0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından

Merhabalar kızlar. Nasılsınız :)

Ben sezaryen ile doğum yaptım. İlk başlarda sütüm hemen gelmedi. Önce elimle sağarak idare ettim. Sonrasında Philips Avent elektrikli süt sağma makinası aldım. Ben aldıktan sonra bebeğim emmeye başladı :D tabi ihtiyacım kalmadı. Ama işe başlayınca tabi kullanmam gerekecek. Çok sık göğsüm şişiyor. Bebeğim emdikten sonra o göğsü bir de sağayım diyorum. Makinayı tabi bebeğim emince kargodan geldiği gibi denememiştim. Denedim. Makina kısmı çalışıyor ama göğse takılan kısımlar göğse yapışmıyor. Yani makina çalışıyor ama pompalamıyor :(

Biliyorsunuz bunlarda iade de yok. Zaten varsa bile ben kaçırdım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ayy bir çözümü varsa bilen söylerse nasıl makbule geçer anlatamam

4 Cevaplar

0 oy
(1,143 puan) tarafından
Bazen öyle yapıyor bendekide biraz bastır göğsüne doğru hava almasın
(299 puan) tarafından
Baya da yapıştırıyorum ama yine de pompalamıyor. Eltimin vardı bu makinadan. Onda denemiştim. O da zamanla göğse yapıştığını söylüyor
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
o plastigi cikar geri tak tam oturmamistir
(299 puan) tarafından
Bir de öyle deneyeyim. İnşaAllah arızalı makina göndermemişlerdir
0 oy
(238 puan) tarafından
Bir yerden hava alıyordur o kontrol et 
(299 puan) tarafından
Tekrar deneyeceğim
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Benimkide yapışmıyordu. Göğsüme tutarak sağıyordum. 
(299 puan) tarafından
Nasıl göğsünüze tutarak?
(2,962 puan) tarafından
Yani yapışmıyordu göğsüme başlığı. Ben hava almasin diye bastırıyordum göğsüme oyle tutup sağıyordum
(299 puan) tarafından
Yeniden deneyeceğim. Teşekkür ediyorum
(2,962 puan) tarafından
Rica ederim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...