0 oy
1,583 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Ne yazsam eksik kalır anlamsiz kalır herşey dün benim için anlamını yitirdi yavrum kizim bebegim Zümram dün sabah melek oldu Allah onu yanina aldı yavrum o kadar acilara 49 gün dayanabildi peki ben ne kdar dayanacam bu aciyi nasil unutacam daha kokusunu içime cekememistim daha kucağıma alamamistim daha emzirememistim daha ayaklarinin altini opememistim hepsi içimde bir yara olarak kaldı. Bizim savaşımız dün son buldu malatyadan bingole kadar yavrum beze sarilmis halde annemin kucaginda benim yanimda aynı arabayla geldik onun cansız bedenine bakınca içim parcalandi cigerimi söküp attilar sanki bu nasil acidir Allah'im ben hep dedimki Rabbim sen kimseye kaldiramayacagi yük verme yavrum o acıları cekmesin ama ben böyle olsunda istemedim. Sizden simdiye kadar yavruma sifa için dua istemistim simdide bu aciz arkadasiniza sabır isteyin Allahtan diyecem. 

82 Cevaplar

0 oy
(9,209 puan) tarafından
Eski postlarnı hep takip ediyordum elim gitmiyordu bi turlu yazmaya :( hep dua ediyordum sizin için.. şimdi bu postunu okuyunca gozumden yaşlar indi.. Rabbim sana şefaatçi eylesin meleğini.. sana peygamber sabrı versin başınz sağolsun :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yazini okuyunda bogazim dugumlendi rabbim sana sabir versin insallah cennette kavusur senin sefaatcin olur :'(

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne yazacagimi bilemedim rabbim yar ve yardımcınız olsun sabir versin ins 
0 oy
(107 puan) tarafından
Allah sabir versin canim ne denirki baska bu aciya insan dügümlenip kaliyor :(
0 oy
(964 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin canım çok zor bi durum ablamda 80 günlük bebeğini kaybetmişti senin gibi Allahım sabrını versin cok zor bi durum dışardan o annenin hâlini görmek bile yetiyo insana insallah Rabbim bi vesileyle sevindirir seni sağlıklı sıhhatli evlat nasip eder bu dünyada hersey insanlar icin ders almasını bilene tabiki
0 oy
(66 puan) tarafından
Ya kuzum Allah sabir sogukluk versin Ben bile dayanamadim agladim rabbim yardimcin olsun nur icinde yatsin insallah melegin
0 oy
tarafından
Allah'ım sana sabır versin ne diyeceğimi bilemiyorum acının tarifi yok Allah kimseye kaldıramicağı yükü vermez canım başın sağolsun
0 oy
(43 puan) tarafından
Rabbim bol sabır versin çok üzüldüm :(( Cennette sizi bekleyen bi melek var. Ne desek teselli olmaz sana ama sakin kalıp dirayetli olmaya bak. Kendini de hasta etme. Allah yar ve yardımcın olsun...
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım bn kürtaj olduğum halde o kadar bağlanmıştım yavruma benden alındığında belki 3 aylık bile değildi karnımda o operasyon anında inan ölmeyi çok istedim ama yüce yaradan sabrını emin olki veriyor kimseye kaldıramayacağı yükü vermiyor amenna senin meleğini senden çok sevmiş canım cennet gülü oldu artık seni öbür tarafta karşılayacak inşallah birlikte cennete gireceksiniz inşallaahh Allahım yardımcınız olsun bol bol dua et canım yürek yangınını ancak anlayan bilir ama bnde biliyorum o sancıyı o yaşayamam acısını sadece dua ve tevekkül et canım 
0 oy
(229 puan) tarafından
Rabbim sabir versinn cok acii birsey okurken bile agladmm  herseyde vardr bir hayir de cennette seni bekliyor bebegin gonlunu ferah tutmaya calis
0 oy
tarafından
Kıyamam ya rabbim sabır versin inşallah canm
0 oy
(654 puan) tarafından

Allahım sana sabirlarin en.buyugunu versin böyle yazıları okudukça bi anne olarak benimde için parcalaniyo melek olmuş Rabbim yanına almış onu onunda vaadesi öyleymiş o seni orda senin sefaatcin olarak bekleyecektir inşallah Allah rahmet eylesin :'(:'(

0 oy
tarafından

Çok üzüldüm canım benim Rabbim sabır versin sana Rabbim acını dindirsin canım benim :'(

Meleğin cennette hep seni bekliyor olacak :(diyecek bişey bulamıyorum ya Allah sabır versin :'(

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Senin imtihanin cok buyukmus bacim, Rabbim bol sabir versin sana. Ben burdanokurken bile ağladım, sana bol metanet dilemekten baska eslimden bisey gelmiyor...cenette bir sefaatcin var artik allah in izniyle, Rabbim yanina almis evladını, Allah sabrina sabir versin canim
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Okurken aglamaya başladım okuyali yarm saat oldu hala ağlıyorum kendimi durdurmuyorum Allah yatdimcin olsun kardeşim:'(

0 oy
(2,241 puan) tarafından

Rabbim sabirlar versin canim  rabbim cennette kavustursun :(

0 oy
tarafından
Allah sabır versin ne deyip teselli edilir inanki bilmiyorum evlat acisi baska bisey bunu tarif edemez kimse. Kelimeler yetersiz kalıyor ne dicem bilmiyorum Allah sana sabir versin yavrun bi melek oldu rabbin onun aci çekmesine izin vermedi 
0 oy
(7,001 puan) tarafından
Allahım gözyaşlarıma hakim olamıyorum ne diyeceğimi bilemiyorum Rabbim sana sabır versin yavrunla cennette buluşun inşallah 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Rabbim sabır versin. Kolaylık versin. Diyecek kelime yok 
0 oy
tarafından

Rabbim bol sabırlar versin ben okurken icim parçalandi şefaatçin o senin rabbim sana yardım eder sabır verir kuzum :'(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 452 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 867 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.