0 oy
654 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından

Oteki post larimdan da bilen bilir bazi şeyleri.  Ilk eşimi kaybettim ondan iki çocuk oldu .ikinci bi evlilik oldu olmaz olaydı keşke insan sandik ****** çıktı.  Bundan da bi çocuk var. Adamin yapmadığı kalmadı borçlar iftiralar şiddet hakaret küfür insan olamaz bu . Annesi babası da arkasında bu yaptiklarina göz yumuyo . Ne çalışır ne eder. Yetimlerin maaşını kendi parası bellemis . Anasi vicdansiz kadın.  Biz baktik size diyo borclusun diyo. Hangi erkek aldığı kadini borca sokup bide yeyip içtiginin parasini ister ya . Ayrilmak istiyorum cunku hicbir şekilde güvenmiyorum ne kendi açımdan ne yetimler için zaten anali ogullu ikisi bi düşmanlık içindeler kendilerinden bi çocuk sahibide olunca hepten g.tleri kalktı hepten cebhe aldilar bu iki yetime sahip çıkıp kollamam onları deli ediyo. At bi köşeye diyolar.ayrilinca bu adamdan olan çocuğa onlar bakicak çünkü ben gidince biliyorum ki babam katiyyen kabul etmez dedi de zaten. Yetimler başımın ustune ama o ******** kendi çocuğuna sahip ciksin asla kabul etmem dedi. Ki zaten babaanne dede baba hepsi başında durumları iyi gözlerinden sakınıyolar.  Ama bi pislikler istiyoki. Ben bu iki yetimi yollim onlardan olana bakim sadece bide bu herifin pisliklerine göz yumucakmisim

8 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Babanız neden kabul etmez aklım almıyor benim baba tanımım bu değil yani şaşırıyorum üzülüyorum kızıyorum. Kızını ve torunlarını bu durumda kabul etmicekse neden baba ki onun adı.
(3,794 puan) tarafından
O pislik herif beni bi ton borca sokup bide kendi cocuguna sahip cikmicak. Üstüne babama da hakaret etti. Bi kere aramadi babamı bi bayramını kutlamadi. Öyle bi mahluk işte.  Kaldıki babamın maddi durumu iyi değil ama bu baba tarafı öyle değil.
(8,081 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah çıkar bir yol bulursun
(3,794 puan) tarafından
Inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay acayip sinir oldum şerefsizler ailesi resmen. Allah ıslah etsin 
tarafından
Neyini şikayet edecekler ki bakamaz mısın çocuklarına
(3,794 puan) tarafından
Kötülük olsun beni çocuklardan ayirmak için.  Biliyorlar ki zaten yetimhanelerde o çocuklar da mutsuz olucak.  Güya hem bana hem çocuklara ceza kötülük
tarafından
Hayır onu anladım ama devlet öyle onların lafına göre almaz kanıt ister onu diyorum maddi manevi olarak eksiklikler mi var onu mu şikayet ederlet
(3,794 puan) tarafından
Iftira ile yalan ifade ile . Öyle iki yüzlü öyle kolay yalan söylüyorlar ki.  Inan varya yazin ortasinda kar yağdı deseler inanasi geliyo insanın o şekilde bi yalan soyleme ustası olmuşlar
tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Babana diyemedin mi o iki çocuk evlâdim da bu değil mi diye? O adamın pislik olması cocugun suçu değil. Babası pislikse çocuk ortalığa mi atılsın annesinden uzak mı kalsin
(3,107 puan) tarafından
Sen bu aileyi çok mu aradın ya tanımadan mi evlendin
(3,794 puan) tarafından
Demekki baya aramisim . Kiz dıştan ne bilim iyi sanirsin içine girmeden gormeden işte bilinmiyor ki
(1,713 puan) tarafından
Canım senin maasın var ise kiralık ev tut al cocuklarını bak calıs daha olmadı. Asla cocuklarını ezdirme onlar sana emanet kocayı her yerde bulursun ama evladı asla. O cocukların senden Baska kimsesi yok
(617 puan) tarafından
Aynen csmim
(3,794 puan) tarafından
Maaş evet bosaninca baglancak otekinden ama o da  borca gidecek.  Şimdi çocukların maasi ile ödüyorum borcu aylik.
0 oy
tarafından

Ne denir ki hangi birine üzülelim. Sana mı, yetim evlatlarına mı, o şerefsi.zden olan günahsız çocuğa mı. Boşasan o çocuk onlarda kalacak sensiz büyüyecek. İki ucu da b...lu değnek böyle bişey işte.

Allah sana hayırlı bi kapı açsın inşallah 
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim insallah.  Daha neler nelerde işte anlat anlat bitmez. Evlenmez olsaydım keşke
0 oy
(879 puan) tarafından
Ey gidi - ( eşin ölmüş Allah rahmet eylesin.. Neden evlenirsin ki belki de eşin sana bakmaya bile kıyamıyordu... Ailen yuzunden mı evlendin kiii baban sana yetımlere sahip çıkarım demiş öyle bi durum bile söz konusu değil anlaşılan

Boşan baban arkandaysa bebeklerin hepsıne de sana da sahıp cıkar
(3,794 puan) tarafından
Bilsem ah bilseydim değil evlilik yanindan gecmezdim. Ama işte adam sandim . Adam olsaydı bunlar olmazdı.  Öyle üvey babalar varki Allah rizasi için gözünden sakiniyo. Bu mahluk da yetim bunlar günahı var demiyo
0 oy
(610 puan) tarafından
Babana söyle o çocukta o değilmi hepside senin evladın hepsinede bakıcaksın sakın veriyim deme sana eziyet eden çocuğa güzel bakarmı yapma zaten o bebek büyüyünce çalışırsında 3 çocuğunada çok güzel bakarsın 
(3,794 puan) tarafından
Kiz bi görsen varya kendinden olanlarin üstüne tirtir titriyolar. Gormemisin oğlu olmuş hesabı yani . Bu kadar ben kimsede gormedim .
(3,794 puan) tarafından
Onlar kendine müslüman.
(610 puan) tarafından
Yok bacım onlar sen varsın diye sen arkanı dön bakalım ne olur kimse kimsenin evladına bakmaz anne olmayınca baba amca olur derler eşin 2.ye evlense o çocuğu isterlermi sanıyosun bırakma sakın yavrularını
(3,794 puan) tarafından
Yok kiz bi hafta orda kaldı aldılar da gidip baktım çocuğa ozel oda yapıp heraeyini almışlar çeşit çeşit mama herşey.  Benim imkanım yok diye kit kanaat geciniyom zaten o adamin beş kurus faydasi yok . Bi babası biraz destek oluyo. Ben bi elma varsa hepsine üçe bölüyom onlar ooo maşallah.  Ufacık çocuğu simartmislar . Ötekiler köşede kedi gibi boyunları bükük . Bunlar baba babaanne dede hepsi çocuğun başına geçiyorlar.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
O yetimler senin çocuğunda o diğeri degilmi baban kabul etmese bile sen böyle düşünme kendini diret ve o evladına da sahip çık 
(3,794 puan) tarafından
Ben bastan dedim . Ben bakarim sen sadece maddi desteğini ver çocuğun dedim. Kabul etmedi.  Çünkü ben ötekileri atip sadece bunu bakmam lazimmis . Tehdit ediyo ondan her pislik beklenir .
(1,618 puan) tarafından
Canım çok zor şeyler yaşıyorsun eşin gençmiydi neden vefat etti çok üzüldüm ya :(
(3,794 puan) tarafından
Kiz daha gencecikti . Biz erken evlendik ben 18 o 20 idi bi sene askerde kaldı o zmn büyük kizim yeni doğmuştu.  Allah var o cahil genç haliyle bana sahip çıktı her şekilde.  Onla böyle şeyler yaşamadım.  26 yaşındaydi bi gün işe giderken tramvaydan inip ayağı takılmış başını taşa vurmuş beyin kanamasi geçirdi . Bi gün hastanede yatti yoğun bakimda çıkamadı ölüm haberini aldik daha 1 aylik hamile idim oğluma yeni öğrenmişti o da . Ah ah o olsaydı bunları yasarmiydim hiç
0 oy
tarafından
Okumaya sabrım yetmedi yaşayana Allah yardım etsin Feraha çıkarsın Allah
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim insallah.  Tez vakitte umarım borç tanda şu adamdan da kurtulurum

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 393 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde bebisbirisi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minimalist (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.