0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 kızlar hepimize günaydın bir 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tepki göstermen lazım ama anlayana 
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Karşındaki insanlar düşüncesiz  canım esin senin kadar sucsuz abinin geleceğini bilmediğin için tepkin anlamsız oldu ama onun içinde söyle esine gelmemeliydi haberim yoktu  diye
0 oy
(583 puan) tarafından
Ya da deki baktım kuzenin geliyo rahatça abime de dedim sende gel diye:))
(614 puan) tarafından
Iyi fikir heee
0 oy
tarafından
Banada biri bebek görmesine gelmiş habersiz birde yemekli Allahtan evde degildim çok sinir oldum kızım küçük virüs var bi ara kabul ediyormuyum birde yemekli geliyon yagni sizinkilerde çok ayıp ve düşüncesizce hareket etmiş
(614 puan) tarafından
Yani gelen kişi abim ama yine de ne bileyim virüs var Ben 31 haftalık hamileyim korkuyorum
tarafından
Haklısın canım kesinlikle
0 oy
(549 puan) tarafından
Vlla cnm cocugun ıcın mecbr dıceksın. Abm geldi test yaptırıp geldi snra sonucunu aldı öyle geldi cok dıkktli bir seklde

Görumcem yoldan geldi test yaptr dedik alindi gelmedi gonlunu de almaya calısmadk acıkcası 
(614 puan) tarafından
Yani değil mi bir tek ben değilim herhalde böyle düşünen Yani insan en azından bir haber eder Hadi tamam virüste geliyorsun otobüsle O kadar insan içine gideceksin birkaç yere uğrayacaksın ama insan bir haber eder
(549 puan) tarafından
Snn cocugunu snden Baska kmse dusunmz
Dusunur ama senin gbı dusunmz emin ol
Annemlerde koyde dugune gıtmıs ler dedım sz gidin soyledım fln gelince 10 15 gn gorusmeyelm kızım ı riske atamam dedm annende haklsn ddı
Kaynanam da gelıckti Bı kc gunlugune sz smdı yoldan geliyorm gorusme ye laf edersnz dıe gelmedim dedı. Kmse alınmasın darılmasn saglık cnm snde soyle yanı onların dusunmemesj ayıpp

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 521 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 323 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 281 göst.