0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Hiç güzel hatirlayamiyorum güzel bir anım dahi gelmiyor kocam için ve 19 temmuzdan beri benimle konuşmuyor annesi sürekli heryere devam ediyor benim hakkımda ileri geri konuşuyor ve bu adam mahal verdikçe artık çok nefret beslemeye başladım kendisinden ve şuan resimlerine bakıyorum içim ciz etmiyor bile sadece bakınca ben ömrümü nasıl feda etmişim bu insana karşı diyorum canım acıyor kendime ağlamak istiyorum aglayamiyorum  kızım bende. İlgi istedikçe bebeğim surekli ağladıkça neden tüm yükü uzerimde hirpalanarak çırpınır gibi kosturuyorum anneyim ama sadece ben yapmışım gibi bu çocukları gibi tüm yükü omuzlarıma attı ve çok yorgunum içime sanki bir taş oturmuş gibi sanki hayatım kararmış gibi yapayalnız gibi hissediyorum kendimi çok kötü durumdayım gerçekten kızlar sanki kendi kendime ömrümü feda ettiğim için kendime hep kızıyorum o durumlara kadar geldim 

3 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Hala gençsin ve ömrün bitmedi boşan ve hayatına kaldığın yerden devam et madem bitti sevginiz. 
(183 puan) tarafından
Sevgim bittimi anlayamıyorum bile kafam karmankaris ama yakıştırmiorum ona sevgiyi aşkı yakıştıramıyorum varsa bile içimde çok büyük nefret var kendisine yazıklar olsun demek istiyorum defalarca
(1,246 puan) tarafından
De canım içinde kalıp seni hasta ediceğine dışarı çıksın karşındaki düşünsün
(183 puan) tarafından
Kime neye diyecem işte dışarı söylesem neye duvarlara mi diyecem canım sessiz cigligim duyulmuyor artık
(1,246 puan) tarafından
Boşanma durumun yok sanırım canım. Bol dua oku evde Ayetel Kürsi aç sesli bi şekilde okusun evde içine ferahlık verir en azndan
-Reklam-
0 oy
(358 puan) tarafından
Allah sabır ve güç versin zor 
(358 puan) tarafından
Ben evimdeyim canm özür dilemedi sadece eşim aldı beni bu senin durumun daha kötüymüş üzüldüm
(183 puan) tarafından
Ne kadar kaldın baba evinde peki
Evet çok kötü durumdayım hakikaten kendisinden artık çok nefret ediyorum beni sormuyor istemiyor belli ve istemiyorsa neden bı sonuca varmıyor neden erkek kardeşine diyor babası getircek onu biluyorum hissediyorum diyormuş sanki ben kusurluymusum gibi ağrıma gidiyor ve ben defalarca nefret ediyorum kendisinden özür dilerse bile kabul edemeyecek kadar beni o kadar yaraladı ki sanki toparlanamayacakmis gibi unutamiycam asla
(358 puan) tarafından
1 hafta kaldım şiddet mi uyguladı senden bekliyor ama asla ilk adımı sen atma bu erkekler hep böyle hep bizden beklerler inşallah pişman olur olan cocuklara oluyor
(183 puan) tarafından
Bı hafta kısa süre atmiycam ama ben nefret doluyum kendisine resimlerini silmek istiyorum herşeyden böyle ne bilim güzel hatirlayamiyorum bile nefret doluyum hiç içimde hatırlayınca sadece sovesim var böyle kendime açıyorum hep çocuklara olan bilmiyorum farkında bile değilim sadece günleri bitiriyoruz kızım hep ilgi istiyir babamdan kardesimden oğlumda ilk dişlerini çıkardı ağrısından uyumuyor hep ağlıyor çok hırpalaniyorum
(358 puan) tarafından
Sevgi bitmişse ona hayatında yer vermeninde Bi manası yok o zaman bu yolda tek başına yüreyeceksin
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ailen ne diyor eski postlarini okudum dayak atıp göndermiş seni günlerdir de aramıyor ailen ne düşünüyor 
(183 puan) tarafından
Annem kabul etmiyor beni açıkçası ayıp olarak görüyor hatta evime gitmemden yana bizi bebeklerini cekemiyormus iş güç ağlama yüzünden ağrıma gidiyormuş onlar üstüme saldı diye kızgınligini hep dile getiriyor.Babamda arkamda ama içten içe çok üzülüyor çevreye karşı utanıyor sessiz kal diyor :(
(1,659 puan) tarafından
Bence ailenin arkanda olduğunu düşünmesi iyi olur değillerse bile öyle gozuksunler sen ne düşünüyorsun peki bu kadar zorluk yasamissin ve karsindakinde en ufak bir hareket yok
(183 puan) tarafından
Ben beklemekten yoruldum açıkçası kardeşini de aradım yani ne istiyor ne düşünüyorsa üstü kapalı sor diye...yani şuan düşüncem hep şu artık beni istemiyor sevmiyor boşanmak istiyorsa ben zorlayamam çünkü beni bitiren bir insana tek cümle etmem edemem çünkü beni yıprattı günlerim acı doldu beni kazanmak içinde uğraşmıyor ne yapabilirim insanlar artık bana acıyarak bakar bende hergun kahrola kahrola atlatirim heralde dedim uzun sürer çok harap olurum çoluk çocukla diye korkuyorum sadece evliliğin bitmesinden çok büyük korkum yok gibi sanki ne bilim sadece çocuklar babası büyüyecek bebeğim 5 ayını doldurması bile baba dahi diyemez baba kavramini bilmez kızım zaten ona buna baba diyor kim bizi cocuklarla iyileştirecek bilmiyorum ama çok ağır durumdayım büyük bı uzgunluk ve sıkıntı yaşıyorum
(1,659 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten üzüldüm senin için çok küçük bir yerde mi yaşıyorsunuz boşanıp bebekleri ailene bırakıp çalışsan mesela çocuğun babasını bilmeyecek diye üzülüyorsun ama zaten babası istese çocuğu göstermen için görüntülü arardı yada gelip alıp gezdirebilrdi babalık yapabilirdi isteseydi demekki çocuklara da pek düşkün değil bence babalarını bilmeyecek diye üzülme çünkü ilgilenmiyor anladığım kadarıyla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 471 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 221 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

379,032 soru

11,345,190 cevap

34,809 kullanıcı