0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Kaynanalardayım ve pisler afedersiniz. Sigara külünü bile yere atarlar.Kizim hastanir mi emekleme döneminde bir de çok sorun olur mu?Ne kadar temizlesek de  temiz olmadıklarından bir günde kirleniyor.

16 Cevaplar

+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Sigara külünü yere atmak nedir ya. İnanamıyorum. Korkarım ki tuvaleti de salona yapıyorlardir
(449 puan) tarafından
O raddeye gelmediler daha
(4,725 puan) tarafından
Aman sen kaç kurtar kendini o evden öyle evd bebeğin hasta olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hasta olur tabi ilk emekledigi zamanlar ağzını felan sürüyor lar yere ordan kaç sen tez zamanda yada temiz bir battaniye serersin kucağına alınca alırsın onuu yerden
tarafından
O daha tehlikeli kız Allah korusun ya ben de soba yakiyordum bu sene doğalgaz cektircem bı ay sonra yoksa bebek için çok tehlikeli kızımla biz zehirlendik İkimizrr ölüyor duk Allah korudu valla
tarafından
Evde soba yakiyorlar canım elestirmek degil derdim bende sobalı evde büyüdüm keske simdi de sobali evde otursam...O ev senin annenin evi olabilirdi
(449 puan) tarafından
Bnm annemin evi de öyle cnm.ama kızım emeklemeye başlayınca takibini yapmaz bunlar.Allah gostermesin yanar bir yeri
tarafından
Allah korusun öyle deme kiz
tarafından
Allah korusun ya yanmasın tabiki bi kaç gün kalacaksan sabret
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ağzına atması mesele üzerinin kirlenmesi çok mühim değilde. 
tarafından
çok doğru.
0 oy
(258 puan) tarafından
Çocuğum o evde büyücek de evi kirletecekler haa. Sopayla döverim onları. Her dakka laf sokar yola getiririm. Hoc kimse çocuğumdan ve sağlığından önemli değil.
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Buyumemeli tabiki pis evde agzina atar buldugunu elini yalar zaten hem hijyenik ortamda büyümeye hakki var bebisinin al evine git bence sigara külü olduguna gore evde iciyolardir bebeginin cigerlerine zarar
(449 puan) tarafından
Kiraya çıkmam gerek cnm kurulu evim yok şuan için
(1,113 puan) tarafından
Esinle konus canim bebeginden onemli mi hepimiz kiradayiz cik gerekirse pislik icinde hasta olur yavrun
0 oy
(816 puan) tarafından
Arkada bakmadan kaççççç. Bn gunluk ıkı kez evı supururum sabah heryerı sılerım ama nasıl olursa bı yerlerı mıkrop kapıyor delı oluyom sabh ve aksam cocukları bnyo yaptırırım bu halde bıle  mıkrop kaparlar o evde neler olur sen düşün. Cocuklar hasta olunca bn pısmıyım nıye bakamıyommı dıye aglarım annem de kızar omrumda senınkadar cocuk yıkayana gormedım onların bunyesı oyle dıye
tarafından
Bende çok yıkarım cnm
(1,657 puan) tarafından
Belkı bagısıklık kazanamıyolar senın asırı tıtız davranmandan yanı pis ol demıyorum  ama abartmada
(816 puan) tarafından
Sureklı uzerlerıne buseyler dokuyolar gozumede o kadar pıs görunuyolarkı yıkamasam ıcım rahat etmıyor. Mantıklı aslında vucudu mıkrobu tanımıyo. Bugun oglumun tek gözu sısmıs annemı aradım yıne mıkropmu kaptı naptı duvarlarıda domestosla sıleyımmı dıye baya kızdı sureklı yıkıyon cocugu ya su yada sampuan alarjı yaptı kesın dedı bı kac gun yıkamayacm bakalım gececekmı.
(1,657 puan) tarafından
Bencede annen haklı gecmıs olsun canım
(816 puan) tarafından
Saol canım tesekkur ederım
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Valla oglum ıcın temız evı temizleyip duruyorum  asla gelemem oyle seye sureklı uyar soyle bırlıkseniz esın konussun kulu yere atmak nedır ahır mı orası cocuk olmasada ıgrenc net
(449 puan) tarafından
Geçici bir süreliğine cnm oturuyorum kaynanamlarla kendim kiraya çıkabilirim
(1,657 puan) tarafından
Madem gecıcı  sure temızle canum bıkmadan cocugundan onemlı degıl onlarda belkı temızlık gorurde utanırlar  esın ne dıyo buna
(449 puan) tarafından
Konuşuyoruz cnm kiraya çıksak mi çıkmasak mi bna bırakıyor aslında
(1,657 puan) tarafından
Hee bende maddı acıdan falan bekliyorsunuz sandım cık gıt neyı beklıyosun pisliklerinde bogulsunlar
0 oy
tarafından
Niye küllük yokmu öyle pislikte nasıl enfeksiyon kapmıyolar 
(449 puan) tarafından
Keyiflerine göre takılıyorlar cnm
tarafından
Bence evladın orda hasta olur çünkü bebekler herseyi ağızlarına atarlar
0 oy
tarafından
Bağışıklılığı gelişir. Sen gidince temizlersin 1 gunde kadar kir olabilir ki
(449 puan) tarafından
Of cnm 3 kişi sigara içiyor salonda yatıp kalkarlar karinca örümcek gezer evde
0 oy
tarafından
Sadece kulmu ki dahami pisler kulu supurdun diyelim
0 oy
tarafından
Oyle bi durumda sinirlerime hakim olamiyorum
0 oy
(48,667 puan) tarafından
hergun silip supurdgumuz halde heryer sac kil doluyo sigara kulünu dusunemiyorum bir zahmet dikkat etsinler
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Valla kaynam hergun sabah kalkinca kahvalti bile yapmadan evi supürür el süpürgesiyle ev baksan temiz dersin ama oturduğun kalktığın bastiğın heryer kedi kılı 3 hafta önce bebeğimi koye götürdüm ilk kez ve kedi kılından cocugu yatırcak yer bulamadm 1 buçuk aylıktı oglum o zaman ve kaynanamada görümcemede dedim bu evde çok kedi kılı var eve kedi sokmayın ve bida biz gelicemizde elektrikli süpürgeyle bu kılları temizleyin bu kıllardan biri havada uçup cocuğun boğazına kaçsa nolcak dedim bide emekleme zamani gelince o kılları yese Allah korusun valla yüzlerine de temizleyin cocuk mikrop kapcak de
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Buyumez mikrrop kapar hastalanir
0 oy
tarafından
Küllük var kullanmalarını tavsiye ederim 
0 oy
(912 puan) tarafından
Emekleme donemi cok zor laminati,hali falan yaliyo kizim resmen ne kadar engellemeye calissamda bi ara yapiyo oyuzden temizlik sart!

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 154 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu