0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 ay önce doğum yaptım ignemi yaptıralı 2 ay oldu ne görsem midem bulaniyodu şüphe ettim test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sağlık ocağındaki ebe kan tahlilde yaptır emin olalım dedi nasıl oldu anlamadım ya bebeğim 3 aylık ve sezeryanlıyım gülsem mi ağlasam mı şaşırdım demek ki ignelerede güven olmuyormuş 

26 Cevaplar

+2 oy
(13,702 puan) tarafından

En iyisi ilişkiye girmemek ya kesin çözüm

Hiç bisey güvenilir değil

Ah kuzum ya, hayırlısı neyse o olsun:/
tarafından
Dilim nutkum tutuldu resmen ya Allah yardımcım olsun ne diyim ki  :/
(860 puan) tarafından
Merve kız yorumuna nasıl gildum bacim ne zaman kadar öyle olucak ila birgun yaşayacaklar :)
(13,702 puan) tarafından
Ya bnde çok tedirginim de o yüzden :D
(406 puan) tarafından
Bacı kızım 1 buçuk yaşında hap kullanıyorum her ay adetimi düzenli oluyorum. Eşimde korunuyo tabiki. He bir ay adetim aksarsa sı.çtık demektir :))))
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben şok nasıl olur ama inanasim gelmiyor imdaaaaaaaaaaaaat diye bağırmak istiyorum. Bu arada hayırlı olsun efendim sjsjsjssjzzjsz
(10,411 puan) tarafından
Çok şükür eşime guveniyorum oda çocuk istemiyo
(13,702 puan) tarafından
İnsallahhhh inşallah bu ay müjde alirim
(10,411 puan) tarafından
Kız ben 17 aydır adet olmamisim srn hamilelikten bahsediyorsun
(13,702 puan) tarafından
İnşallah olcak diye beklerken dogurursub :D ahaah
(10,411 puan) tarafından
Hahahaahahaha
0 oy
tarafından

Aboww o nasıl olmuş ya.sezeryan olduğun için korkma benim eltim doğumdan 40 gün sonra hamile kalmıştı 1 sene sonra doğurdu ikinci sezeryan. Belki kimyasal gebeliktir doktora git kalp atışı varmi baktır sonra üzül sevin:D

tarafından
Şoku atlatayım Bi gitcem doktora :-P
(554 puan) tarafından
Cnm ben doktora gittim baktı ignenin etkisi hamiline kalindiktan sonra bebeğe geçmiyor birşey olmaz dedi doktorum
0 oy
tarafından
Kız yoktur inşallah ya çok küçük bebişin
tarafından
İnş bakalım kon tahlili sonucunda gelsin hayırlısı olsun ins
0 oy
tarafından
Kız bende 3 aylık iğne yaptırıyorum allahım şimdi beni bi korku sardı ya neye guvenicez şaşırdık artık 
(10,411 puan) tarafından
O kocaya hiç güven olmaz Allah tan benim kocam çocuk istrmiyo
tarafından
Benim ki istiyo ya oğlan oğlan diyo sanki benim elindeymiş gibi
(229 puan) tarafından
Ayy bende 3 aylik yaptrmisimm olablior mu boyle ya
tarafından
Valla ben ilk defa duydum kız bizin ebe dedi ki 3 aylık iğneyle hamile kalana rastlamadim etkili bi iğne olduğu için dedi  bende şimdiye bi sıkıntı olmadı bundan sonra da olmaz inşallah
(229 puan) tarafından
Insallah olmaz canmm burdan bu okudugum 3. Post bu 3 le hamile kalip
0 oy
tarafından
Sanirim prezarvatif en guveniliri
tarafından
3 yıllık evliyim 10 aylık oglum bizde suana kadar bir sıkıntı yasamadık cok sukur.
(1,105 puan) tarafından
Benim de sekiz buçuk aylık kızım var iki senelik evliyiz . İnşallah hep böyle gider sorunsuz :)
(2,055 puan) tarafından
Ah canım arkadaşımda prezervatif kurbanı oldu kızı 4 aylıkken bnde de çok kere yırtıldı hemde en iyi markaydı ama vermeyen Allah vermiyor:)
(1,105 puan) tarafından
Herşey nasip demek ki :)
(2,055 puan) tarafından
Aynen kesinlikle olan bı şekilde yolunu bulup oluyor olmayanda olmuyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Demek ki o çocuğun bu Dünyaya geleceği varmış her ne kadar önlem alinsada RABBİM nasip ettikten sonra bize bisey düşmez oturup şükretmek düşer yeter ki evlatlarımız sağlıklı olsun
tarafından
Aynen öyle canım çok şükür
0 oy
(580 puan) tarafından
nasib kuzum nede yspssn gelecekmis 
tarafından
Evet canım hayırlısı olsun
0 oy
(580 puan) tarafından
erkeklere ilac vermek lazim 
tarafından
Gece için bayıltmak çözüm sanirim :D
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canısı öncelikle hayırlsı olsun da napcak sın peki sezeryanlı olduğunu söyledin bende sezeryanlıyım da şüphelerim var 
tarafından
Kan tahlillerini bekliyoruz canım pozitif çıkarsa gitcem gerçi cikmasada gitcem tam emin olmak için
(2,565 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canısı ☺️bana da haber ver izliyceginiz yolu bileyim benmde var şüphem
(580 puan) tarafından
benim kuzenim 40nda gebe kaldi sezerysn di
tarafından
Tamam canım haber veririm
tarafından
Sezeryanlıyım olupta erken gebe kalmakta ayrı bi dert ya Allah yardımcımız olsun
0 oy
(580 puan) tarafından
ben ebeyle gorustugumde bsna hastaligin 2 .yada 3 gunu vurulur ve 15 gun il.skiye gitilmemesi lazim diye
tarafından
Onlara dikkat ettik canım ama nasibimde varmış oldu
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bende bu igneden oluyo oglum su an 8 ayi bitcek ocak ayindan bu yana oluyom ama + olarak esimde korunuyo sukur bisey olmadi su anlik
0 oy
tarafından
Abooo kotu olmus yaa
tarafından
Maalesef
0 oy
(34 puan) tarafından
Ya bende bu ay yaptırdım 3 aylık iğne hayırlısı cnmm Nedim kısmeti varmış galiba çok zor bir durum Allah yardımcın olsn
tarafından
Adet tarihi min son günüydü gittiğimde canım sonra Bi daha kanama falan olmadı hiç kesildi
(23 puan) tarafından
Ara kanama yapabılıomuş yada kesebılıomuş o yızden sordum ne zaman kullanıyosunuz acaba
tarafından
3 aylık iğneden yaptırmıştım canım şuan 2. Aydayım
(23 puan) tarafından
Saol canım bi cok kişi memnun deılmiş varis oldugu için bunu önerdiler inşllah problem olmaz bendede
tarafından
İnş canım çok güvenilir demişlerdi bana da
0 oy
(188 puan) tarafından
Hap mış iğneymiş prezervatifmiş spiralmiş kurban oldugum rabbim vericekse her türlü veriyor benim yengem spiralliyken kaldi hamile
tarafından
Aynen nasibimizde varsa Bi şekilde oluyo canm
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım bende igne oldum eger igne oluyorum bişey olmaz diye korunmazsanız tabi ki hamile kalırsın çünkü hiç bir korunma yöntemi %100 korumaz sizinde tedbirli olmanız lazımdı. Bizde hem ben korunuyorum hem eşim korunuyor prezervatifle. Neyse allah nasip etmiş korunma falan bahane demekki sana layık görmüş onu
tarafından
İnsan bilemiyor ki canım Allah nasip etti mi en iyi tedbirleri de alsan oluyor hayırlısı olsun
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ay bebeği de çok küçükmüş ya anne sütü mu aliyordu
tarafından
Evet canım inş oledir bende içim rahat olsun diye kan tahlili verdim sonucu bekliyoruz hayırlısı olsun
(4,290 puan) tarafından
Ne zamana çıkcakmis tatlim
tarafından
2 gün sonra çıkacakmış canım aricaklar
(4,290 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun insallah haber et bizleri de
tarafından
Tamam kuzum haber ederim
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Hiçbir yöntem tam koruma değil bazen bağlatip hamile kalan bile oluyormuş Allah isterse herşey mümkün canım inşallah değilsindir bebeğinde daha küçükmüş ama öyleysende Rabbim vermiş hakkında hayırlısı
tarafından
Aynen inş değilimdir kendim için değil oğlum için endişeliyim sütümden mahrum kalacak gerektiği gibi ilgilenemicem falan zor inş hayırlısı olur
0 oy
(817 puan) tarafından
Spiralede hamile kalan var 

Ben kendim geri cekilmeyle korunuyorum kocam baska hic birseye razi olmuyor 
(582 puan) tarafından
Bende o şekil hamile kaldım onada güvenme:D.
3 yıl sonra .
Gerçeği hep öyle kaldım düşün eşimde istemiyordu  ikinci öyle oldu.
Al üçüncüye gebeyim oda öyle oldu
0 oy
tarafından

Dur şunu soyleyim de için rahat etsin 

Biz 6 kardeşiz ve her birimizin arası 1 yaş bile yok :D

Annemle babam hiç boş kalmamış yani annem doğum etmiş 3 4 ay sonra hemen yeniden hamile kalmış Allah'a şükür şuan 55 yaşında hala sağlıklı maasallah.

tarafından
Allah bana annenin gücünden sabrından varsın o zan insssss :)))
tarafından
Amiin insallah. İçini ferah tut Rabbim vermişse vardır bildiği vardır bi hayir :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 384 göst.
0 oy
7 cevap 496 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 496 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...