0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yelloza bak sen. Kocam dışarıda parkta oturuyordu görmüş ve mahallenin en kaşarı hiç susmaz sütekli konuşur yok dedim gelmez o hayatta gelmez. Çok sessiz kocan nasıl oluyor sizin sohbet filan dedi. Ben konuşan erkek sevmem dedim. Şimdi bu yelloz kocama göz dikmiş olabilir mi yarın yine gidecem ne yapayım kocamdan bahsederse ya da bahsetme de nasıl anlayacam ben ne yapayım sizce ne diyim? 
notu ile kapatıldı: Az daha kufur ve hakaret olmayan sekilde acin postunuzu

18 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Başka kuaföre git sende ne biçim laflar ya sanki dünyanın sonu 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Öyle laflar sana yakışmıyor Canm her ne okursa olsun kimsenin arkasindan bu sekilde konuşma hakkina girme

O kuaföre gitme olur biter o konustuguyla kalır.
tarafından
Ne diyon bacim kafan nasil ne ictinde sacmaliyon sende kadin dusmanisin hosmu bi kadin hakkinda kaşar demk ne kadar kaşar olmus olsada ben asla bu cümleyi kurmam zor degil yani oraya gitmemk biri kocam hakkinda bseyler sorsa degil gitmeo kapisinin onunden gecmem bayan hala diyor yarin gene gidecem sen bence iyi okumamissin
(583 puan) tarafından
Gayet iyi okudum saygın olsaydı ne ictin diye konusmazsin  ben burda milletin neler nasıl konustuklarinida  gördüm o anlık öfkeyle yazmış olabilir empati yap konuş ha sen öyle konuşmaya bilirsin  ama sende şu anda saygısızlık yapıyorsun
tarafından
Boyle konuşmam saugisizliksa bayaninki acaba ne pardon seninde fsrkin kalmadi kusura bakma
(583 puan) tarafından
Empati yap sadece o arkadaş eşiyle kızın ilgilendiğini  düşünmüş olabilir küçük biyerde herkes birbirini tanır ben kaşar demedim sadece kıskançlık la söylenmiş sözlerden linç yedi millet neler yazıyo  arada onlarada bak
(583 puan) tarafından
Ayrıca konu kapatildigindan  senin msjinin  altına denk gelmiş sen gayet olgun konuştun güzelce anlattın  ben o ağır çıkışıp  kendi açtığı postlara  dikkat etmeyen eydi
+2 oy
(241 puan) tarafından
Sakın kocana bunlardan bahsetme adamın aklında yoksada aklına koyarsın ... uzatma bosver
+1 oy
tarafından
Gözünle mi gördün canım ayıp günah kaşar falan. Elinden alacak degl 
+1 oy
(774 puan) tarafından

Kadin kadinin düşmani diye boşuna dememişler kiz belkide durduk yere kaşar yelloz oldu;)

+1 oy
tarafından
Hiç bir kadına yakışmayacak şekilde konuşuyorsunuz madem.huylandin bir daha gitmezsin o kuaföre olur biter 
+1 oy
tarafından
Essegin aklına karpuz kabuğu sokma bı daha gitmezsin olur biter gider kimsenin günahına girme 
+1 oy
tarafından
Bir kadına sacma sapan bi sebepten dolayi bu hakaretleri ediosan vay senin haline...Napmis ustune mi atlamis kocanin???Kocanda ar namus varsa zaten dönüp bakmaz.Neyin davası bu???Insan gercekten kimseye nezaketen bile olsa buyur edemicek demekki.Yazik senin gibi dusunenlerin haline.
+1 oy
tarafından
Ufffffff derde bak bee
0 oy
(45 puan) tarafından
Eş muhabbetini sewmiyorum duysa hiç hoşlanmaz de geç
(220 puan) tarafından
Yok yok niyetini öğrenmek istiyorum
(1,307 puan) tarafından
Uzatmann anlamı yok ki sen ona o hakaret leri ettn belki aklında kötü bir niyette olmaya bilir bilemssn hakka girersin kocan düzgün biriyse umursamaz bile zaten aklına da sokma kocann anlatma bile uzatmaya gerek yok gitmessin oraya olur biter
0 oy
(2,633 puan) tarafından
belki gerçekten iyi niyetiyle eşin için bunları dedi? Sonuçta normal bir sekilde bakınca bir sıkıntı gözükmüyor. Eşin dışarıda değil gelsin senin yanında dursun demiş. 

Herşeyden nem kapmak da yersiz bazen. Kendinizi kuruntularla mahvetmeyin. 
(1,307 puan) tarafından
Katılıyorum bacım
0 oy
(549 puan) tarafından
Mahallenin kasarı bilmem ne. Bir kadının Baska bir kadın hakkında böyle konusması da tuhaf.. Madem öyle gtme kuafore ya da tek git. Bu sohbette olmaz böylece 
0 oy
tarafından
Eşine anlatma canım, aklında yokken aklına düşürme yani. Belki sen yanlış anlamış olabilirsin. 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Senin yaninda kocana asilacak kadar da da degildir heralde kuaforde cok isim oldugu zaman benim gittigm kuaforde demsti esin burda beklesin istersen diye girdi beni bekledi bunda hicbir art niyet aramamistim ben aramamda
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Mahallenin kaşarı madem adı çıkmış niye ona gittin ki yanancı bi kadının eşimle sohbetimi sorması hoşuma gitmez ama kocamda gözü oldugunu da göstermez bence gözü varsa alenen böyle yapmaz yani yaparsa benim yüzüme gülerarkamdan halleder ruhum duymaz diye düşünüyorum sonucta bi kadının neden kıllanacagını bilir yani niye sorsun kiböyle seyler
0 oy
tarafından
Niye bu kadar dert ediyosun baska bi kuafore git
0 oy
tarafından
Sanane benim kocamdan de 
0 oy
tarafından
Yani gercketen çok ayıp yelloz falan kaşar heleki bı kadının ağzına yakışmayacak laflar napmis eşinin ustunemi atlamış bsy dememiş eşinde gelmemiş zaten herkes herkese bakıyor kimse buna engel olmaz napalim esimizinmi gözünü bağlayalım yoksa kadinlarinmi olağan şeyler bunlar eşine analatirsan zaten eşinin aklına sokmuş olursun erkek bu aklına düşerse yapar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 814 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 695 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Layelll (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,473 soru

11,328,549 cevap

34,785 kullanıcı

...