0 oy
750 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (85 puan) tarafından
Yaa ben bazen sorgulamadan gecemiyorum Allah herkesi daha mutlu etsun ama bazi kadinlarin bizden ne ustunlugu oluyorda esleri ayaklarinin altina dunyayi seriyor bizimki de herseye bir kulp buluyor bi taktik varsa verin de bizde rahatlayak;)

21 Cevaplar

+3 oy
(8,082 puan) tarafından
Bir farkımız yok canım Her kadın kıymetlidir sadece bazı adamlar bunu anlamayacak kadar sal.aktır ☺
(85 puan) tarafından
Ayyy yuzdeye vursak erkekler hep ***** olacak
(1,105 puan) tarafından
Valla çok doğru tespit olmuş gizem
tarafından
Aferin yiiirum:D
(8,082 puan) tarafından
Hwn öyle ama canım:)
(8,082 puan) tarafından
Asli yivruuumm:D
-Reklam-
+2 oy
(1,329 puan) tarafından

Mayası bozuktur bacım oda bize denk gelir:D

(85 puan) tarafından
Yaaaa sorma hep beni mi bulur  diyorum
+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Beterin beteri var canm senden kötü olanlar var aldatılan dövülen maddi sıkıntı çeken herşey yani
(85 puan) tarafından
Ay Allah kimseye yasatmasin benimki sadece odun kalas
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Farkımız tarzımız :D :D 
(85 puan) tarafından
;)bizede ogretin anam ne cektik biz
tarafından
Önce pammık gibi kalbin olacak demi kız seliinnnn :) :)
(25,224 puan) tarafından
Heee aynen pambık gibi galp olmazsa olmaz :D bide diğerinden pambık gibi :D
tarafından
Hahahaaa ayy kızçem uyanacak şimdi :) :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :Ddddd
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Karakter meselesı herkesın yapısı bır olsa kaldırım kenarındakı bodur beledıye agaçları gibi hepımızın evlılıgı bir örnek olurdu :D

tarafından
:)) hahhah
(85 puan) tarafından
Ay olsunda bole agizimiz acik bakmazdik bari;)
tarafından
Valla benimki ruh haline göre bazen kül kedisi bazen prenses gibiyim :)) değişik bende ne yapacağı mi sasrdim
(1,657 puan) tarafından
Çok sukur bı sıkıntım yok o konuda ya ıdare edıyoruz bırbirimizi çok mıç mıç da gerek yok boyke ıdeal :D
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Biz kadınlar ayniyizda erkekler kerestedirde ondan açım 
0 oy
tarafından
O erkeğin karakteriyle alakalı canım kadında etkilidir bazen ama ilk başta erkeğin içinde olacak 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kimi kadın cins kimi adam huydan bence bide şey kesinlikle doğru argo bı kelime ama seveni s*kerler s*keni  severler diye bnce doğru nerde karısına titreyen varsa bakiyom karısı ağzına siciyo
(1,329 puan) tarafından
Deveye diken misali:DD doğru diyon valla canım
0 oy
(237 puan) tarafından
Herkesin imtihanı farklı oluyor. Bazıları rahatlıkla ımtihan ediliyor. Bazıları zorlukla. Ve IMTIHAN ISTEDIGIMIZ YERDEN OLMUYOR.
0 oy
tarafından
Katakteri, ahlakı, Huyu güzel adamlar mutlu ediyor 
0 oy
(778 puan) tarafından
O erkeklere bizim burda karı ağızlı derler kuzum:D benim kocam ben babamdan böyle gördüm der odundur kendisi de:D
(85 puan) tarafından
Al benimki iste babamlar nasil da ben nasil olam diyo
(778 puan) tarafından
Ama kardeşleri aynı değil bende buna sinir oluyorum bı bizimki babaya çekmiş niyeysee
0 oy
tarafından

Vallahi bend onu anlasaydim keşke ...

Kötü eş imtihandır, Rabbim sevdiği kullarini imtihan edermiş ,

İnşallah bizde bu imtihan sayesinde ahiretimizi kazanacaz.

(85 puan) tarafından
Ins ama dunyada da gulsun yuzumuz
0 oy
(580 puan) tarafından

teyzem hepder seyleri ALTINDIR  bizimki tenikeee :woot::woot::D:D

(85 puan) tarafından
Suphelenmiyo degilim yani;)
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Valla esim annesiz buyuduginden midir nedir canim uzerime titrer. Ve kesinlikle seni seveni seveceksin. Esimi ilk gorduugmde pek tipim degildi ama ben onun gonlunu sevdim . anlayisini sevdim. Uzerine 4 sene bekledik iki yillikta evliyiz ilk zmanki gibi evliligimiz masallah .

Yani  annesi olmadiig icin onun sevgisini de bana bagliyo sanirim. Ve ben ilk tanistigimda da demistim annesiz buyuyen erkek kadin kiymeti bilir diye gercekten de biliyomus . yani benimki belki de istisna arada bilmeyen cikar ama . hersey nasip tabiki bunlar benum ongorulerim. ;)
(85 puan) tarafından
Masallah size benim ki tek tek oglan dibi hepsi buna dusmus simartmis benim tribim nazim onda o yapiyo:)
(1,327 puan) tarafından
Rabbim hepimiizi nazardan korusun inşallah canim
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Lâ Râhate Fid Dünyâ( dünya da rahat yoktur). Öyle ki imtihan için geldik. Bu dünyada çektiğimiz sıkıntılara isyan etmeyip sabredersek günahlarımıza kefaret oluyormuş. Herkesin imtihanı farklı sen eşinle imtihan olursun kimisi anne babasıyla arkadaşıyla filan. Kimisi sağlıkla kimisi yoklukla. Kimisi de varlıkla sınanır. 
0 oy
tarafından
Fark kadınlarınn bişey yapmasından kaynaklanmıyor ki adamlar değişik kimi odun kimi romantik kimi sevgisini belli etmez kimi eder 
0 oy
tarafından
Herkesin imtihanı farklı o eşleri mükemmel olanların Kim bilir ne sıkıntısı var? Biz de eşlerden yana imtihandayız işte 
0 oy
tarafından

Onların şeysi altın kaplama oluyor :D

Kız olay kadında değil ki erkeğin yetiştirilme tarzında. Benim kocam merhametlidir o yuzden kıyamaz hiç.  Bi de kadının kendini değerlendirmesi bu kadr basit

0 oy
(322 puan) tarafından

Erkekten erkeğe degisiyo canım bide sevgiye bağlı sanırım çok şükür şanslı kadınlardanım taktik olarakta anlayışlı olmak eşinle uzun süreli sohbet etmek ve tartışma yada trip olayına girecekse ondan daha baskın gelmek :D

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kadınların bir özelliği olduğundan değil canım erkeklerin ozelliksiz kişiliksiz karaktersiz kadına değer vermemesinden adam olmamasından kaynaklanıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,844 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu

377,277 soru

11,290,268 cevap

34,704 kullanıcı