0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Varmi oyle sanslilar been hayrrrrr

56 Cevaplar

+3 oy
tarafından

En İyi Cevap
Tabikide hayır evladın yerini bir başkasinin evladı asla tutamaz diyenlerede asla inanmıyorum dilini görüyorz içini değil
-Reklam-
+1 oy
(826 puan) tarafından
Hiç bir insan kendi çocuğundan fazla sevemez gelinin yada damadını

Ama Allah var kaynanam bişey alırsa hem bana hem görümceme alır aynısından 
+1 oy
(119 puan) tarafından
Evet veriyor hemde oglundan daha cok deger verirler allahıma şğkürler olsun 
+1 oy
tarafından
Hayir malesefff bi de anne yarisi derler teyzeye . Teyzem kaynanam olurda
+1 oy
tarafından
Kaynanam sever Allah var cokda biseyini görmedim kayinbabayida üç kez ancak görmüşümdür:)))
+1 oy
(71 puan) tarafından
hayir tabiki 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Hayr vermiyor
0 oy
tarafından
Kayın babam beni çocuklarından daha cok sever ama kaynanam hakkında aynı şeyi diyemem. İyi hoş ama arkadan konuşuyor 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
yok ya hic sevmez..  ner de bizde o sans.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tam benlik soru :D Kimse kimseyi kendi çocukları kadar sevemez öyle bir şey imkansız ama kaynanam da kayinbabam da ikisi de sever 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Maleseff 7 senelik evliyim o seyi goremedim annen baban gibi olurmu hicc bizim icinde onlarda  annem babam gibi asla olamz 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kayinbabam benim babamdir eminimki oda beni öz kızı görüyor. Babam nasılsa oda aynı benim için ne eksik ne fazla. Kendiside beni hiçbir zaman kırmadı ikiletmedi. 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Zamaninda ayırmak için uğraşan kayinbabam dahil onca laf söyleyen kişiler mi sevecek :) hala uğraşıyor kaynanm benle evleneli 4 sene olmuş 
0 oy
tarafından
Çok düşkünler bana ama bi ara kavga ettik çok ağır sözler söyledi kayinbabam o yuzden soğudum acayip düşkünler bana kızım demeden seslenmezler ama isnan bı kere kırılınca affedemiyior
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Kaynanamda iyidir ama kayınbabam dünyanın en iyi inaanlatından biridir hiç ismimizle hitap etmez kızım der 3 gelini 1 kızı var hepimiz sevildiğimizi hissediyoruz bizde onu çok severiz oğlum adını taşıyo hatta o kadar seviyorum :D

0 oy
(143 puan) tarafından
Pehhh nerdeee   daha   10 gun once tartisip anneemlere  gittim  1 hafta kaldim ki sonjc  yine kaynanalrdayim ......
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidem çok sever beni hep der sen benim kızımsın diye ki annemlerle de ne zaman konuşsa dermiş benim kızım Sibel ben ondan çok razıyım çok seviyorum diye sağolsun gerçekten sever beni ama kayınbabamla görüşmüyoruz ayrılar çünkü eşimde babasıyla görüşmüyor ☺️
0 oy
tarafından
Vallahhi ikiside cok sever hep el üstünde tutarlar sagolsunlar 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Oğullarından daha çok bana değer verirler tartışma kavga olduğunda hep benim arkamı tutarlar ben de onları çok sever ve sayarım Allah razı olsun onlardan
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Kızı ne kelime canım sanki düşmanı var karşısında :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
20 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,071 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,216 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.

378,110 soru

11,317,182 cevap

34,763 kullanıcı

...