0 oy
1,217 göst.
Diğer kategorisinde (7,865 puan) tarafından
Arkadaşlar lansinoh süt sağma makinası kullanıyorum 6 buçuk ayidr sagiyorum ama makinami cekim gücü azaldı sanki göğüslerim dolu sagiyorum 2 dakik 1 göğsümü en fazla 60 cikiyo ama biliyorum dolu sizce ne yapmalıyım bu makinayı başına gelen var mı 2 inci el aldığım.icin servise fln göndermem sifirda olsa gonderemezdim çünkü başka neyla sagacam bilmiyorum durumum yok yenisini alsam zor kirayı ödüyoruz lütfen anlayan varsa yardımcı olabilir mi

4 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm o marka oyle evet arkadasmda aynini dedi. El pompasi aliber manuel cnm is gorur daha iyi cekiyor
-Reklam-
0 oy
(7,865 puan) tarafından
20 dakika 1 göğsümü sagiyorum 20 dakiak doyer göğsümü toplam 40 dakika 90 100 oluyo
tarafından
bazen aşırı dolu ise 5 dk da 200 ml bile verebiliyor. memişkonun boyutuna ve süt sağım zamanına bağlı olarak. bebek emdikçe kanallar açılıyor sağarken daha çok tazyikle geliyor. sabah 6 civarı çok gelir mesela.
0 oy
tarafından
Canım benimki de ondan. Çekim gücü azalmıştı ben de içteki beyaz vakum aparatını değiştirdim. Kutuda yedekleri var canım. Bir de üstte nefes alan mavi kısma süt de kaçabiliyor bazen. Her ihtimale karşın orayı da kuru tut. 
(7,865 puan) tarafından
Yok cnm artık beni emmez herşeyi denedim maşallah Ekim 17 de doğum günü artık hiç tutmaz biberonuda sevmiyo hep zorla besliyorum
tarafından
Anladım canım. Kaşıkla da deneyebilirsin. Sıpişkolar hep öyledir pek Nazlılar.
(7,865 puan) tarafından
Yok cnm kaşığı döker dahada zirlanirim ins o beyaz qparatlr satiliyirdur ayrı arastiracam
tarafından
https://lansinoh.com.tr/yedek-parca/

Canım burda ilk sırada beyaz valf 20 tl demiş. Ama nasıl alırız bilemiyorum. Oraya yazmak lazım. Yarın bi bakayım detaylı. Şimdi uykum var :D
(7,865 puan) tarafından
Tmm saolun bulsanız benimde haberdar edin lütfen benimde almam.gerekiyo
0 oy
(983 puan) tarafından
Canim makina hakkinda fikrim yok 6 aydir sagiyorum yszmissin sadece sagip mi veriyosun? Kac saatte bir sagiyosun?
(7,865 puan) tarafından
Yani o kdr çok.sey yaşadım ki vazgecmedim sutumden sürekli sagdim bazen 2 saat olmada sagddim sağın kimse kulak asmayin sen sagiyorsun azalacak ebem bile dedi sagmakla en fazla 3 ay verirsin hata kimse sağıp veriyirum nazar için ben burdan annelere yardımcı oluyorum ama kimse sagarak vererek verdiğini bilmiyo annem kardeşlerim.kaynanam hariç
(983 puan) tarafından
Masallah canim benim annelik bu iste evlat icin herseye katlaniliyor benim bebegim 29 gunluk daha erken dogdu 36+4te 5 gun kuvezde kaldi biberona alistigi icin beni emmiyor memede cok fazla agliyir tutmuyor kilosu 2320 dogdu 2250ye dustu dogumdan sonra doktor zorlama kilo kaybetmesin mama yada anne sutu yeter ki icsin dedi ilk gunler hic sutum yoktu yinede her 2 saatte bir pompa bosa cekiyodu damla damla siringayla toplayio bebegime goturuyodum o cocuk kliniginde ben kadin dogumdaydim 8 kat in bin her gun damla damla sutu tasidim
(7,865 puan) tarafından
Annelik gerçekten zor fedakarlık istiyor bı o kdrda güzel Rabbim onları bize bağışlasın hayırlı evlat etsin inşallah bu kdr çektirdiler ins karsiligini verirler:):))
(983 puan) tarafından
Insallah canim sağ hoş olsunlarda gerisi boş ben sağıp vermeye raziyim sadece süt olsun emmese de olur Rabbim onlarin rizkini versin insallah :)
(7,865 puan) tarafından
Amin cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy
5 cevap 206 göst.
0 oy
9 cevap 216 göst.
0 oy
7 cevap 55 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (470 puan) tarafından soruldu

377,218 soru

11,288,827 cevap

34,696 kullanıcı

...