0 oy
1,603 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bnm esim şoför sutasta bakkallara peynir sut dagitiyo neyse yani kamyonet suruyo gelmis bana diyo bayram adalara gidelim heryere onla.gitmek istiyor ben istemiyorum siz olsanz gider misiniz? Kamyonetle. Oazar ark yemege davet ettti sırf o yüzden gitmiyorum babamlarin arabasi var almiyo

40 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Adam Mercedes almalı dimi seni gezdirmek için ekmek teknesi o napsin seni havali göstermek için ? 

Ben olsam giderim çok da romantik ve sıra dışı olur 
(1,949 puan) tarafından
Hım kim kim peki
tarafından
Sibel ben Cevriye meltem Hatice kurugucu minibalin annesi var buse o kdr
(1,949 puan) tarafından
Hım iyi Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah
tarafından
Kizlarrr tubasuuu sormuş soruyu mantikli cevap verio parmaklarinizi yormaya degmez zaten cevapta yazmayacak büyük ihtimal
tarafından
Saol nedime ❤️
Haklısın valla cvp vermiyor :)
-Reklam-
+1 oy
(41 puan) tarafından

Yeter ki büyük araba olsun. Tırla bile giderim:D

Biz sığamıyoruz arabamıza. Dış görünüşün ne önemi var içinde rahatsan

(6,136 puan) tarafından
Tugba suya verin arabanızı:D
+1 oy
(545 puan) tarafından
Canim adam belki kendi ekmek teknesinde kendini daha evinin erkegi gibi hissedio neden utaniosunki? Bizimde mesela benim annemlerin arabasindan kat kat daha dusuk marka arabamiz var yengem falan attan inip essege biniosun falan demislerdi ozamanlar bana ama birgun olsun gocunmadim bizim arabaya binmekten sonucta sevdigim adam yanimda e bi sekildw gitcegkmkz yerede gidioruz o arabayla varsin dusuk model araba olsun varsin kamyonet olsjn varsin tir olsun ne fark ederki  kucuk konular icin uzme esini adam heves etmis gidin bence eglencenize bakin
+1 oy
(2,931 puan) tarafından

Belki babandan istemek istemiyodur elinde imkan varken onu kullanmak istiyodur valla kocam beni bi yerlere gotursun de neyle gotururse gotursun :)) oyle bi teklif yapsa topuklarim kicima vurur giderken sener sen gibi kosarim :D:D:D

(13,570 puan) tarafından
Harikasın :D
+1 oy
(1,350 puan) tarafından
Canım iyimisin? 
tarafından
Senin cevap çok güzel olmuş hiç iyi değil arkadaş bu nasil bir duruysa artk insan eşiyle bisiklete bile biner yeterki eşi yanında olsun valla bnm eşim yurtdisinda Passat arabamız var ama binemiyiruz çünkü eşim yok keşke eşim yanımda olsaydida Şahin'e binseydik bunlarda bı akıl işte
(1,350 puan) tarafından
Ben arttık bu insanlara diyecek bişey bulamıyorum ah ahhh
tarafından
Hiç sorma valla çıldırttılar öyle insanlar var ki eşlerini biyere götürmek istemeyip sonra arabada ön tarafta oturma diyen kocalar var bunlar neyin peşindeyse artk onuda çözemedim yeterki eşim sağlıklı olsun ytr bana eve sagsalim gelsin o ytr bıraktım artk gezmeyi şunu bunu öyle eşler var ki insanlar sukretmeyi unutmuş onlara bakarak
+1 oy
tarafından
Kocan düşünmüş gezdiriyor araba derdine mi düştün:)tırla da giturse giderim .neyin kompleksi bu anlamadim
tarafından
Ayrıca sorma biçimin öyle komik ki gelmiş bana böyle diyor falan.saraylar da büyümüssun sanriim kamyonetten utaniyon.adam düşünmüş götürüyor buldun da bunuyon..
(9,652 puan) tarafından
☺☺☺☺ bize kocalarımız gel seni şuraya görüturcem  dese dünyalar bizim olur he.. bizim ruhumuz fakir kuzumm..
tarafından
Sanırım bu kadar mütevazı oldumuz için eslerimiz bişey yapmiyo bizimde mi gözümüz yüksek te olsa ne:(
+1 oy
(1,430 puan) tarafından

Ciddi cevap verecektim tuğba su mu olduğunu farkettim :D gitme sakın tuğba suu çok ayıp o ne öyle bütün ada senin hakkında ne düşünür sonra Allah sana akıl fikir kocanada sabır versin. 

(2,351 puan) tarafından
Bnde yorum yazdktan snra farkttm tugba su oldgunu :)
+1 oy
(834 puan) tarafından

Kurgucu'yu göremedim :D

0 oy
(588 puan) tarafından
Eşim yanımda olduktan sonra bisikletle bile giderim ki sizin ekmek tekneniz sonuçta bence yanlış düşünüyosun canım 
(104 puan) tarafından
Bencede haklı bitanem esin varsa ve sen bunu bilerek evlendiysen hiçte mahçup olunacak bir durum değil sonuçta aracı bir yerde bırakıp yuruceksiniz boşver o nasıl isterse öyle davran sen
(446 puan) tarafından
Arabası olmayipta otobüste sürünseydin nolcakti kendi arabası War adamın nie babaninkini alsın gururu incinir bence bin git walla başkası olsa geliyorsa n gel gelmiyorsa n gidiyorum der basar giderdi sende burda eşim beni bırakıp adalara gitti die post acardin tabi bizde olayın perde arkasını bilmeden adamı suclardik
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Giderim hemde çok mutlu olarak giderim kendi arbasis varken babamın arabasını ne diye alsın ki.Boyle şeylere gosterise önem vermem ben
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Giderim niye gitmeyeyim araba sonuçta hatta o minibüs varken babamdanda istemem
0 oy
(404 puan) tarafından
Git ne olmuş esin namusuyla isini yapiyo isyeride arabayi kendi yasantisinda kullanmasina izin veriyorsa kime ne nasil hangi arabaya bindiginizden yanimda sevdiklerim olduktan sonra ve utanılacak birsey yapmadıktan sonra hicte gocunmam boyle seylerden
0 oy
tarafından
Çok tsk ederim kizlarr
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ayağını yerden kesiyorsa iş bitmiştir. Ben eşimle arabası servisteyken külüstür arabaya bnip düğüne gittim. Umurumda da olmadı. 

Milletin aaayy demesi çokra umurumda değil. 

Boş geldi bana buna takılman 
tarafından
Orasi oyle tabi insan farkli dusuniyo
0 oy
(65 puan) tarafından
Giderim tabiiki niye gidilmesin ki önemli olan neyle gittiğin değil ne anılar biriktireceğin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım ayaklarını yerden kessin işini görsün yeter bence yanlış düşünüyosun ben olsam dolmuşla giderim ama babamın arabasını istemem 
tarafından
Zaten araları bozuldu of
tarafından
Ne zaman bozuldu tubaa senin hayat hızınada yetemiyoruz kii
(10,411 puan) tarafından
Arayı düzeltemediniz mi halen böyle durumlarda olan bizlere oluyo hep arada kalıyoruz
0 oy
(76 puan) tarafından

Sevdiğim adam yanımda olsunda kamyoneti bosver üç tekerliyle giderim bence utanilcak bsey degil aksine gurur verici benim icin. İmkanın olsa zaten bmwye mercedese porcheye binersin , binersinde önce huzurun mutlulugun sevgin eksik olmasin. Bizim bisikletimiz bile yok haline şükretmelisin. Elalem 'Aa şuna bak sütasın kamyonetine binmis' mi dicek ? Derlersede desinler cokta ummrumda :D

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Altında şirket arabası varken neden babandan alsın ki olmasa alır belki de varken almak olmaz bence 
tarafından
Yani sende haklisin
0 oy
tarafından

Giderdim tatil sonuçta çok ihtiyacım olan bişey :D

tarafından
He valla tatile ihtiyacım var
tarafından
Ne duruyosun git :D
0 oy
(222 puan) tarafından
Çok yanlış düşünüyorsun. Ozaman senin amacın eşinle birlikte olup eğlenip gezmek değil, desinlerdir. Boşver otur evde sen :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
20 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 793 göst.
0 oy
18 cevap 770 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Meltem&resul (66 puan) tarafından soruldu

377,295 soru

11,291,002 cevap

34,706 kullanıcı

...