0 oy
1,580 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Ne yazsam eksik kalır anlamsiz kalır herşey dün benim için anlamını yitirdi yavrum kizim bebegim Zümram dün sabah melek oldu Allah onu yanina aldı yavrum o kadar acilara 49 gün dayanabildi peki ben ne kdar dayanacam bu aciyi nasil unutacam daha kokusunu içime cekememistim daha kucağıma alamamistim daha emzirememistim daha ayaklarinin altini opememistim hepsi içimde bir yara olarak kaldı. Bizim savaşımız dün son buldu malatyadan bingole kadar yavrum beze sarilmis halde annemin kucaginda benim yanimda aynı arabayla geldik onun cansız bedenine bakınca içim parcalandi cigerimi söküp attilar sanki bu nasil acidir Allah'im ben hep dedimki Rabbim sen kimseye kaldiramayacagi yük verme yavrum o acıları cekmesin ama ben böyle olsunda istemedim. Sizden simdiye kadar yavruma sifa için dua istemistim simdide bu aciz arkadasiniza sabır isteyin Allahtan diyecem. 

82 Cevaplar

+14 oy
(3,617 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Rabbim sabır versin  cok zor 

annesi ölene öksüz 

babası ölene yetim

Esi ölene dul derler 

ama evladı ölene hic bisey denmez çünkü o acının tarifi adi yok :(

-Reklam-
+4 oy
tarafından
Rabbim sabır versin inşallah canım ben burda okuyunca hıçkıra hıçkıra ağlıyorum seni düşünemem bile. 
+3 oy
tarafından
Boğazım düğümlendi canim rabbim sana bol sabır versin inan çok uzuldum
+3 oy
tarafından
Rabbim sabirlarin en büyüğünü versin içimi yaktin cok üzüldüm 
+3 oy
tarafından

Cok zor Rabbim sabrlar versin.

Yaşadigim için anliyorum. Unutmuyosun alişiyosun:'(

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Allah im sabır versin basınız saolsun canim benim:'(. Demekki yavrun için hayırlısı buymuş. Çok ama çok acı bişe ama biliyosun ki bu aciya sabrın mukafatida bı okadar büyük. O şuan en güzel yerde cennette seni beklicek. Eninde sonunda kavusacaksin ona. Sakin isyan etme canim. Sen bu yükü kaldıramasaydin Rabbim vermezdi. Dualarımız seninle.;(

0 oy
tarafından
Canim... cok uzukdum cok. Hep okuyup dua ettim melegine. Simdi o cennet melegi. Sana şefaat edicek cennette. Seni karsilayacak kapida. Rabbim yardimcin olsun. Ne diyim bilemiyorum..
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Ahh canım benim :( Allahım peygamber sabrı versin sana. Cennetinde kavuştursun sizi meleğinle :(

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dondum sadece Rabbim sabır versin. Inne  lillehi ve inne ileyhi raciun...
0 oy
tarafından
Sabır et güzel anne buda senin imrihanin offf agliyamadim bile gözlerim sızladı bu nasıl acı Yarabbi dayan nolur kendini bırakma Allah kimseye yaşatmasın öteki dünyada sefaatcin olsun senin 
0 oy
(492 puan) tarafından

içimi yaktın yazdıklarına kimbilir senin canın kaç katı yanmıştır sabır et kuzum verende Allah alanda Allah o artık bir melek oldu öbür dünyada seni bekliyor şefaatçin olur inşallah rabbim sanada bol bol sabır versin ne desem şuan boş senin için ama elden de bişey gelmiyor:(

0 oy
(1,073 puan) tarafından
ALLah sabır versin inşallah canım kimseye yaşatmasin 
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabır versin canım seni cennette beklio annesi o 
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Rabbim büyük sabır versin inşşalah çok üzüldüm gerçktn başın sağ olsun :(
0 oy
tarafından
Çok kötü oldum... Rabbım dayanma gücü versin inşaAllah evlat acısı zor. Rabbım bir daha yaşatmasın insaAllah. 
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabirlarin en büyüğünü versin canım ne desek boş içindeki yara kapanmaz tüylerim diken diken oldu 
0 oy
tarafından
:(((((((((( 

Rabbim sana sabır verSin,

İnan ne diyeceğimi bilemiyorum çok zor :(((
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne desek boş allahım sabırlar versin :'(
0 oy
tarafından
Allah sabırlık versin, içim parçalandı, gözlerim doldu ne desem bilemedim cok üzüldüm. Allah ım acını hafifletsin inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin inşallah gerçekten çok kötü oldum :( alan rabbim veren rabbim demek ki onunda kaderinde bu varmış . 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 451 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 867 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.