0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızlar benim yaklasık 32 kredim felan vardı mezun olmak için bi baktım sayfaya 190 kredi diyor yani 2 kredi daha versem mezun oluyorm yuppi ortak derste yok hepsini vermiştim zaten kayıt yenilemeler başladı yarın hemen qidip yenileyip 2 kredi veriyorm ve diplomamı alıyorum

11 Cevaplar

0 oy
(4,854 puan) tarafından
Pandemiden dolayı böyle oldu devlet kolaylık sağladı 
tarafından
allah razı olsun valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ee üniversite düşünüyor musun :) onunda heyecanı bir başka inşallah devam edersin 
0 oy
tarafından
Biz universitelilereee de online diye abuk subuk sorulari kakaladilarrrr. Korkumdan internetten de bakamadim yakalanirim fiyeee
(2,054 puan) tarafından
Kim yakalayacaktı bizde eşimle yapabildigimizi yaptık çıkmış sorulara çalıştık zaten internettn de baksanda hemen çıkmıyor sonuç oku oku öyle yaptık bu sene mezun ınslh bı dersi kaldı yaz okuluna kaldı bu hafta sonu onada girip verirse geçiyor 8 yılın sonunda önlisans mezunu olacak insallh:))
(625 puan) tarafından
Benim işime yaradı pandemi  inşallah olur cnm
(2,054 puan) tarafından
Bizimde öyle oldu tamam eşim kadrolu memur ama en azından artık önlisans mezunu gözükecek
tarafından
Ya bana dediler sinavdayken soruda kac dakika durduguna bakicaklar yok iste googleda  soruyu arastirirsan gorucekler falan. Korktum nerden bileyim. Not cikardim birsuru sayfalarca hep ordan baktim ben :D
(2,054 puan) tarafından
Ahah valla bnde sınav anında eşime yardım ederken araştır araştır yoruldum sen öncesinde çıkarmış oldun bizde sınav zamanı öncesinde de çıkardık tâbi ama işte bilmediklerimize de netten baktık zaten bu sene herkes muhtemelen kopya çekti
0 oy
(76 puan) tarafından
Sen almadin  devlet  verdi ben de vay anasini  nasıl almisim  diyordum  duydumki  devlet  vermis  haha :D benim 28 kredim  kaldi ınsallah bikere  daha verirse  bitiyor  benimde :D
0 oy
(588 puan) tarafından
Benim 198 pandemiden gidip alamadim tıklamayı hayırlı olsun canm
0 oy
(386 puan) tarafından
Canim kac tane dersi gectin oyle oldu. Esim 3 dersten gecmis tiplam 40 lredi vermis sen baya dersten gectin sanirim :Dd
tarafından
bi ders daha vermem lazım mezun olmak içşn 2 kredim kaldı
(386 puan) tarafından
Yok canim bu donemde kac dersten gectin demek istedim :)
tarafından
kız ben bu yıl hiç sınava qiremedim hep yenilemeleri kaçırdım
(386 puan) tarafından
Aaa girseydin belki mezundun canim Insallah tez zamanda mezun olursun :*
0 oy
tarafından
Benim kendi aldığım kredi mezun olmama yetti ama bana neden vermediler 200 kredim var o kadar çalıştım mezun oldum ödül  olarak bari verirler vicdansizlar:))
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende sınavlara girmeden mezun oldum cnm diplomamin cikmasini bekliyorum
tarafından
o nasıl olduki kız ne zamn verirler diplomayı
(643 puan) tarafından
Valla bende anlamadim nasi olduğunu haber vereceklerimis diploma hazır olunca cnm
0 oy
(460 puan) tarafından
Benimde kredim 158 canm benimde az kaldı ama bna bi kolaylik saglanmamiş
0 oy
tarafından
Benim 120 kredim var ama bebek olduktan sonra devam etmedim dondurdum başlicam yine bitiririm inşallah
0 oy
tarafından
Yaa şimdi baktım kendikime 192 kredim varmış ve zorunlu dersim yok kayıtlar başlayınca hemen başvuru yapıcam çok mutlu oldum
tarafından
neden başvuru yapıcaksınki mezun olmuşşun
tarafından
Yok kız yanlış anlamışım 185 varmış 192 tamamlanınca bitiyor diye altta yazıyor ya ben öyle sanmışim az kaldı yinede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
25 Ağustos 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Meltem00 (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu

374,569 soru

11,202,558 cevap

34,499 kullanıcı