0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba anneler, kimseye soramıyorum. Kapalı bir ailede büyüdüğüm için bu konularda da soracağım kimsem yok. 12 ay oldu doğum yapalı ama eşimle bir kez birlikte olduk. Hiç istemiyorum birlikte olmak. Eşim benden soğuyacak diye çok korkuyorum. Ama bebek ev işleri derken canım çıkıyor. Sonrada hiç istemiyorum. Hiçbri şey hissetmiyorum birlikte olurken. Galiba bende sorun var. Neden böyleyim bilmiyorum. Ne yapabilirim ? Bana bir büyük olarak akıl verin ne olur. 23 yaşındayım. Eşimi çok seviyorum. Çok anlayışlı biri. Bebek konusunda olsun ev konusunda olsun her şeyde yardım ediyor. Doğumdan sonra sanki tüm her şey alınmış gibi benden.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
12 ayda 1 defa mi yok artık bacım kocan halen anlayışlı mi gerçekten? Şaşırdım doğrusu bravo enişteye
tarafından
38+0 olduk teyzesi ♥️
Dünden beri içerde ona şarkı açmışlar heralde kolbastı oynuyor resmen♥️
Tansiyonum yükselip düşüyor sabah muaneye gidicem bakalım ne dicek♥️
(3,823 puan) tarafından
Minikanne hapishanelerde pembe oda olurmuş karı koca için hafta bir falan müsade ederlermiş o işe
tarafından
Pembe oda için hüküm yemesi gerekiyor eşim hüküm giymedi ve onu vermeleri için belirli şartlar var bakalım inşallah gerek kalmaz
3 ayda bir 3 saatten 24 saate kadar görüşmeye izin veriyorlar
(3,823 puan) tarafından
İnşallah o günleri gmrmeden çıkar canım bir an önce
tarafından
Amin inşallah rabbim büyük
-Reklam-
+1 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence destek almalısın canım jinekologdan çünkü normal değil bizde çocuk büyütüyoruz çok yoruluyoruz ama eşimede vakit ayırıyorum çünkü benım eşim seninki gibi o kadar anlayışlı olmaz 

Eşininde anlayışı bi yerden sonra mutsuzluğa dönüşür canım 
(15 puan) tarafından
doktora gittim psikolojik dedi, terapiste yönlendirdi. Oraya da gittim yok şunu yap yok bunu yap dedi. bunun tedavisi yok böyle gelcen sürekli dedi bıraktım bende. Bende bundan korkuyorum benden soğumasın ama canım çok acıyor
(2,565 puan) tarafından
Canım dedim ya benım eşim sabırlı da değil anlayışlıda ben bi kere uykum var dedim diye ertesi gün laf yedim sürekli şimdi istemeyereekde olsa yapıyorum  
Cilve yap azıcık kocana o seni isterse belki sendede istek olur
(348 puan) tarafından
Ben psikoloğum ve doğumdan sonra sık rastladığımız bir durum. Tedavisi yok olur mu hiç o ne demek! Cinsel terapiste gitmeniz gerekiyor yani gittiğiniz psikoloğun cinsel terapi üzerine eğitim almış olması lazım. Eğer yaşadığınız ilde yoksa online terapi de alabilirsiniz
(15 puan) tarafından
tavsiye edebileceğiniz biri var mı? online alsam daha iyi gibi.
(348 puan) tarafından
Erkek bayan fark eder mi ona göre yönlendirme yapayım
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Valla 12 ayda 1 kere ilişkiye bise denediyse hemde çok anlayışıymış canim.  Ama yanlis yapiyosun kendini bu şekilde şartlamışsın. Tabiki doğumdan sonra her kadın bi uzaklaşır ama herseyi n fazlası zarardır. Helede erkek ler bizden farkli düşünür. Yuvan icin bunu asmalısın. Gerekise psikolojik destek al canim. 
(15 puan) tarafından
psikolojik destek almaya çalıştım ama tedavisi yokmuş. Canım acıyor birlikte olurken dayanmaya çalışıyorum ama ne yapacağım bilmiyorum.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Jinekologa gitmeyi dene 
(15 puan) tarafından
psikolojik denip gönderiyorlar. Ben belki ilaç ne bileyim istek artırıcı verir dedim öyle bir ilaç falan yok dedi iki doktor
(13,202 puan) tarafından
Aktardan temin edebilirsin
0 oy
tarafından
Kendini zorla eşinin de sana ihtiyacı var seni annesi gibi görmesini istemezsin değil mi bir sene olmuş yani
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Valla helalll.  
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Benimki 1 ay yapmadim neler etti ne suratlar sen eşini öp başına koy
0 oy
tarafından
Bi terapiste falan git .Asla normal degil kuzum.Caresine baktir .
(15 puan) tarafından
Prof. gittim cinsel terapist. vajinusmusun bile çaresi var ama cinsel birliktelikten zevk almamak çok büyük psikolojik rahatsızlık ve çözümü yok dedi. Sonra internette araştırdım her yerde aynı şey yazıyor. Tedavisi yok. Hamilelikten önce bir şekilde yapıyordum ama artık doğum sonrası artık hiç istemiyorum
tarafından
Kuzum sen degistir terapistini .İsteksizligin cozumu var .
(15 puan) tarafından
yaşadığım şehirde de yokki. ankara gittik eşimle sırf bunun için. Zaten dediğim gibi kapalı bir ailem var. Bir duyulsa böyle bir şey için gittiğimiz bile rezil oluruz
tarafından
İste boyle hissetme sebebi cocukluktan yasadigin psikolojik baskilar , bastirilmis duygular .Ayiplar ...
Sen iyice arastir .Vajinismusun sebebinde de bu nedenler yatar genelde kuzu.İnsallah cozum bulursun
(15 puan) tarafından
çok teşekkür ederim çok haklısınız inşallah geçer desteğin için gerçekten teşekkür ederim
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Adamı ayakta alkışlıyorum vallahi helall olsun 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
doğumdan sonra bir sure gidiyo bu isteksizlik
0 oy
(90 puan) tarafından
Herkes ölerek yapmıyor o ısı canm ama bnm esım bnden uzak aa bu neden istemiyor derim bnce sende yanas yani ne bileyim gercektn helal kocana ıhtıyacı nasıl gideriyor onları dusun bırde
0 oy
(4 puan) tarafından
Vallah bence oyle yapma bacim simdi kocalarimiz bize karsi oyle olsa hemen baslariz aldatiyosun yok bilmem beni istemiyosun demeye :) ola bilir bazen insan kendi kabuguna cekiliyor ama bu kadarda biraz uzamis yani esin anlayisli bu konuda belli ama herkesinde bi sabri vardir bacim yapma boyle 
0 oy
(60 puan) tarafından
Canim allah o istediği içine atsın ama kendin yapabileceğin en iyi iyilik birliktelik cunku bu bir ihtiyaç inan psikolojik men de seni rahatlatacak birde peygamber efendimiz nedemis devenin ustunde dahi olsan kocanı geri çevirme esin inan bir zaman sonra soğur anlayışlı ama bu istemediği anlamına gelmez ve egerki esin allah korusun istediğin karşılığını disarda giderirse mebali senin boynuna kendini esine birak sakin ola red etme senin en büyük karilik görevin bu allah yardimcib olsun 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Umarım yarın öbürsügün eşim pis video izliyor diye post açmasın öyle umuyorum

0 oy
(247 puan) tarafından
Ya sen çaresine bak bende seninle aynı durumdayım ama benim eşim istemiyor bizde vesvese sorunu var kendi diyo doktora gidicem diye ben deli olcam kendimden soğudum kendimi karısı gibi hissetmiyorum bile artik keşke sorun bende olsaydı bi şekilde hallederdim senin yerinde olsam :(
(15 puan) tarafından
doktora gittim cinsel terapiste gittim bir çözüm yok diyorlar. bari ne bileyim istek artırıcı falan yok mu dedim doktora yok dedi. Hepsi kafanda bitiyor dedi. Ama kafamda bitmiyor

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,651 göst.
0 oy
4 cevap 537 göst.
0 oy
24 cevap 3,098 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,499 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Esma5858 (12 puan) tarafından soruldu

380,246 soru