0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar yeni doğum yaptım kayinvalidem yanımda sürekli gorumcemler in çocukları ile kızımı kıyaslıyor anneliği mi kıyaslıyor onlar böyle yaptı şöyle yaptı öyle temizler böyle titizlik dünden beri sarılık içn hastahanede yatıyoruz en sonunda bastım bağırdım karışma diye bu benim çocuğum beni ilgilendirmez onlar diye yetti canıma ya gelmiş bu sabah da saygısızlık çoğaldı büyüğe karşı ses yükseltmeli vs muhtaç olunca kimsenin sesi çıkmıyor işine gelince çıkıyor diye   ... hepten asabımı bozdu bebeğimi kucağıma bile vermek istemiyor emeği zaman al diyor kendi tutuyor pispisliyor az iş yapsa eşime onu yaptım bunu yaptım 30 kere anlatıyor kızlarına ayrı bende insanım ya  ben mi haksızım anlamıyorum ki 
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını içeriğe uygun şekilde yazalım.

4 Cevaplar

+1 oy
(2,615 puan) tarafından
Al bebegini alistirma sonra benle dursun brnle yatsinlar baslar kimseye tolerans gostermrm bebek konusunda 
(2,615 puan) tarafından
Hepsi ole emin ol benim kide kiyaslamalar yapti hatta cocugu babanin evinden mi getirdin diye dedi
Bende bilmem sen evindrn mi getirdin dedim sustu bebegim yeni dogmustu 10 dakka kucaginda tuttu esim gelince tum gun ben baktim dedi delirdim tabi ikincisinde vermdm cicugu basima kakiyosun dedim
Sende sesini cikar saygisiz ol gerekirse bunlar baska dilden anlamiyo malesef
(110 puan) tarafından
Artık umursamıyorum inan bugün görümcem le de konusucam rahatsız oluyorum diyecem onlar anlayışlı anlarlar beni
(2,615 puan) tarafından
Cnm konusmaya degmez sanki laftan anliycak mi
Senin tek yapcagin sey dik durmak bebegini o kadindan al yoksa alistirir kendinr
(110 puan) tarafından
Alıştırdı zaten birde dengesiz dağa 1 haftalık bebeğe şekerli su verip duruyor dursun diye sonra gelip bak durdu bende diyor geldi delirme
(128 puan) tarafından
Cnm bizimki bal veriyordu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baskalarinin cocuklarini neden senin cocugunla kıyasliyor. En nefret ettigim sey. Cok sinir bozucu valla
(110 puan) tarafından
Beni de kıyaslıyor anneliği mi uykum geliyor tepem de konuşup duruyor sinirleniyorum gelip bana böyle sınırlı olursan yandın diyor böyle anne olunmaz diyor vs demiyor ki az çenemi tutayim
tarafından
Bıcagı kemige dayıyorlar sonrada sinirlisin. Iyi valla.
(110 puan) tarafından
Sorma bozuldu asabim iyice halbuki sınırlı olmuyorum konuşup konuşup tepeme getiriyor
0 oy
(85 puan) tarafından
Verme bebegini iyi yapmissin ses etmedikce kuduruyo muhtac olunca degil saygidan de ama canima tak etti de bebegide kendinden baskasina sakin alistirma al sende dursun
(110 puan) tarafından
Kudurmuş birşey değil milleti de bana karşı dolduruyor
0 oy
tarafından
Benimki de çocuğun doğsun ilk çocuğunu ben yetiştirim ikinciye sen dört dörtlük bakarsın el değmeden diyor halbuki ben kardeşlerimi elimde büyüttüm ***** değilim bakabilirim kendi bebeğime sonra diyor kucağa alıştırma kucağına alırsan kızarım yanımızda dovemezsin falan diyor
(110 puan) tarafından
:)  çok istiyorsa kendi doğurup baksın karışsın

İlgili sorular

+11 oy
32 cevap 894 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Shylk (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sezen (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 465 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu