0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar en son ne zamn dışarıda yemek yediniz ve ne sıklıkta yersiniz meraktan

25 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Geçen hafta salı yedik eşimle birlikte. Ruh halimize göre değişiyor bazen haftada bir bazen iki 
(50 puan) tarafından
Gizem alakasız olacak ama profil resmin çok gıcık oldum
(8,081 puan) tarafından
Ahhahhahha teşekkür ederim oda sana gıcık olmuş :d
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla suan 7aylik kizim var bide korona var oyuzden biz kalabalik yerlere girmiyoruz eve siparis ediyoruz oda canimiz isterse .hamileyken esim can her istediginde gotururdu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bugun yedik ve haftada bir ya da iki haftada bir yeriz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Koronadan once yemiştik, genelde ayda  2 ayda bir kere filan cikardik, ne zaman kadamiz eserse
0 oy
(122 puan) tarafından
Ayin 17 sindenn bu yana sadece 3 4 defa evde yedik. Dun karar aldik 15 ine kadar evde yiyelim diye dayanamadik esim gece 11 de burger aldi geldi. Bugun de makarna ozlemistik yaptik yedik evde yaptigimda aksam dusundugum menu diye post acmistim o listeden birini yapiyorum. Ama oglumun hergun corbasini yapip gidecegimiz yerde yediririm cok zordaysam da hazir kavanoz corbalarindan nadirende olsa veriyorum. Simdi diyceksiniz neden ev de yemek yapmiyorsun gezmeyi yemeyi icmeyi cok seviyoruz aksam yemeginde evdeysek tatli yada kahvemizi disarda hallederiz. Kibrista son senemiz tayinciyiz gormedigimiz yerleri de gormek istiyoruz. 
0 oy
tarafından
Pilav üstü  döner  yedim hastasiyım
0 oy
tarafından

2 yıllık evliyim nerdeyse 4 kere falan :D

Pek sevmiyorum dışarı yemeklerini.

0 oy
(581 puan) tarafından
Haftada 1 veya 2 oda eşim erken çıkarsa :) 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Biz ilçede yaşıyoruz burda belli saatlerden sonra cig kofte bile yok o yüzden il merkezine gidince gidiyoruz ama öyle özellikle yemek yemeğe  değil doktor alış veriş falan işimiz varsa gitmişken de yemek yiyoruz 40 dk yol sadece yemek yemek icin gidilmez zaten :Dd
0 oy
tarafından
Gecen hafta gittik perşembe günü iki haftada bi gideriz yani 3 aylik oglum var bi iki saat kaynanam bakıyor ayni evdeyiz zaten süt sagiyorum gidiyoruz öyle 

Yoksa gun icinde herkes çalışıyo ben hep evdeyim arada değişiklik oluyo
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Pazar günü akşam götürdü eşim yemeğe doğum günümde birşey yapmamıştı telafi olarak ;) ayda 2 kez falan eve sipariş veririz birşeyler yeriz dışarı çıkarsakda bulunduğumuz yerde neler varsa onlardan.yeriz genelde hep yedirir saolsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dışarıdan yemek yemiyoruz biz.
0 oy
tarafından
Bizim eşimle huyumuz aynıdır dışarıda yapılan yemeklerin hijyenik olduğuna ikna olamıyoruz sağlıksız katki maddeli olmayan bir yer bulduk orası da şehir dışı yani toplasanız 5 parmagi geçmez evde yapar dışarda yeriz o ayrı ama o da yazın mümkün. En son rahat iki sene önce. :)))
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Virusten önce haftada 2defa kesin giderdik farklı yerlerde farklı tatlar denemeyi yemeyi seviyoruz bı bakmışsın il dışına bile anlık çıkıp yakın illerde gidip geliyirduk ama malum virüs bizi eve kapattı 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Kızım on aylık. En hamileyken dışarda yemiştim. 6aylıkken falan.. sen düşün artık. Bir seneden fazla
0 oy
tarafından

O anki ruh halimize ve adamin keyfine bağlı

0 oy
tarafından
2 ayda 1 yda hic
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bir işim olunca yerim valla