0 oy
837 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
sorum yukarida sac bandida taksam cikariyo emzirirken fln dikkat etsemde katlaniyo

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kardésimin hep katlaniyodu şimdi 5 yaşinda kulaklari kocaman
-Reklam-
0 oy
(972 puan) tarafından
Dikkat edilmezse kepçe oluyor büyüyünce de kemikler seklini artik aldığı icin duzelmiyor
0 oy
tarafından
Bende dikkat ediyorum ama kendi kafayı çevirdikçe de katlıyor 
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Tek taraf-ı katlanirdi sürekli duzeltirdim şükür kepçe degil
0 oy
(7,375 puan) tarafından
En iyi çözüm bantlamak sanırım 
0 oy
tarafından
Benm oğlumda öyleydi katlanıyordu hep şimdi azıcık kepçe olmuş :))
0 oy
(105 puan) tarafından

Merhaba ben de aynı sorundan muzdariptim kepçe kuşak önleyici bant aldım tavsiye ederim ne yatarken ne uyurken ne emzirirken katlanmıyor artık. 

image

(105 puan) tarafından
Kızım 3 aylık 2 aylıkken başladım kulakları daha çok küçük yumuşak olduğu için ben sonuç aldım. Sizin oğlunuz ne kadarlık? Kulağı kıkırdaklaşmaya başladıysa sonuç alamazsınız bence. Ben memnunum banyoda dahi açılmıyor ha ama 7 gün de gitmiyor. Başını uyurken çok çevirdiği için 3 gün gidiyor. Ben 2ye keserek kullanıyorum zaten bebeklerin kulakları küçük. Yani bir pakette 20 tane var ben onu 2ye keserek 40 tane yapıyorum. Trendyoldan 100 liraya almıştım. Altta kızımın 2 halinin de fotoğrafı var. Ha pahalı derseniz 15 liraya şeffaf 2 taraflı halı bantları da varmış ben denemedim onu ama :)
(105 puan) tarafından
Bebişiniz uslu uyuyor ise daha uzun gider :) evet kullanıyorum şu an kulaklarında :)
(105 puan) tarafından
Rica ederim ürünü aldığınızda bükülme yerinden kesmeyin bandı. Enine değil dikine kesin. Biz o hataya düşüp birkaç tane bandı çöp ettik maalesef :/ yine yapıştıraöazsanız müşteri hizmetlerini arayın tarif etsinler. Bebeklerde tanıtım videosundaki gibi kolay yapıştırılmıyor malum hareketliler.
0 oy
(105 puan) tarafından

Bu da farkı :) 

image

image

(105 puan) tarafından
Normal bant durmaz  aslında :/ yok canını yakmıyor zaten şeffaf bir şey dışardan bakınca belli olmuyor. Kağıt ya da naylon gibi değil yani. Saçlarını arkaya ittirip yapıştırıyoruz normalde kafasında bandana bile tutmayan bir çocuk ama bantın varlığını hissetmiyor o yüzden huzursuz olmuyor, ağlamıyor.
tarafından
Peki canim ne kadar zaman oldu kullaniyosun
tarafından
benim bebegim 5 aylik kulagi kikirdagi ne zaman sertlesirki kullansam anlikmi oyle gorunuyo yoksa duzeldimi
(105 puan) tarafından
Benim bebeğimin kulağı açılmaya başlar başlamaz kullanmaya başladım ben yani 2 aylıkken daha yeni kullanmaya başladık ama ben sonuç aldım. Fakat bunda bebeğimin çok küçük olmasının etkisi de var. 5 aylık bebeğin kulak hali nasıl olur bilmiyorum siz bir dokunun sertleşmiş mi yoksa hala yumuşacık mı. Ben bir bandı 2ye kesip kullanıyorum yani bir taneden 2 tane çıkartıyorum kutuda 20 tane bant var siz de ikiye keserseniz 40 bant eder her bir bant da en az 5 gün gitse 100 lira için değer aslında. Siz bilirsiniz yine de ben de çok düşünerek aldım ama sonuç verdi.
tarafından
sertlesmis sanirim bi faydasi olmaz :(
0 oy
tarafından
Ilk dogdugunda cok yumusakti kulagi git gide normallesti cnm
0 oy
tarafından
4 yaşında kardeşim var hep katlanıyordu şimdi kocaman olmuş kulakları
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Valla ben elimden geldiğince dikkat ettim ama biri hala hafif kepçe
(120,755 puan) tarafından
Seviyorum seni aşkiimmm
(12,524 puan) tarafından
Bende seni :D
0 oy
(3,118 puan) tarafından
Yeğenim doğduktan 40 gün sonra kepçe oldu ve 13 aylık şimdi hala aynı. Düzelmez yani
0 oy
(57 puan) tarafından
Kızım ilk doğduğunda normaldi kulaklari. Sonra acilmaya başladı.  Dondukce katlanmays başladi. Surekli duzelttim aama bas edemedim. Bandana taktirmadi. Ve sonuc kepce kulakli bir kızım oldu. Ama babasinin ds oyle genetik biraz da 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aayfer (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,030 soru

11,875,169 cevap

35,990 kullanıcı