0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Selam kızlar dogumuma 2 3 hafta kaldı allah nasip ederse kararimizi verdik ims dogumumu özel de yapacam ilk hamileligimde devlette yaptım ve doğuma girdim herkes bi handan ağlıyor bağırıyor çok korkmuştum şimdi iyice düşündüm ve eşime özelde olmak istediğimi söyledi tm dedi hem odamda tek cekecem sancı mı birde takıldığım bir diğer konu özel bölge yi normal doğumda özelde daha iyi özene boze nedikerler diye duydum hiç özelde normal doğum yaptırıp dikislerinden memnun kalan var mı ben biraz endişeliyim acılmam ya kalırsa sırf onun için bile özel dedim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,634 puan) tarafından
aaaa bende merak ediyorum 
(137 puan) tarafından
Bekleyelim burda o zaman :))Benim bir arkadaş demişti özelde yaptım ne güzel diktiler falan beni acıkmam kalmasın diye sasirmistim çok ondan yazım dedim
(2,634 puan) tarafından
yaa bende ilk dogumumu univde yaptim ama nasıl yaptim bir ben bi Allah biliyor. İnşallah bu sefer rahat geçiririm. Dikişi de güzel atarlar da rahat ederim
(137 puan) tarafından
Inş canım inş vala güzel atmadimilarda açılma kaldı mı da zor
(2,634 puan) tarafından
Ay bende çok fazla enfeksiyon var. Bu yüzden şu dogum olsun şu enfeksiyondan kurtulmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(119,381 puan) tarafından
Özenerekmi dikerler bilmem ama özelde dkgurucaksan samci cekme epidural yaptir derim  ben
(137 puan) tarafından
Inş kuzum inş vala işte gidecem ayın 10 nunda bakalım
0 oy
tarafından
Valla normal olmadım sezaryan oldum özelde canm ama dikişlerimi süper yapmışlar 1 yıl oldu sanki dikiş kayıp oldu gitti ☺️yani bilmiyom benmki mi böyle yiksa herkesinkimi  
tarafından
Evet canm yani ip için de kaybolup
(137 puan) tarafından
Ya hadi inş ya umarım güzel geçer ve hemen iyilesirim çünkü kimse kimseye yok allah muhtaç etmesin:(
(137 puan) tarafından
Benim eşim çok ilgili sever yani nasıl diyim anlatamıyorum utanıyorum ondan çok takıyorum bu dikiş acilmayi
tarafından
Amin kuzum allah yardımcın olsun ☺️
(137 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Normal doğum yaptım özelde ilk gebeligim di devlet hastanesinde nasıl dikilir bilmiyorum ama ebe dikerken diğer hemşire ne güzel diktin falan diyordu anlamam da öyle diyorlardı işte
(137 puan) tarafından
Desem diom ya ters tepki verirlerse ama özel ya bence demezler birsey
tarafından
Yok canım annem devlette doğum yaptı 4 yıl önce iğrenç bir yerdi herkesi aynı yere alıyorlar bağırana kiziyorlar ama özelde hiç bir şekilde terslemiyorlar bağırsanda çağırsanda canım şöyle bitanem böyle diyolar açıkçası özel daha güzel ve rahat çok yardımcı oluyorlar
(137 puan) tarafından
Ya canım ben 17 yaşındaydım sancısız gitti hastaneye yatisimi yapip bama suni sancı verdiler bi girdim afedersin annem yaşında biri doğum yapmış heryeri kan çatalda biri bağırıyor biri ağlıyor ben nasıl korktum ondan sa açıkçası özelde istiom
tarafından
Ninem yaşında kadınlar var orda hamileyken insan korkuyor zaten birde o ortamı görünce dahada korkuyor özelde kimse yok ohh mis hep rahatlatmaya ve sakinleştirmeye çalışıyorlar
(137 puan) tarafından
Aynen vala tam dediğin gibi bakalim
0 oy
(3,836 puan) tarafından
özelde epiduralli normal doğum yaptım. tek dikişim vardı ve doktorum dikti onu da. eve ve hemşire de vardı birde hasta bakıcı vardı. ama doğumumu ve sonrasını sadece doktorum ilgilendi. devlet ortamı tabi ki daha zordur. 
(137 puan) tarafından
Darısı inş basima  geçmiş olsun canım aynen devlet çok zor
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Eskisinden bile güzel dikiyolar :D

Ben özelde normal epiduralsiz doğum yaptım valla çok ilgilendiler ya açılma var mı diye muayene ederken bile defalarca oUr dilediler canım aciyo diye .

Bide dikişte ben uyusmadim genel anestezi verdiler hemen bişey hissetmeden uyudum uyandım dikmisler.  Devlette uyuşmadığı halde canlı canlı dikmişler geçen biri demişti burdan . 

(137 puan) tarafından
Agzindan bal akıyor  canım ims hadi darısı başıma ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 48 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nil-1! (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu