0 oy
3,098 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
kapalı
Kizlar ilk gece kanamam olmadı şuana kadar kimseyle birlikte olmadım gerdek gecesi kan gelmedi eşim de bana benden birşey sakliyormusun filan dedi bende yemin ettim ağladım 17 yaşında evlendim bu arada  daha sonra gitti koltukta uyudu. Bende sabah beşe karşı onu tekrar yanıma koydum sabaha kadar ağladım neden gelmedi diye kaynanam sabah geldi halam oluyor ayni zamanda bende hala kan filan gelmedi dedi oda bana ben ilk gerdek gecemde 3 gün kanamam olmuştu dedi sonra dedi aman boşver dedi çok umursamadı abisinin kiziydim beni çok seviyordu çünkü şuan 3 aylık kızım var bazen eşim cinsellik ile konu açılınca gerdek gecesi konusunu açınca çok korkuyorum ağlıyorum ondan gizli neden gelmedi diye hayatımda kimseyle birlikte olmadım bunu ona soylemesemde hep içimi yedi bu soru..
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuhu özetleyecek şekilde olmalıdır

24 Cevaplar

+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Kan gelecek diye bı kaide yok
(135 puan) tarafından
Normal doğum yaptım. Bazen diyorum kızlık zarı esnek olsa bile doğumda patlamistjr diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bazen kızlık zarı bazı kadınlar da çok esnek olur yırtılmaz ve bu doğum da yırtılır eşinin 3 aylık bebeği var bunuda düşünmek için geç kaldı saçmalıyor hatta 
(135 puan) tarafından
2 senedir evliyiz o çok açmaz ama benim hep aklıma geliyor  kaynanam mesela diğer eltilerime filansoylemis işte kan gelemdi filn ne bilim.ya  Allah düşmanı ma yasatmasin
(1,426 puan) tarafından
Milletin ağzını torba deyilki dikesin o yüzden boşver senin için rahatsa salla boşver bebeğine ilgilen
0 oy
(76 puan) tarafından
Doktora gitseydin  o acikliyor
(135 puan) tarafından
Doktora söylemekten utandigim için diyemedim çok çekingen biriyim
tarafından
Şuan yargilandigin durumun farkında mısın ne kadar iğrenç milletin ağzını kapatsaydin keşke cekinmekle olmuyor bazı şeyler doktors mahrem yoktur giyseydin herkes susardi Türkiye'de böyle namus o kan da aranıyor işte
(76 puan) tarafından
Valla canım kocanin  kötü bakmasindan  daha kötü olamaz  neyinden  utaniom   çocuğum var dion doğum  nasıl yapdin ya
(2,575 puan) tarafından
Soru kapatilmis bende buraya yazim dedim kusura bakma arkadaşım yorumunu işgal ettim. Benim halam enistemle 6 yıl görüştüler. İlk aşkı eniştem yani 15 yaşındaydı düşün. Evlendiler ilk gece kan gelmedi. Kaynanası da çok fena. Hemen bez için gece bekledi görüp uyicakti. Olmayınca kan anneme söylediler annemde kendinden emin misin dedi halamfa evet dedi annem durumu kaynanasına ve babama anlattı( babam en büyük abi oluyor) kalktılar annem eniştem kaynanası halam hastaneye gittiler muayene için halamın zarı olabildiginden esnekmis. Doğumda patlar dediler. Doktor esnek zarı demiş. Kaynanası böylece sustu zarın ultrason resmini bile vermiş eline. Gel gör ki halam sezerysn doğum yaptı. Yani tıpta hala kız görünüyor:)) keşke hastaneye gitseydin. Böylece hem seni kurt kemirmezdi hem eşin rahat ederdi hem kaynanan susardi
(135 puan) tarafından
Normal.digum oldu
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım bazılarında zar esnek oluyor ve esas yırtılma doğumda oluyor o yüzden kanama olmamış olabilir 

0 oy
(48,704 puan) tarafından
neden hala gerdek gecesi konusu aciliyor ki
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Bazı kadınların kızlık zarı esnek oluyor ve kan gelmiyor.. Hamilelik zamanında doktor alttan muayene ettiğinde geliyor ya da doğumda patlıyor kızlık zarı.. Senin vicdanın rahatsa gerisini sorun etme 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bu kafaya takilacak bisi değil bazılarinda olabiliyor bu sorun onemli degil yani benimde bi tanidığın 10 gün sonra gelmiş 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kızlık zarlarının türleri var. Esnek olan zarlarda kanama olmayabilir
0 oy
tarafından
Canım bazılarınınki esnek oluo önemli değil bnce ama erkekler için bazen sorun olabiliyor
0 oy
tarafından
Resmen psikolojik şiddet uygulamış sana... 
(135 puan) tarafından
3 gün art arda birlikte olduk yaşım 17 di ne bilim ya cinsellik hakkında pek bilgim yoktu hani bana guvenmiyorsan doktara gidelim diye zorladım onu reddeti hayır gitmicez dedi
0 oy
tarafından
O kan gelmesse namuslu olmuyormusun sanki artik bu cahillik ortadan kalksa keşke eskiden sirf bu kan yuzunden bosuna olen o kadsr cok kiz varki benm ablaminda sivi su seklinde geldi doktira gittiler cunki ablam kendinden emin doktor dedi daha yeni bozulmuş bazilarininki beyaz sıvı olarak gelirmiş 
(135 puan) tarafından
Benimde ilişki bittikten sonra bisur beyaz su geldi eşim de diyordu eee kan yok 2 sene önceydi ama ne bilim ya
tarafından
Aynen ablaminda öyle geldi o şuymuş kan yerine o gelmiş doktorda demis bazilari bunun yuzunden geliyor genelde herkesten kan gelir ama bazi kizlarn su geliyormuş
0 oy
(119,370 puan) tarafından
Kizlik zari dogumda bile patlayabiliyomus yani herkezde ilk gece gelcek diye bisi yok dert etme
0 oy
tarafından
Sen biliyorsan kendini niye uzuluyosun ki  için rahatsa kimseyi inandırmak zorunda değilsin.kimilerinin geridedir gelmez hemen kimisinin doğumda yirtilirmis olabilir böyle şeyler senin elinde olan bişey değil yani 
0 oy
tarafından
Bazı kadınlarda olmuyor bile bazısında çif oluyor bazısında esnek ayrıca nle gerdek konusu açılıyor
(135 puan) tarafından
Kaynanam bazen gelinlerini övüyor hatta eltim yurt dışında carcafi fotoğrafını çekip whatsaptan göndermiş 6 yıllık evli ve kaynanam saklıyor o fotoğrafı gururla.
(817 puan) tarafından
Nasil aterken utanmamişmi??
tarafından
Tövbe tövbe nasıl zihniyet herşey 2 damla kandamı
0 oy
tarafından
Cnm bazilarinki cok esnek oluyo  bnm cevremde de var oyle
0 oy
(4,040 puan) tarafından
O anda hemen doktora gitmeniz gerekiyor aslında doktora gitmek de utanç verici ama erkeklere böyle öğretilmiş sen de mahvoluyorsun boyle
(135 puan) tarafından
Eşim ilkokul tek okumus ben lise mezunuyum aramızda eğitim yönünden fark var doguluyuz ve o biraz cahil
(4,040 puan) tarafından
Ahh her çok zormuş işin. Sizin bı doktora gitmeniz lazım canım yoksa o kafasında kurup kurup durucak ona da yazık sana da .
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Kızlık zarı çok çeşitli belkide bazen doğuştan olmuyor keşke o zaman bi doktora gitseydin direk aklında bu soru kalmazdı eşinde sende rahat ederdiniz canım 
(135 puan) tarafından
Söyledim gidelim diye o gitmek istemedi
0 oy
tarafından
Benimde gelmedi kan
0 oy
tarafından
Bendede gelmedi ama.esim sormadi kaynanam sordu bnde geldi sildim peceteyle attim dedim  herkeste gelmiyor cnm zarın yapisina bağlı 
0 oy
tarafından
Gayet normal bişey bu benm de gelmedi kanım ama eşim çok şükür ki bana güveniyordu oda halamın oğlu senin gibi
(135 puan) tarafından
Eşim bana çok düşkündür onu çok ama çok seviyorum ama hep merak ettim neden gelmwdi diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 537 göst.
0 oy
29 cevap 1,653 göst.
0 oy
15 cevap 940 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde aysegulayse (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,250 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu

380,437 soru