0 oy
1,515 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
 Kızlar biraz uzun olacak ama içimi dökmek sizinde fikrinizi almak itiyorum Kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki artık dayanacak gücüm kalmadı daha 10 aylık evliyim 7 aylık hamileyim eşimin ailesi birlikte kalmaya bizi zorluyor eşimin 2 tane kardeşi 2 eltim ve onların çocukları kaynana kaynata derken evde adım atmaya yer dahi bulamıyorum bu durum canımı çok sıkıyor ne bi özelimiz kaldı  ne de yatak odamızda bile rahat yok kaynanam eltim kaynatam pat diye birden yatak odamıza dalıyorlar eşimle onların yüzünden her daim kardeş gibi durumda olmalıyız önceden böyle değildi memlekete eşimle kalmaya gitmiştik orada tek kaldıgımız zamanlarda esim bana çok iyi davranıyordu sevgisini sonuna kadar hissettiriyordu Ailesinin yanında olunca adama biseyler oldu  baş başa bi yere çıkmamıza sohbet etmemize bile müsade etmiyorlar kaynanam eltim bir olup eşimin kulağını dolduruyor ve eşim bana onların icinde hakaret edip şiddet uyguluyor eşimin maaşını kaynanam maaş günü gelince elinden alıyor kendime gidipte bi cöp dahi almama izin vermiyor o kadar kendimi kötü ve çaresiz hissediyorum ki herşeye doğacak olan oglumun babasız baba sevgisi almadan büyümesin diye katlanıyorum severek evlendim bu evlilik kendi seçimim olduğu için aileme söylemeye yanlarına gitmeye yüzüm yok ne yapsam eşim düzelir hicbir fikrim yok lütfen beni yargılamadan bi yol gösterin artık yaşamak dahi istemiyorum gördüğüm türlü eziyetler canımdan bezdirdi siz olsanız napardınız

26 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Boşa gitsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen başta hata yapmışsın ki niye iç içe yaşamayı kabul ettin ki yahu bulunmaz Hint kumaşı mi bu adam da beni kaynanayla iç içe yasayim evlilikte sevgi bir uere kadar cidden insan bir zaman sonra huzur istiyor ahh ah bazen düşünüyorum da ben anami babamın kahrını çekemezken elin anasının üstüne bir de elti denilen yılanın ne kahrını çekeyim ki Allah sana yardım etsin inşallah
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Artık birbirinize yaklasmadiginiz için eşine soğukluk girmiş sanırım hâlbuki rahat olmamak yakinlasmamak eşinide rahatsız edip ayrı eve çıkma çabasına girmeliydi 
0 oy
tarafından
Bacım birincisi senin ayrı bir ev isteme en tabi hakkin. İster evlenmeden önce konuş ister evlendikten sonra konuş. Kocan seni ailesiyle oturtamaz. Asla hemde. Böyle bir hakkı yok. Ne dinimizde böyle birşey var ne de başka birşey de. Artı eşin senin bütün ihtiyaçlarını karşılamak zorunda. Seni bırakıp da annesine para veriyorsa çok büyük günaha giriyor. Sen ona emanetsin ya sonuçta. Kadınlar size Allah'ın emanetidir diyen bir peygameberimiz var. Emanete böyle mi davranilir. Sen başta her seylerine tamam demişsen kimse senin düşüncelerine saygı göstermez. Başta agirligini koyacaktin
0 oy
(503 puan) tarafından
ya herşeyi geçtim de yatak odana girmelerine de mi bişey demiyor eşin. bi de kaynatan giriyor yani yatak odana. bizim eve kaynanamlar bile gelse eşim direk yatak odası kapısını kapatır ki kimse girmediği hâlde. odanın dışardan görünmesine bile tahammülü yok adamın 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çok üzüldüm 

Rabbim hakkını yiyenlerden çıkars

Çok zor bir durum

Hadi beraber yaşarsın annelerikiz de kaynanası ile yaşamış ama babam parasını ailesi için biriktirmis karısını ezdirmemis ne biliyim tek suçlu eşin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 338 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hayalimbumu (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 401 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 527 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,533 puan) tarafından soruldu

383,124 soru

11,467,091 cevap

35,069 kullanıcı

...