0 oy
704 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından

image

Ne guzel bir nasihat cok begendim.

9 Cevaplar

+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Aslında aile deger vermeyince koca da pek takmıyor ama aile sevip gidip gelip korursa adamlar Bi *** yiyemiyor
(1,717 puan) tarafından
Aynen katılıyorum size. Amcamın gelini var eşiyle anlaşamaz. Adam bildiğin aslan evde terör estirir esi annesi babasına kızkardeslerine birsey diyecek die altına ediyor vallah. Kızın ailesi öyle dişli ki adam laf söylese bile karısının ailesinden cok cekiniyor. Esi birkac kez annesine söyledi huzursuzluklar nı vallahi kızın sülale si sahip cıktı erkek tarafıda tırstı. Bizimkiler aman kocan dır bizde neler cektik cocuk için katlan derler. Onun kiler 10tanede cocuk olsa alırız aslada ne karının ne de cocukların aklı erene kadar sana göstermeyip diyorlar
(3,669 puan) tarafından
Bizimkilerde asla kızımıza vurmayacaksın dediler aldatma sisdet olursa 10 cocuk ta olsa kızı alırız dediler kı Kaynım bile esime aynısını dedı 9 yıldır evlıyım bir tokat bile yemedim sukur oyle buyuk bır kavgamız olmadı aldatma falan olursa buyuk konusmayayım ama bosanıtım bılırım aılem arkamda sukur
(1,717 puan) tarafından
Ne güzel işte Bi kızın ailesi arkasında durur sa allahın bir kulu ezemez hiçbir sekilde. Nişanlı iken bence bir kızın ailesi agırlıgını koyması lazım. Baştan nasıl giderse o şekilde devam ediyor evlilikte
(3,669 puan) tarafından
Aynen cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keske herkes bu kadar ince dusunebilse
0 oy
(653 puan) tarafından
Bundan daha iyi bir nasihat  olamaz
0 oy
tarafından
Çok doğru çok katılıyorum canım.  Bir kadının arkasında ailesi varsa çok güçlü bir birey oluyor evliliğinde de sosyal hayatında da.  
0 oy
tarafından

Anahtar ve altın vermediler ama :) çok şükür biliyorum ki bir telefonumla anında kapımda belirir sahip çıkarlar bana.. aile çok başka bise <3

0 oy
(123 puan) tarafından
Hangimizin annesi veya babası böyle birşey dediki benimkiler demedi ama ben kız kardeşlerime bunu yapacam
0 oy
(396 puan) tarafından
Bnmde baba evine dönecek olsam anahtarım var altın yok ama her zaman belki dara düşerim diye esim cüzdanının bi yerine para bırak lazım olursa harcarsın der çok şükür eşimle aramız çok iyi bi sıkıntımız yok ama bsy olacak olsa gidecek bi evim olduğunu her zaman bilirim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok doğru bı nasihat ve ne güzeldir ki kızının kemerine. Ailesi altın takar onuda zor zananda harcadın diye
0 oy
(25 puan) tarafından
Annem de bana bir ceyrek vermisti asla kocana soyleme bir sey olursa cik gel demisti kurban olurum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 975 göst.
23 Temmuz 2019 Aile kategorisinde İklimÖykü (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 503 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 555 göst.