0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
Aralarında kaç yaş var anlaşıyorlar mı

12 Cevaplar

0 oy
(13,877 puan) tarafından
daha güzeldir bence oynarlar canları sıkılmaz  benim daha 1 tane twk var ama 3 yaş fark iyi olur
(855 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum tabi nasip
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
cook zor bacim benim ki buyuk yaramaz onla trk ilglnmemi istiyor is desen zor yrmek heosini zor ypiym
(855 puan) tarafından
Kaç yaşındslsr
(580 puan) tarafından
ohlum 3 kizim 7 ay
0 oy
tarafından
Tek çocuklu olanlara sorsan onlarda zor derler bence bu isler kişinin evinin eşinin maddi manevi durumuna göre değişiyor benim oglum 2 yaşında 2 ay sonra doğumum var. Zorlanır miyim ? Illaki zorlanirim ama eşimin desteği ve oğlumun beni genel olarak uzmemesi ikinci çocuk icin cesaretlendirdi. Bide gurbette olduğumuz için oglum yanlız büyüsün istemedim inşallah kardeşiyle oynar 
(3 puan) tarafından
2.cinsiyeti ne mrk ettim
tarafından
Oda erkek canim
0 oy
tarafından
O kadar çok düşünüyorum ki nasıl olcak 3 ay sonra.... 

İkisine yetebilecek miyim, ev işi, yemek, koca ve inatla çalışmakta istiyorum.

Yoksa hayatım 4 duvar arasında bitecek Allahım nasip etsin çalışayım güç kuvvet versin 
(855 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğun
tarafından
Şuan 26 aylık bebek doğunca 30 aylık olcak araları tam 2buçuk yaş
0 oy
tarafından
1 bucuk yasinda oglum var 1 aylikta kizim supriz gebe kalmistim kizima cok aglamistim napcam diyodum ama suan iyikide olmus diyorum daha bi zorlugunu yasamadim çünkü duzenli ve planli hayatimi yonetirim her sabah cocuklarimi banyo yaptiririm kizimi uyuturum oglumla kahvalti keyfi ve sonra ev isleri sonra oglumu uyuturum kizimida busetine koyar mutfa getiririm ve yemek yaparim sonra esim gelir birazda o ilgiler :D bence cok guzel ve cok heycanli 40 cikti tatile bile gidip geldim cok şükür iyikide olmus beraber buyuycekler 
(758 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın
tarafından
amin canim benim inşallah
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Tek çocukla böyleyse 2 3 çocuklu annelere allah yardım etsin eminim çok zordur . Komşumun kızı 7 aylık bebeği ben koşarken beni yurutecle kovalamıyorsun diye dövmüş dün ☺️☺️ zor yani 
0 oy
tarafından
Tekte zor çiftte zor yani çocuk büyütmek her koşulda meşakattli ama bir okadar da güzel ve keyifli aslında buna annenin bakış açısı karar veriyor sevgiyle bakmak lazım sıkır bunalır eve hapis oldum diye düşünürsen elbette zorlanırsın ama keyif almaya çalışırsan hiç bir şey zor gelmez gözüne 
0 oy
(582 puan) tarafından

Kızım 6sna yeni girdi. Ikinci kızımda 3,e gircek hemen hemen aralarında 3 yaş var.

Yine gebeyim yine aralarında 3 yaş olcak :Danlaşıyorlar evet birini anneme bıraksam diğeri sıkılıyor hemen evde özledim özledim diye.

Birlikte oynuyorlar falan güzel oluyor.

(855 puan) tarafından
Ay ne güzel diğeri cinsiyeti ne kaç aylık :)
(582 puan) tarafından
Oda kız canım:))
33 haftalgz şuan ❤
0 oy
(180 puan) tarafından
Şuanda oğlum 21 aylık ve benim dogumuma 5 hafta kaldı :D bende nasl olicagini çok merak ediyorum yaşayıp görelim aralarında 22 ay var Allah nasip ederse :)
(855 puan) tarafından
Diğeri ne cinsiyeti ya Allah yardım eder annen kayınvaliden gelir yardım ederler
0 oy
tarafından
Hayat güzel çok şükür yeterki evde huzur olsun eşin ile aranda muhabbet olduktan sonra çoğu sıkıntılar hasarsız gelip geçiyor biri 5 yaşında biri 2 aylık aralarında güzel bir bağ oluşması için dua ediyorum işlere gelince kafamda sıraliyorum ilk fırsatta o sırayı takip ederek işlerimi yapmaya çalışıyorum canım. Zor ama huzur olduktan sonra dayanilmiycak gibi değil herkesin yuvası huzurla dolsun inşallah
(855 puan) tarafından
Orası öyle tabi büyecekler hep bebek kalmaycaklar :) benimde 4 aylık olacak bebeğim ama 3 yaşına gelince düşünürüm sanırım ikinciyi tabi Allah nasip ederse olur:)
0 oy
tarafından
16ay araları küçükken biraz yorucu iyidi 3,4,5yaslarida iyi arkadaş oluyolar birbirlerine güzel oynuyolar ama şimdi birbirlerini yiyorlar;)) yaş 7,8 suan
0 oy
tarafından
38 gunluk yeni ikinci anne olarak bayağı zorlanıyorum.  Sanırsam biraz alışma süresi var . Kızım 5 yaşında ama küçükten daha çok yoruyor beni . Uyutuyorum gidip uyatiyo.  Küçük uyurken büyük gidip opuyo küçük korkuyo ağlıyo.  Resmini cektigimi görse kosuyo beraber çek diye . 38 gündür doğru düzgün tek resmini bile çekemedim.  Küçük kızıma 1 ay konsepti yaptım onu bile beraber çektim:s    
(855 puan) tarafından
Kreşe yollarsın ama korona var işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 396 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kursunes (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 459 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 678 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,266 puan) tarafından soruldu

374,702 soru

11,208,071 cevap

34,512 kullanıcı