0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (7,402 puan) tarafından

Iyi aksamlar hanimlar☺. Valla bu ara yine sardim uygulamaya netide bitirdim oyuzden :)).  Sabahta kabusla uyandim resmen. :ermm:

Ruyamda rahatsiz lanip doktora gidiyorum. Ultrasona aliyorlar 2 haftalik hamilesin diyorr ben sok:woot:. Kalp atışını bile duydum. Kizimda 15 aylik olacak 1 haftaya. Tam kendimi ona alistirayim derken doktor bi saniye ufak bi kese gibi bise var dedi ikiz olma ihtimali cok yüksek deyince ben kalpten gidiyordumm:D kendime gelince ilk aklima gelen bi post acayimda geri çekilme bi korunma yöntemi degilmis yazayim diyorum:D tabi burda bir kisinin ismini anarak. Kisisel olmasin diye yazamiyorum o kendini biliyor❤. Hahaha yani 15 aylik kizim var ikiz hamilelil olabilir diyor ben post acma derdine giriyorum. Nasil bi uygulma bu yahu. Bide ben surekli post acan biri degilim. 7/24 post acanlarin ruyasi nasil acaba :D

6 Cevaplar

+1 oy
(4,285 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Haha ay hemen koştum geldim GERI CEKILNE KORUNMA YONTEMI DEGILDIR :D Haha işim saka ama güzel çifte bi haber alacaksın galiba rabbim gönlüne göre en güzelini en hayırlısını nasip etsin hilalim❤
(7,402 puan) tarafından
Zaten ruyamin en güzel yani seni anmam bidenem ❤☺☺. Ay Allah isteyene versin canim. Bak ruya muya uyari geliyor dikkat e diyor muyuz hayir:DD yontem degilsede kullanmaya devam bakalim omu galip gelecek ben mi ;D
(4,285 puan) tarafından
Haha hayırlısı olsun çiçeğim rümeysa abla olsa fena olmaz aslında:D ❤❤❤
(7,402 puan) tarafından
Heheheu daha erken teyzesiii ❤❤.
-Reklam-
+1 oy
(880 puan) tarafından

Ahhaha canim bence sen git uyu hadi :D:D

(7,402 puan) tarafından
Ah uyusam uyuyabilsem deyim daha doğrusu;D azcik uykum var zaten ondada boyle ruyalar agir geliri ;D
(880 puan) tarafından
Burasi bağımlılık yapıyor gerçekten ama :)
+1 oy
(4,040 puan) tarafından

Ahahaha o da bişey mi ben geçen burayı gerçek hayatta yaşıyormuş gibi ne rüyamda yaşadım

Fato bişeye yorum yayorr arada da tavuk kiymasindan köfte yaptığını görüyorum mutfak gibi bir yer var saçma sapan:D

(7,402 puan) tarafından
Hahahah Allah sonumuzu hayir eylesin valla :D
+1 oy
(13,614 puan) tarafından

Bende dünyayı görmüştüm rüyamda :D

Onun eviymis,giriş kat bı ev.

Balkonun önünde festival var. Yada düğün gibi bişey.

Ama dunyanun evine yemek yemeye geliyo herkes.

Jandarma falanda var .

Dünya koştura koştura iş yapiyo,bende ona bişey anlatma derdindeym :D

Ahahhahaha

Ay gariban kız elinde tepsiyle millete yemek dagitiyo ben de bişey anlatyrm ya,beni dinlesin diye fır fır peşinde geziyorum :D

(7,402 puan) tarafından
Hahaha dunya dönüyor sen ne dersen deee sarkisi tam senlik olmus merve:DD
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Hahha bak bu iydi gece gece hiç güleceğim yoktu:)))
(7,402 puan) tarafından
Yani bide nadir post acarim bu haldeyim.:D diger arkadaslari düşünemiyorum canim.:))))
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Kız ben bide sayikliyorum rüyama girer bide konusursam kocam duyar yanarım:D

(7,402 puan) tarafından
Ozaman kocandan once uuyuma sakin:DD

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 552 göst.
11 Aralık 2018 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneanee (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 175 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (356 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...