0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ortaokul 8.sınıftayken sabahçı olarak gidiyorduk öğleden sonra da bizim sınıfta 1.sınıflar ders görüyordu ben ve bir arkadaşım sırf eğlence olsun diye son zil çalıp herkes sınıftan çıkınca çöp kutusunu tüm sınıfa boşalltik tüm masaları ve sıraları çevirdik ve tüm bunları yaparken de nasıl gülüyorduk anlatamam ergenliğin ilk dönemi işte bir hafta boyunca yaptık bunu ve küçücük çocuklar her gün sınıfı temizlemekten bir ders geç başlıyorlardı en fazla 8 yaşındalar yazarken bile kendimden nefret ettim resmen şimdi bir kızım var ve benim kızıma yapılsa kötü olurum Allah'ım ya:/pişman olduğum bişey sizin de varmı böyle kötü şeyleriniz

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Varda istemeyerek yaptim :((
tarafından
Anne annemlede kus ayrilmak istemiyom da beni sogutuyo surekli kendinden
tarafından
Yasli insan çocuk gibi alınır kizar sen aldirma kusme yani
tarafından
Kiz oylede artik  iyice azitti
(22,070 puan) tarafından
Yaşli kadin diyede sus sus nereye kadar ay bemde başedemem oyle
tarafından
düzenlendi
Kiz gecen cuzdsnini saklamis koydugu yeri unutmus az kalsin hirsiz tutacakti  dayim olacak ip.nenin gittigi gun . Allahtan kendimi odaya kitlemistim bi de allah canini alsin deyince iyice sinir oldum kucucuk kizim anasiz kalsa daha mi mutlu olacak
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından

Yok çok şükür :) :)

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yok çok şükür 

0 oy
tarafından
Var maalesef mahallede bı kız vardı ama biraz değişikti erkek gibi takılırdı bı gün bı arkadaşımla çağırdık yanımıza bizden küçüktü dedikki sen aslında erkeksin adında Murat sana yalan söylemiş ailem saçıda kısaydı çeşmede saçını falan diktik suyla kız 3-4 gün benim adım murat ben erkeğim diye dolanmisti niye böyle bişey yaptık bilmiyorum düşününce kendimi öldüresim geliyor bide yengem bana ağda yap demişti ama yapmak istemiyorum diyemedim tamam dedim bı yere gidecekti o da odama girdim isim var gelecem diye kaç defa odanın kapısına geldi gidecem bak yapmayacaksan şöyle diye isim var falan dedi kadını oyaladim bende gelecem diye diye son dakika apar topar hazırlandı gitti yazık hala içime batar niye yaptım diye ama daha 12 yaşında falandim ya 
tarafından
Kötüüüğğ:))
(48,738 puan) tarafından
yengende kabahat 12 yasindaki çocuk agdadan ne nalar bide bikini bokgesiyse hepten vahim
tarafından
Koltuk altiydi ve çok uzundu tiksindim açıkçası gerçekten kötülük ettim o kıza :(
(48,738 puan) tarafından
yengen icin bisey diyemicem bazisi cok merakli herseyini herkese gostermeye
diger murat icinde kucukmussun
tarafından
İnsan pişman oluyor maalesef
0 oy
tarafından
Hiç yok şükür 
0 oy
tarafından
Yapmadığım için pişman olduğum kötülükler var 
0 oy
tarafından
Lisedeyken sucsuz yere kavga edip birulerine vurmak ne sacma sapan seylermis kız dedigin boyle mi olur surekli kavga ederdim 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
orta sona giderken cantamizi sinifa birakip bahceye iniyoduk andimizi okumaya.

besinci siniflardan bir kiz kalemkutumu calmisti gidip bulmustum aldigin gibi yerine koy sana bisey demem diye. icine mektup yazmisti abla sen cok iyisin diye bide kendi kalemlerinden koymus o mektubu onun sinifinda olan mahalledeki kizlara göstermiştim onlarda onunla dalga gecmisti geçen gün bile aklima geldi ne *** yemeye gosteriyosam kizin gururu incinmistir 
0 oy
tarafından
Var malesesef çok pişmanım 
0 oy
tarafından
Kimseye bi kötülük yapmadım ama çok kötülüğe maruz kaldım ne diyim onlarida allah affetsin ")
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Babaannem ölüm döşegindeydi ben küçüktüm 8 yaşında felan kizim gel bir öpüyüm diye beni çağırmış bende sokakta oyun oynuyordum çok severdi beni rahmetli neyse oyun daha tatli geldi gitmemiştim sonra babam hastaneye götürmüş ve birdaha da göremedim zaten
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Sen ne fenaymışsın kızz. Ama çocukluk aklı işte.

Benim yok çok şükür ama kaynanamlar hakkında biriyle konuştuktan sonra pişman oluyorum söylemeseydim diyorum. 
tarafından
Yani 13 yaşındaydım o zaman:))
(3,136 puan) tarafından
Küçüksün canım bilinçli olsaydın zaten yapmazdın:)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 725 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 368 göst.
0 oy
26 cevap 677 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gecesiyah (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 535 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu