0 oy
1,185 göst.
Diğer kategorisinde (625 puan) tarafından
O kadar çok bunaldım ki havale sıcak 29+5 haftalık hamileyim göğüslerim yanıyor sıcak basıyor zor nefes alıyorum evde daraliyorum midem yanıyor hamilelik bana zehir zıkkım oldu hergun midem bulanıyor yeter artık Allah rızası için bana akıl verin kaynanam geldi yanıma yemek yapmasını bilmiyormusum gibi davranıyor  sürekli söyle yap böyle yap televizyon izlemeye hasret kaldm Hint dizisinden bıktım temizlik takıntım var kaynanam yaşlı evi temizleyemiyorum moralim bozuk

30 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Bu kaynanalar hep kanal 7 hint filmini izliyor herlde 

Az sabret cnm bnm de cok zordu ama bebegın dogunca hersey gecıyor ♥️
(625 puan) tarafından
İnşallah.kiz sıkıldım 7 24 Hint dizisi var
-Reklam-
0 oy
(291 puan) tarafından

Çocuk sahibi olmak için çabalayan birisi olaraktan. Keşke bu durumları yaşasam yeterki olsa diyorum :ermm:

(625 puan) tarafından
İnşallah rabbim gönlüne göre versin
(291 puan) tarafından
Amin. Seninde...
0 oy
(75 puan) tarafından

Cnm bende 37 heftelik hamileyem cok agirlaşmışam bu is goremiyorum geceler midem yaniyor bulantım oluyor uyuyamıyorum cnm :'(

0 oy
(1,990 puan) tarafından
Canım o dönemde banada gelmişti o sıkıntılar hayta bi gün oturdum hüngür hüngür ağladım bide ben çok agirlasmistim ama son haftalara doğru ağırlarsan bile kavuşma heyecanı oluyor geçiyor bu düşünceler azıcık daha sabır bak az kalmış sağlıkla kucağına al inşallah 
0 oy
(658 puan) tarafından
Deme öyle hele bi doğur 8 ay atağını yasa hamilelik günlerimi özledim dersin
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim de çok zor geçti az daha dogurmasaydim buharlasacaktim herhalde sıcaktan. Benim kız da sıkıldı herhalde ondan 37 de doğdu ☺️ 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Allah'a şükret sağ salim doğsun geçer bu günler. Allah sağ salim kazasız belasız kucağına almanı nasip etsin
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Ee napalım cnm Allah korusun git aldır bebeğinu mi diyelim? Çok uzuldum okuduklarm karşısnda gerçekten. Benim eltim 9 ay boyunca kustu yattı iş guç yapamadı, doğuma giderken dahi kusup gitmiş, ama hiç soylendiğni duymadm. Tmm belki çok bunaldn ama bu şekilde konuşma Rabbimin gucune gider sebepsizce bebeğini senden alır sonra ben ne yapmışm Allahm dersin.

Benim yngem amcamın karısı, 25 senelik evliler evlatları olmadı. 5 tane duşuğu var, en sonuncuyu tuvalette dyşurmuş psikolojik olarak çok zor atlattı, Rabbim nasip etmedi herkese nasip olmuyor dua et şukret geçecek.

Allah yardımcn olsun..
0 oy
(119,250 puan) tarafından
Tafini cikarmaya calis inan dogunca sacini tariycak vaktin olmiycak
0 oy
(8 puan) tarafından
O kadar çok hamile kalamayanlar varki senin şükretmen lazım onların hepsini bende çekiyorum bide ben 17yaşındayım düşün yani ama doğurucağım gün aklıma gelip hevesleniyorum onlar bana tatlı geliyo boşuna dememiş Allah cennet annelerin ayaklarının altındadır diye. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 490 göst.
0 oy
34 cevap 1,341 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 878 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 844 göst.

379,297 soru