta. Nasıl duruyoraun o evde anlamıyorum 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
ailen ne der duyarsa sahip cikar mi
(72 puan) tarafından
Cikar ama hamileyim kaldiramam cok zor hamile olmasam 5 dk durmam
(48,660 puan) tarafından
ha annenlwre gidip zorluk cekmissin. ha hamile halinle esinle kalip dayak yemissin hangisi gururunu daha cok zedeler
0 oy
(653 puan) tarafından
Korkma yürü.. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 851 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,017 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.