0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

yorumlansn diye değil sadec icimdn geçeni söylemek istedim...

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Göreceli bence sorunlarını yazıp paylaşan dertleşen arkadaşlar için faydalı bence bu bölüm. İnsan psikolojisi bunlara ihtiyaç duyuyor. Okuyucular için tabiki bi faydası var denilemez. Yinede ben okudukça kendi hayatıma eşime ve ailesine şükrediyorum o açıdan faydalı görüyorum Allaha teşekkür ediyorum çoğu şey için. Diğer bölüm faydalı zaten katılmıyorum sözünüze 

tarafından
sizin dusuncnz saygı duyuyorum..
tarafından
bende katiliyorum. diyer bolum hamilelik ile ilgili. bu bolumde sorunlar heyecanlar mutluluklar icin var. insan piskolojisinin boyle seylere ihtiyaci var. bazen insan hic tanimadigi birisiyle konusmak ister ya oyle bi yer bence.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Beklentiniz ne?? Ne konusulsun istersiniz ya da size bunu düşündüren ne??

tarafından
bunun cevabını üstte arkadan sorusuna cevap verdim
tarafından
Belki de yanlış platformda yanlış soruyu sormussunuzdur. Zira 4 saat önce dikişlerle ilgili sprdugunuz sorunun cvbı diger platformda defalarca sorulup defalarca cvplanmıs.
tarafından
herkzn vücudu başka sorusunn içeriği farklı olablior nese uzamasn konu gerek yok :)
tarafından
Peki.. nasıl isterseniz öyle olsun
0 oy
(638 puan) tarafından

Mantikli soru sorulsa faydali olur aslinda.

tarafından
maalesef cnm bende goruorm ole paylasmlar bzn acmiorm bile ne yalan diyim çünkü yüreğim dyanmior ama duami da eksik etmiorm.s benim bebegmde hastanede :(
tarafından
gecmis olsun nesi var
tarafından
saol solunum skntisi var 33+3iken doğdu erken olduğu için bide kuveze alindi
tarafından
oy kıyamam kuzuma rabbim sifa versin canim
tarafından
amin inşallah allah razi olsun
0 oy
tarafından

Diger tarafta mantikli seyler sorulup sohbet bolumundede mutluluk uzuntu hayata dair seylee paylasilinca b3nce cok iyi bi uygulama fakat nerde ne paylasildigi onemli. Soru cvpta sohbet konusu acildiginda dedigin gibi amacinin disina cikiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
26 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Vuslat_vuslat (215 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 180 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 779 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

377,224 soru

11,289,056 cevap

34,698 kullanıcı

...