0 oy
1,073 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bizim komsunun oğlu 5 yasinda beraber odada oyuncak oynuyorlardı hergün girusurz asla bisey yaptıklarını gormedik bundan bi 3 gün once gene oynuyolardi birden kapiyi kapatinca aradan 2 dakka gecmeden fark ettim kapattiklarini yemk üstündeydi karistrip gidip bakayim dedim çocuktur dolabi felan üstlerine düşürmesinler gittigmde komsuyla beraber oglu dedi biz birbirbzn çişini içtik ben dondum boyle bisey asla gormedim çocuğumdan tuvalete bile girerken anne sen bakma orama ayip der mahremini cok iyi koruyor oda 4.5 yasinda ağladım sinirden iki tane vurdum dedim sen nasil oyle bisey yaparsin yaptığın cok ayıp orasi senin özelin migdem bulandi resmen nasil oyle bisey yaptilar hala inanamıyorum pedegoga götürecem 3 gündür resmen yıkılmış durumdayım 

Lutfen cocuklarinz oynadigi zamn gözünüzun önünde oynasin tek birakmayin ben cok dikkatli biri olarak basima geldi sadece 2 dk ya 

15 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Ya çocuğun bir lafıyla nasıl hemen inanıp tepki veriyorsun aklın başında mı senin. Çocuk bunlar hayal dünyaları o kadar geniş ki biz yetişkinler akıl bile erdiremeyiz. Onlar konuşur her lafı duyar yada oyun amaçlı söylemiş olabilir mantıken düşün etrafta çiş varmiydi bi yere damlamismj yada üstü başı çıkarılıp giyilmiş mi o yaşta çocuk muntazam şekilde çıkarıp giyinemez vede etrafa 1 damla bile bulaşmadan nereye çiş yapıp içecekler. Mantıklı olun nolur çocukla çocuk oluyosunuz.
tarafından
Csnm senin kafan nasil insan çocuğunu tanimazmi yuz ifadrsinden ve saklanmasindan anladim kötü biseu yaptilar pipisini agzina koymuş elbiseside damla vardi sen böyle dusunerek cocuk oluyorsun akli basinda bi insan olsan cocuk gbi düşünmezsin sen daha duymamisinn neler beler yapanlar var
tarafından
Yazdım zaten damla varmiydi diye varsa bişey diyemiyorum ama öyle olsa bile çocuk onlar 2 tane çarparak halledemezsin.
tarafından
Sen olsan sinirden ne yaparsın ilk defa başına gelmişse heleki çocuğun cok terbiyeli iyi ahlakli  bi çocuksa ben keyfimden vurmadim cocuguma kimse keyiften vurmaz
-Reklam-
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım benim oglumda 6 yaşını doldursak  ev sahibinin torunuyla aralarında 2 ay var oynarlar beraber bir gün oğlum geldi bana dedi anne g.otunu yaladin mi hic :O 

ben şok oldum ne dion sen dedim sinirden gozum döndü bağırdım cagirdim. Ev sahibinin torunundan öğrenmiş. Bidaha duyarsam babana söylerim dedim. 

Bidaha söylemedi neyse aradan baya zaman geçti aşağıda oynuolar baktim yine o cocuk ogluma dio g.otunu yala bi bağırdım cocuga terbiyesizce konuşma heme  agladi babaanne die.

Ev sahibi geldi noluyor dedi dedim böyle böyle oda kızdı neyseki o günden sonra ikisinin ağzından duymadık.
tarafından
Cocuk lar cok cabuk pis biseyleri ogreniuolar merak ediyolar heralde
(3,617 puan) tarafından
Aynen bilmiolar ne anlama geldiğini
+1 oy
tarafından
O çocukla görüstürme diyenlere katılmıyorum sonuçta oda çocuk daha annesine söylemelisin anneside senin gibi direkt fazla tepki vermeden neden ve nasıl yaptıklarını sorgulasın sonrasındada sen çocugunla o çocugla bunun yanlış kötü birsey oldugunu konusun 5 yasindaki cocuk kendi cinsiyetinin karsi tarafin cinsiyetinin farkinavariyor merak etmesi cinsellige yonelmesi cok normal o bunun sagliksiz degil aksine saglikli oldugunu gosterir ha tabi cis icme olayi cok normal degil bunu onlara anlata bilirsiniz  guzelce aciklarsaniz eminim bir daha yapmazlar ama doversen korkutursan gizli gizli tekrar yapar cunku yasaklar ilgi cekicidir birdaha yaptigi hic biseyi sana soylemez doversin diye.
(3,275 puan) tarafından
aynen sana katılıyorum cnm sonuçta oda çocuk ikisinede konuşup anlatılması gerekiyor
tarafından
Kiz kendimk kaybettim öyle deyince sok oldum o an nasol ne tepki verecegimi bilemedim ki ondan dövdüm ama artik kesinlikle dövmeyecem
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Nasıl içebilir ki ben anlamadım iki dk içinde :/  nereye yapıp nerden alıp yani ... 

Bu arada çocuğunuzdan eminseniz bir süre komşu çocuğu ile irtibatı kesin bence.  Arkadaş insanı adam da eder rezilde eder . Bazı çocuklar o ne yapsa aynısını yapar marifet zanneder maalesef ...
tarafından
Ben cocugumdan adim gbi eminim ama çocuk icinde yemin edilmez çünkü ne yaptiklari belli olmuyor iste göster nasil yaptinz dedim korkudan gistermedi ama komşunun çocuğu dedi o benmkini içti bende onunkini ictim cezalandirdim onu siteye çıkarmadım babsina soyleyecegimj soyledim cok korkuttu babsina souledim ama dedim belli etme korksun senden adam sok oldu sinirini benden çıkardı :(
tarafından
Nasıl sinirini senden çıkardı. Yanlız bıraktığın icinmi
tarafından
evet canm dedi sen öğret memissin
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Belkı arkadası ogretmştir cocuk bu yeter kı bidaha yapmasın arkadasım la komsunun ogluda oynarken bir birlerine ciş dokuyorlardı annelerine soyledım dayak yediler valla kızdılar dahada yapmadılar
tarafından
Bende sinirden dövdüm ama hak etti çünkü oyle seyler yapmaz di buru yapti fiye odami yapacakti
0 oy
tarafından
Bi daha o cocukla görustürme yoksa daha kötü seyler yaoabilirler ve bunu alışkanlık haline getirirler.
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ceza almassa bidaha yapar
0 oy
(237 puan) tarafından
2 dakika içerisinde yapabilir mi bilemem. Siz gidince anormal bir durum farkettiniz mi? Yalan da söylemiş olabilir
tarafından
Ilk basta cocuk saka dedi ama sonra anlattı ben oglumn yuz ifadrsinden anladim bisey yapmis 2 dakkada bende hayrete düştüm
(237 puan) tarafından
Allahım korusun. Böyle insanlardan uzak tutun
0 oy
(95 puan) tarafından
Hemen acilen pedegoga götür, çok kötü , aslada o çocukla bir daha görüştüm, 
tarafından
Demi giturm3k gerekir arkadas dedi nirmal cinsiyetlerini keşfediyor sen ustunde dur oyle seyler öğrenmesin yapmasin yanliz birakma
(95 puan) tarafından
Sen yine de götür , pedagog nasıl yaklaşman gerektiğini anlatır , ben çok endişelendim şuan , benim bebeğim bunu yapsa ,duramam yerimde
tarafından
Benm bitane daha kucuk oglum var 3.5 aylik önüne gecmesem kardesine içirir diye korkiyorm ama oglum asla oyle seyler bilen biri değil cocugun annesine anne sutlerin cok güzel dedigini biliyorum ama annesi onun yaninda pipi lafini bile kullanmiyor cocuk kimden ogrendi bilmiyirum
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence burada önemli olan durum nasıl içtikleri   acaba nasıl akıllarına geldi bunu denemek? Allah korusun bu devirde sapkın fikirler geliyor insanın aklına. Allahım tüm evlatları korusun. 
tarafından
Büyük ihtimalle diğer çocuk annesini ve babasını uygunsuz görmüştür ve onu ağzına çiş yapıyo diye anlamıştır
(3,213 puan) tarafından
Yaa o kadar tehlikeli bir durum ki inşallah öyle olmuştur diyorum.
tarafından
Ben asla evladimin yaninda babasina bile sarilmam babsi da ayni şekilde bizde öyle seyler asla yok tovbe tovbe insan ikiski yasarken bile o sekilde pis seyler yapmamali insanin migdesi almaz ki
tarafından
Zaten iğrenç bi durum o ama maalesef oluyo ve çocuk küçük diye yanında dikkat etmiyorlar.
0 oy
(617 puan) tarafından
Benim oglanda komşunun kızıyla oynuyordu dışarı soğuk onları içeri koyduk komsuyla kömür taşıyoruz belediyenin verdiği ben ona oda bana yardım edecek neyse işimiz bitti ben oğlanı aldım eve geldim bana anne ebru sünnet olmuş demesinmi ne sunneti dedim anne onun pipisi yok dedi nerden biliyon dedim utandi sonra anladım ben birdaha asla çocukları yanyana bırakmadım bu olay on sene önce oluyor benim oğlum şimdi on beş  yaşında gayet terbiyeli bir çocuk aslında merakmi acaba??
(48,392 puan) tarafından
teyzemin torunu teyzem namaz kilarken kuzeniyle oynuyomus. teyzeme arkadan sarilmis sirtina oynarken kuzenine seslenmis ece babannemin pipisi yok diye merak oluyor. birde hrr cocuk kendisi gibi saniyo mesela erkekler her kizlardada pipi var saniyo
(617 puan) tarafından
:))))))))❤❤❤
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Görüşturme kesinlikle dikkat et merak amaclı  yapabilirler bilinçsiz bir sekilde.

tarafından
Tamam canm aslinda o çocukta oyle biru değil anneso babsi dindar pipi lafini bile kullanmiyolar çocuk bunu kuzeninden mi öğrendi acaba bana gekmeden kuzenjnin yanindan geldiler 3 gün kalmislardi
0 oy
tarafından
O yaştaki erkek çocuklar çok acayip tehlikeli şeyler yapabiliyor. Ben bekarken camdan dışarı bakıyordum1. Katta oturuyorduk. Sitedeki iki ufak çocuk 4 yaşlarında bi tanesi pipisini açmış diğeri af buyur ağzına almış, Allahımm varya kaynar sular döküldü başımdan. Öyle bir kızdım ki annenize dicem sizi dedim hemen kaçtılar. Kaç gün kendime gelemedim bende yaa. Göz önünden asla ayırmamak lazım 
tarafından
Ayy acaba o sekilde mi içtiler mihdem kalkiyor aklima geldikçe valla ogluma yaziklar olsun ben onu o kadar güzel eğitiyorken sirf kitu seyler ogrenmesin diye çalışmıyorum serbest birakmiyirm tek siteye gindermiyorm ama gene yaptı hayal kırıklığı mi anlatmam
tarafından
Çok küçük ama daha aklı ermez arkadaşı ona öğretirse öğrenir. O çocuktan uzak tutman lazım. Benim annem bizi o kadar güzel yetiştirdi ki yani hep kuran ahlakı üzerine ben evladı olarak şahidim çok çabaladı ama mesala bende küçükken mahalledeki bi çocuk beni hergün köşeye çeker küfür öğretirdi herkese söyle derdi bende çocuk aklı herkese derdim. Annem Allah razı olsun dövmedi :) ceza verdi beni bir odaya kitledi sen küfürden vazgeçene kadar açmıyorum bu kapıyı dedi. Çok şükür odada kitli kalmak çok sıkıcı diye bi daha kötü sözler demedim. Şimdi hayatımda en dayanamadığım şey küfür
0 oy
(880 puan) tarafından
Benimde eltimin kızıyla benm oğlum yataga gırmısler annecılık babacılık oynuyolardı sinir krizi gecirdim ama nafile oğlumun orasını burasını ellemiş kız hep 

Arada pipini aç demiş bakalım demiş yumuşak yerlerini ellemiş hep

Kaynanama dedin nabım eltime desem kıyametler kopar daha hiç bi yere bırakmıyorum cocugumu
(48,392 puan) tarafından
sen niye kiyametleri koparmadin.
tarafından
Ayy daha neler duyacaz uste anne baba yapinca cocuklarda bakip yapiyor demeyin bilmiyolar valla cokta.zekiler herseyi biliyolar
0 oy
tarafından
Emin misin içeriklerine canim kisacik surede nasil yapip icmislerki oyundan yapmış olmasınlar 
tarafından
Valla vilmiyorum ki canm oglumun surat ifadesinden anladim nisey yapmislar bende hayret ettim yani 2 dakka ya yemegin dibi tutmasin diye karıştırayım dedim yetisene kadar oyle dediler sinirden dövdüm
0 oy
tarafından
Çocuklara TV de sınır koymak lazım gerçekten çok önemli benim 7 yaşlarındaki iki yeğenim tabi o zamanlar 7 yaşındaydılar youtu.be den Bihter Behlül sevilşme sahnesi yazıp açıp izlemişler di ablamda 1 kere yeğenimi yastığın üstünde zıplarken görmüş kıyameti kopardı ikiside dayak yedi meğersem arkadaşları söylemiş merak edip açmışlar diziler pisliklerke dolu gerçekten çocuklarım için endişeleniyorum artık
tarafından
Asla tv de normal filim acmiyorum genelde trt cocuk ve minikago da cizgi film izler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 357 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 326 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 824 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 542 göst.