0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Ben beddua etmem kolay kolay eğer edicek duruma geldysmde kendjem gel derim yanlış çünkü 

Allah'a havale ederim Allah'ın dan bulsun vs gibi şeyler derim Allah ıslah etsin inşallah derim

Ben beddua ya gelemem kim ederse etsin deliriyorum 

Kimse keyfi için hayatımı mahvetmesine hakkı yok

Ben şükür beddua alınacak birşey yapmadım yapmammda Allah'ın izniyle

Kötülük düşünmem düşünmek de istemem kötü biri olmamak için çabalarim hep.. 

Bu benim düşüncem;)  :)

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ya ben de pek etme taraftarı değilim

Allaha havale ediyorum bana en büyük zararı veren kişiyi bile cehennemde yanarken görmeye dayanamam sanırım.

Karışmam Allah bilir.

-Reklam-
0 oy
(759 puan) tarafından

bedduda donup dolasıp diyeni bulurrr:angel:

0 oy
tarafından
Bedduaya sormuşlar nereye gidiyorsun diye?

Oda cevaplamiş,

Geldiğim yereee...
0 oy
(27,728 puan) tarafından

Bedduaya sormuşlar nere gidiyorsun demis çıktığım yere....

Onun icin bedduadan evvel 
Rabbime havale edelim..
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Ben de beddua edene çok kızarım ama bazen öyle bi an oluyor ki bi bakıyorum beddua ediyorum sonra tobe diyorum Allah'a havale ediyorum
0 oy
tarafından
Beddu sahibinin dır derler ☺️☺️☺️ cnm en güzeli etmemek Allah herkesin verir cezasını 
0 oy
tarafından

Bazen çok zorluyorlar ama etmemek lazım :ermm:

0 oy
tarafından

Dönüp Rabbim ben senin adaletine havale ettim , en iyi gören bilen sensin , sen adaletini göster ki ahımı hakkımı koyma derim...

Rabbim sana bıraktım ve sustum tez olsun ama.gec olmasın ki göreyim diyorm , böyle deyince zaten gözyaşlarım hiç durmuyor ☝️ :(

0 oy
(1,331 puan) tarafından
canım bir için güzel bir dua ettiğimizde sağ ve sol omzumuzdaki meleklerimiz aynısını Allah da sana versin diye bizim için güzel dualarda bulunurlar ve sen birine beddua da ettiğinde aynı şekilde karşılık verirler bu bu yüzden de duada etsem beddua da etsen gelip sana geri döner
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Vallahi bu kadınları dövenlere hayvana çocuğa tecavüz edenlere 7 24 ediyorum tekrardan allah bin türlü belâlarını versin böyle gücü mazluma yetenin
0 oy
(133 puan) tarafından
Asla dilimi alıştırmadım bedduaya.  Allaaha havale eder bırakırım. 
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Bende çok karşıyım bazen eşim üvey annesine beddua eder ben çok kızarım. Allaha a bırak derim 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Beddua etmek kimseye yakışmaz bence Rabbime havale ediyorum Allah ıslah etsin demek en güzeli Allah iki dünyada cezasini veriyor 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Beddua cok kotü ya bizde beddua sahibini bulur derler o yüzden etmem cok aşırı sinirlenince Allah yasattığını onada yaşatsın filan derim hak edene ama onu bile demek istemem
0 oy
tarafından
Benim çok canımı yaktılar ama allahım sen bilion sen goruon canım çok yanio sana havale ettim diorum artık 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 944 göst.
0 oy
15 cevap 242 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
+2 oy
44 cevap 1,311 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Doruk Hatice (670 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 625 göst.

385,600 soru