0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Doğum yapalı 8 gün oldu gözüm hep bebeğin üstünde hic uyumuyorum korkuyorum ona bişey olucak diye her dk ateşini ölcüyorum bügün biraz öksürür gibi oldu canımdan can gitti bunlar normal şeyler demi lütfen İcimi rahatlatın

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim cnm 11gun oldu lohusalıtanmis 40gun sonra geçer dediler
(680 puan) tarafından
İnşallah ya doyuyor mu doymuyor mu diye hep düşünüyorum bir göğsümü emiyor sadece
tarafından
Çok takma cnm bebeğe de zararlı zaten aç olunca ağlıyor doğunca memeyi bırakıp dmi
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım normal yasadıkların taze anasın zamanla gececek. 
0 oy
tarafından
Normal canım ilk aylar öyle geçiyo bende uyuyamazdım. Uyucam zaman eşim nöbet tutardı yoksa uyumazdı korkudan sonra geçiyo alışıyorsun. 
0 oy
(50 puan) tarafından
canim cok sukur bebeyini sag salim kucagina aldin.. anali babali buyutsun.. normal canim. inan benim bebeyim  5 ayina keciyor. ben hayla her gun ates kontrolu yapiyorum.  kecen sefer oskurdu diye doktora gitmisliyim var yani.     bende  dogudugunda oyledim..  o kadar korkuyordumki bir sey olur diye.  kotu dusunme kotu olmasin..   canim. benim.  kececek bunlar. hemde lohusasin.   cok takma kotu olursun.  ben  bebeyimi karsima koyun agladigim gunler olmusdu. her sey yolundaydi ama ben korkudan agliyorxum bazen.. qayet normal kecer. sen mutlu olaylara   takil..
(680 puan) tarafından
İnşallah ya bende hep karşıma alıp seyrediyorum hareketleri normal mi diye
(50 puan) tarafından
korkma kecer canimm. her seyi normaldi.  bende oyleydim kulagi   agriyordu durmadan bagiriyordu yani inan annemi  her kesi katdim bir birine su an bile atesi 37 olsa elim ayagima dolanir ki ay biden kalkar diye..   bebek sonucta canimizdan can iste..     alisirsin   sen hep iyi dusun canim iyi olsun ben oyle yapiyorum...
0 oy
(39 puan) tarafından
Bizimde 5 gun oldu dogum yapali biz de ayniyiz ishal gibi sulu kaka yapti dun gozumu kirpmadim tum gece kusacak mi atesi cikacak mi diye
(680 puan) tarafından
Ahh sormaa canımdan can gidiyor kusacak gibi midesini bulandırdı ağladım
0 oy
(2,891 puan) tarafından
hormonlar ayvayı yediği için o Bi aya normale dönersin ama ilk çocuğun galiba o üstüne titreme hali hiç geçmeyecek artık annesin❤️
(680 puan) tarafından
Evet ilk cocuğum Allah herkesin evladını bağışlasın olmayanda nasip etsin
(2,891 puan) tarafından
Amin canım çok küçük olduğu için o üstüne titreme biraz fazla oluyor Ben oğlumu sabaha kadar nefes alıyor mu diye kontrol ederdim:)) büyüdükçe rahatlıyorsun
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Psikolojiktir canım geçer fazla üstüne düşme ALLAH a bırak 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yenidogan okusurmesi,hapsirmasi cook normal refleks bunlar.Sadece sakin ama sakin gazini cikarmadan uyutma
0 oy
tarafından
Normal tabi can emanet edilmiş çok güzel bir annesin ondan böyle saniriim ilk bebeğin gerçi ikincide de aynı oluyor ben ağlıyor niye diye sesli düşünürken 5 yaşındaki oğlum anne bırak ağlasın bebekler ağlaya ağlaya büyürmus dedi o zaman bi rahatlama gelmedi değil yani :D 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canim bir laf var sakinilan göze çöp batar die korkma o kadar cocugu geceleri veya uyuyacagın zaman yan yatır kusarsa kusuk bogazına kaçıp boğmasın arada bir atesini ölçersin eğer hasta gibiyse hasta değilse bosa olcüm durma kafana cok takıp çocuğun üzerine cok düşersen kendin stres olursun dinlenemessin sutün kesilir ve çocuğa bakacak halin kalmaz sen korkma bisi olmaz bebeğine arada dinlen yoksa sen hasta olursun o zaman nasil bakacaksin cocuğuna Besmele cek Allah'a guven bisi olmaz 
0 oy
(56 puan) tarafından

Canım çok normal bir de lohusasin daha zamanla daha da rahatlicaksin annelik duygusu bu yaşadığın şey :) 

0 oy
tarafından
40 kadar annemle nöbetleşe uyurduk :D bişey olmaz Allah'ın izniyle sesini duyuyosan yat yanına
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Lohusaliktan hayatim normal tabiki 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 281 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
12 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...