0 oy
1,017 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Bugun beni casiya birakicagini soyledi bende mesaj attim ne zaman gidicez diye baktim cevap vermiyor aksam oldu eve geldi bende biraz sinirliydim neden beni engelledimi yazmadi diye bana bilerek yazmadim evet falan yapti. Neyse kizima mama sandalyesinde yemek veriyodum agladi ben off kizim diyip ani haraketle cikardim megersem ayagi icerde kalmis mama sandalyesinde hemen cikarmaya calistim canini acitmisim aglamaya basladi o an esim bana kafama vurmaya basladi en son vurusunda kafam camin kenarlarindaki mermer varya oraya degdi yazarken bile gozlerim dolu o an agladim yapma nolur dedim. Arkamdan kizlari alip cikti o sinirle masada tabaklar vardi yere indirdim buyuk kizimi alip evden cikti annesigile gitmek iccin balkondan baktigi iki cicegi firlattim cunkuuu sinirimi alamiyorum artik herseyde vuruyor biktim artik polisi aricam diyorum aipem aklima geliyor uzuluyorum Allahim bana bi yol goster diyorum dayak yemek o kadar zoruma gidiyorki yemeinederim gucum yetmiyor kimseye biseyde diyemiyorum.asagidan erkekler demis 3.kattan cocek firlattilar diye gorumcemde bwni savunmus yalan atmis yani yengem evde degil demis  .... dogrusu rezil olmaktan korktugum icicn bu eziyete katlaniyorum bana yaotiklari cok kotu kizlarimin onunde beni dovuyor yoruldum artik biktim .dovem aninda polisi cagirsam ne gibi seyle gelir polisler ne yapiyorlar bana akil verin nolur 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Olmuyorsa yürümüyorsa bazı evlilikler gerçekten bitmeli, bugünde ne kadar çok post gördüm böyle. Allah şaşırtmasın canım erkekleri
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ailene neden üzülüyorsun ki bu da eziyet ama içim yandı o kızlar seni öyle gördü senin de canın yandı 
(193 puan) tarafından
Bana her vuruşunda onlarda bagiriyordu korkuyolar buyugu daha 16y aylik kucugu 5 aylik ust uste oldu Allah onlar icin sabir veriyor ama bu serefsize katlanamaiyorum artik
(13,202 puan) tarafından
Ailen yok mu
(193 puan) tarafından
Ailem bana sahip cikmaz annem cikar ama babam birakmaz hep onlar yuzunden zaten 18 yasima yeni girmistim cahildim salaktim hep beynimi yikadilar anne okucam hafizlik yapiyorum ben istemiyorum dedikce evlen hayatini lirtar dediler halbuki bi ev bi araba icin batsin evleri arabalari huzur olmadiktan sonra
(13,202 puan) tarafından
Off off ne desem sığınmaya gitsen hafızlık yaparsın yine
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Allah kahretsin ya bu ne böyle ya hep şiddet görüyo kadınlar
0 oy
(850 puan) tarafından
Öyle eş evlilik olmaz, ayırın yolunuzu
(193 puan) tarafından
Iki kzizk var onlar icin duruyorum yeminederim intihar bile dusundum . Ama cok kcucuk kizlarim
(850 puan) tarafından
Asıl onlar için ayrılmalısınız, hiçbir çocuk öyle bir ortamda büyümeyi hak etmez, onlara da yazık. Güçlü bir anneye ihtiyaçları var ölü ya da mutsuz bir anneye değil.
0 oy
(198 puan) tarafından
Ne çok şiddet postları var yaiçim cız ediyor korkmayın bu kadar ilk şiddetinde gitmeniz boşanmanıx gerekiyor neden mi biri yapan diğerini de ypar hergün yapar dişinizi gösterin korktun gözlerini ya valla bu nedir diycek bişey bulamıyorum:((
(193 puan) tarafından
Yeminedrrim cok cesaretli yim evden gitmis insanim sonra tibis tibis yine dondum aileme 1500 kilometre uzaktayim vallahi kolay degil o kadar iki kucuk kizim var nereye giderim ailem istemiyor en fazla siginma evi zaten
(198 puan) tarafından
Off aile desteği olmadan da çok zor ama böyle hayat olmaz sığınma evi ya da kendi ayaklarının üstünde durucaksın Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ne diyecegimi sasiriyorum canm ama hak degil boyle yasamak.dunyaya 1 defa geliyoruz. Elalemin pislikleri dövsün diye yasanilmaz.1 kuru ekmeklede ömür gecerde boyle gecmez
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Maalesef polisler hiç bişey yapmıyorlar bende bundan 3 4 sene önce başıma geldi hemen polisi aradım geldiler kapıdan bakıp yapmayın böyle şeyler diyip gittiler. Sonra ne mi oldu kocam olacak adama bende vurmaya başladım baktım kurtuluşum yok bende onun bana yaktığını yapıyorum artık elini bile sürmüyor yiyosa el kaldırır! Hemen morartiyorum kolunu yüzünü sonra insan içine çıkamıyor güzel bi ders aldı kısacası. Küçük bi cimcik bile yeter kadina el kaldıran bütün şerefsizlerin canı cehenneme gebersinler inşallah itler
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Uzaklaştırma  kararı çıkar eşin hakkında canm Allah yardımcın olsun hiç kimse şiddeti hak etmiyor gereken neyse onu yap 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
canim ailen arkandaysa esinle çocukların var diye bir arada durma. o çocukların o ortamı görmesi daha kötü. ailende arkanda değilse inşallah Allah sana bi çıkış yolu göstersin o esine merhamet verisn
(193 puan) tarafından
Ailem arkamda degil
(3,836 puan) tarafından
az önce bi postta daha böyle diyordu arkadasin biri. bilmiyorum ne denir. benimde ailem arkamda değil bosansam gidecek yerim yok. Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın nasil çare bulursun bilmiyorum
0 oy
(299 puan) tarafından
hiçbirşey yapmıyorlar ne yazıkki bir yakının alnı durumdan polisi aradı geldi uyardı gitti iyice sinirlendi adam kadını polis gidince daha fazla vurmuş 

yani diyeceğim o ki  

sıç ağzına lafını esirgeme boşan de bitsin   senle olmuyor çocuklarını asla küçük yapamam diyip öne sürme yarın kafanı mermere vuran ertesi gün silah bile çeker  kendini sahipsiz gibi gösterme o kim ki ona muhtaç mısın kızların böyle bir babanın yanında büyüyeceğine hiç olmasın böyle baba
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sende de beni döv beni bezdir 

En sonunda gece bıçağı gitlagina dayar seni dograrrim 

Bak bakayım bir daha yapıyor mu 

Ben en sonunda öyle dedim yaparmısin dedi 

Dedim Allah elimi seni kanına bulaştırma sin ama yaparım bıçak kemiğe dayanirsa 

Bir daha vurmadı 

Hakaret devam etti ama vurmayı bıraktı 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Okadar zoruma gitti ki yazdıkların okurken ağladım . Annem ben 7yasindayken aynısını yaşadı. Babamın itmesiyle kafasını mermere vurdu dikiş atıldı. Gecens ene doktora gitti gözünde problemden kafanı yıllar önce carptinmi biryere demiş doktor o gün geldi aklıma.keske şimdiki aklım ozamanda olsaydı annemi alma gücüm olsaydı.

Sende durma bir ömür cekme
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kades uygulamasını indirin muhakkak
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Okurken gözlerim doldu benimde inanamıyorum aslında inanmak istemiyorum kadınların dayak yemesine ezilmesi tahammül edemiyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun sana çıkar yol göstersin eşine akıl ihsan eylesin❤
0 oy
(154 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kolay birşey değil ama erkekler rezil olmaktan korkar eşim öyle birşey yapmadı ama kimseye güven olmaz babana bile güvenme demişler bu yüzden ne zaman şiddetle ilgili konu geçse tehdit ediyorum bir kere dene seni bütün arkadaşlarına ailene çevrene rezil ederim rezil etmekle de kalmam işinden olursun şikayet ederim diyorum Allah da öyle bir günü göstermesin kolay birşey değil 
0 oy
tarafından
Direk polisi ara zaten hemen gelirler eşinin ödü bi tarafına karışır. Şikayetçi olduğun anda alıp eşini götürürler. Ailene istemezsen söyleme duymazlar polisin söyleyecek hali yok sonuçta. O koca olacak herifinde bi daha bi tarafı yemez el kaldırmaya. Sakın korkma aramaktan kocan senin korkunla besleniyor ondan cesaret ediyo şiddete. Hemen ara polisi bak gör bi anda kendine güvenin gelecek sonuçta kendini korumak için yapıyorsun. 
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım ne diyim, Allah ıslah etsin o adamı 
0 oy
(16 puan) tarafından
Neden terapi görüp kendinize olan saygınızı ve özgüveninizi geri kazanmıyosunuz. Mesleğiniz de var. Erkekler bu kdr zayıf kadına saygı duymaz. Dua ederek düzelmez bişey. Önce fiili dua lazım. Terapi alın 
0 oy
tarafından
Bu hakarete goz yumma bence en kisa zamanda cocuklarini al ve ayril bu pislikten
0 oy
(859 puan) tarafından
Sen ilk şiddet gösterdiğinde ortalığı ayağa kaldırmalıydın bacım adam alışkanlık haline getirmiş bunu. İlk vurduğunda beter etseydin onu bu raddeye gelemezdi. Şimdi ya boşanacaksın yada katlanacaksın yapacak bişey yok gerçekten. Akıllanmaz uslanmaz bu adamlar. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 853 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,114 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Minigim12. (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 631 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.