0 oy
1,178 göst.
Diğer kategorisinde (625 puan) tarafından
O kadar çok bunaldım ki havale sıcak 29+5 haftalık hamileyim göğüslerim yanıyor sıcak basıyor zor nefes alıyorum evde daraliyorum midem yanıyor hamilelik bana zehir zıkkım oldu hergun midem bulanıyor yeter artık Allah rızası için bana akıl verin kaynanam geldi yanıma yemek yapmasını bilmiyormusum gibi davranıyor  sürekli söyle yap böyle yap televizyon izlemeye hasret kaldm Hint dizisinden bıktım temizlik takıntım var kaynanam yaşlı evi temizleyemiyorum moralim bozuk

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allaha ağır gelir kuzum sabret şükret bn 4 yıl dua ettim allahım yeterki çocuğum olsunda hamileliğim zor geçsin isterse dedim onu duyguyu tatmak isteyen çok insan var unutma..
(625 puan) tarafından
Haklısın kuzum  çok bunaldm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Deme oyle asla deme bak ne hamile kalmayi isteyenler ama kalamayanlar var haftan daha erken bir de, 32 33den sonra cok daha agirlasicaksin o zaman napacaksın. Sallama kaynanani da, konuşmak icin konuşurlar cogu zaman
tarafından
Bak ben 36. Haftaya giriyorum her sabah kusuyorum, mide yanmasini da bana sor ilac iciyorum bir sure kesiyor sanki yakiyolar icimi. Olsun annelik kolay mi doğunca unutucaz hepsini insaAllahh
(625 puan) tarafından
İnşallah unuturuz  cnm benim
(1,307 puan) tarafından
Emin ol unutuluyor canm bnde çok kötüydm hpsıni unuttum valla hem ole deme Allahın gücüne gider benim arkadaşım çocuk hasreti ile yanıp tutuşuyor veren rabbim sabrınıda verr anne lik kolay değil ki
(625 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah arkadasinn
(1,307 puan) tarafından
İnşallah canm ❤️
0 oy
tarafından
Şükür et canım sagkikli doğsun diye öle deme rabbimin gücüne gider bak ben anne oldum.olali ağzımdan çıkan her kelimeye dikkat ederim hepisine 
(625 puan) tarafından
Bundan sonra dikkat ederim cnm kusura bakmayın cidden çok bunaldm
tarafından
Evet ama şükret canım bende 26 dayım ikinci gebeliğim herşeyin zorluğu var a bin şükür canları sağolsun yeter öyle şöyle herşey geçecek elebt
0 oy
(255 puan) tarafından
Öyle deme canim allahin zoruna gider haklisin cok sicak bende cok bunaliyorum ama sabretmekten baska care yok kaynanan niye sana geliyo ki
(625 puan) tarafından
Kışı bizde geçirecek evde beni sıkıyor iyice sürekli sıcak diyor yemek yapıyor böyle yap böyle yap dior televizyon izleyemiyorum sıkıldım artık
(255 puan) tarafından
Evi yokmu niye sizde
(625 puan) tarafından
Evi Erzurum'da biz tahinciyiz yanlız kalmayım die geldi:/
(255 puan) tarafından
Su yalniz kalma olayını da hic anlamiyorum herkes tutturmus yok yalniz kalma etme ne gerek var yani ya korkmadigin etmedigin sürece belki istemiyorum tek kalmak istiyorum.. neyse canim yapacak bisey yok sende birak yapsin yemegini daha iyi ya da firsat verme iyi geçinmeye calis
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Öyle deme canım ben 4 yıllik evliyim ve 2 yıldır cocugum olsun diye cabaliyorum tek evladim olsunda hamileligim zor gecsin
(625 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah haklısın ama inan dayanamıyorum:/
tarafından
Rabbim tez zamanda cocuk nasip etsin insaAllaah sana.
(4,666 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
tarafından
Tam tersi ben çok özledim hamile günlerimi o kocaman gobisimi :) sıkıldım deme insanlar ne paralar döküyorlar hamile kalabilmek için senelerce uğraşıyorlar şükür et tek derdin kaynanan olsun :))
(625 puan) tarafından
Herkes dio çok ozlicen Allah bana nasip etti ama inan çok bunaldm
tarafından
Evladın sağlıklı olsunda evin pis olsun canim inan hastaliklarla uğraşmak daha beter :)
(625 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı olur ilk hamileliğim   biraz rahatladm sinirim bozuldu ya agliyordum
tarafından
Ağlama canım ağlama inan aricaksin hamile günlerini :) üzülme bebisini düşün iceride herşeyi hissediyor
(625 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(125 puan) tarafından
Ah canım benim hamileligimde  çok zor geçti çok şükür son 3 haftam me yatabiliom ne kalabiliom çok zor 2. Gebeligim allah yardım etsin havada sıcak adana yaniyor
(625 puan) tarafından
Kuzum bizde hataydayız uyuya mıyoru
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sıcakta gerçekten çok zor şükret Rabbim bize nasip etti bu güzel nimeti hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 
(625 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim midem yanmasa bu kadar şikayet etmicem napcam bilmiyorum
(1,772 puan) tarafından
Onu hiç deme sanki ateş var içim de çok zor durumdayım ben de soda şişesi elimde geziyorum ilaç içmek istemiyorum
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Şükredin bence siz benim yerinde olsaydınız ne yapardınız ben gebelik şekeri guatir B12 düşüklüğü tansiyon erken riski suyum fazlaydı 46 47 derece altında 1 saat 50 dakika servis bekleyip haftada 2 kere hastaneye giderdim pskolijimj saumiyorumda dua edin sağlık sorunlarınız yok yada olmasın diye 
0 oy
(14 puan) tarafından
Çok isyankar konuşuyorsun canım ben sağlıklı hamilelik geçirebilmek için 5 yıl bekledim dualar ettim adaklar adadım illaki insan ağırlaşıyor ama zehir zıkkım oldu deme onun her hali güzel anne olmak kolay gelir rahme düştükten sonra çektirmeye başlar anneye :)
(625 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim bu güzel yorumun i için  inan okadar çok bunaliyor ki insan
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ahh canimsor tabi dayancaz geciyor cok şükür sicaklar ben hala hergun agloyorum 35 haftaligim bide ikiz benim o sikayetleri iki ile caprp sagdan sola donemiyorum nefesim kesiliyor bazen vantilatörun calismadigi 1 dakika yok suan midem öyle yaniyorki anlatamam ama ben annemlerde kaliyorum aylardir keske kaynanan gelcegine sen gitseydi boyle daha cok daralirsin
(625 puan) tarafından
Ondan bile sıkıldım faydası var zararı yok kadını eşimden de sıkıldım aynı şeyleri yaşıyoruz rabbim hayırlısını versin inşallah  senin doğum ne zaman
(1,113 puan) tarafından
9 eylül canim bir aksilik olmazsa
0 oy
(776 puan) tarafından
O ateş mide yanmasi bulantisi nedir sen bana sor 38+3 te doğurdum doguma gittigim gun bile kustum oturarak uyumayı öğrendim mide yanmasina surul kullaniyordum com Iyi  geliyordu renu duo tavsiye ederim benimd oglum 1 yil ugrastiktan sonra oldu hic sikayet etmedim 11 aylık şuanda doğsun bir de bugunlerini mumla arayacaksin :) tadını cikar
0 oy
(92 puan) tarafından
Dogsun bu günleri ozleyeceksin benimki 15aylik artik hamile olmayı özlədim onunda tadi bu başka bu durumda olmak istiyene onlarca kadın var bence şükr et
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Evet çok zor Anlıyorum senı. Aama Yukarıdaki dahada iyi Anlıyor canım. İmtihanın böylemiş senınde :) Sabır Şükür  Dua kuzum :) Rabbım yardımcın olsun İnşaAllah 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Çok ozleyeceksin hamileliği alla tez zamanda kavuştursun:)
0 oy
tarafından
Sen hamilelikten değil kayinnadan sıkılmışsın temizlik yapamdigin düzenin bozulduğu için mutsuzsun çünkü bende öyleyim kızım hiç durmuyor evde düzen falan kalmadı ev pislik içinde çok bunaliyorum
0 oy
(705 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim seni hamilelik değil rahat olamamak yormuş. Kaynanan evde olduğu için rahat giyinemiyorsun sıcak basıyordur birde stres yapmissindir kendine oda psikolojik olarak etkilemiş belliki. Gönder evine gitsin rahatina bak. 
(625 puan) tarafından
Kışında kalıcakmis
0 oy
tarafından
Hamilelikten bıktım lafın çok itici geldi hamile kalmak için herşeyini veren anneler gördüm 
0 oy
(971 puan) tarafından
Canım inanki ben kan kusuyordum 5 ay boyunca bi şey yiyemedim Evde yemek yapmadim eşimden bile midem bulaniyordu artik kusmaktan midem aşinmisti 10 gün hastanede yattim serumla beklediler sonrasinda da mide yanmalari başladı dogru duzgun bi yemek yiyemedim ne yesem zikkim oluyordu gittim doktor gaviskon o bile arada geçiriyordu su bile midemi yakiyrdu ama bak simdi bi kizim var o duyguyu tatmak icin degiyor inanki o olunca herseyi Unutursun cok sukur diyorsun
(625 puan) tarafından
İnşallah cnm benim  vallah bunaldm bebişi düşünüyorum
0 oy
(468 puan) tarafından
Daha bu başlangıç canım ben 21 yaşındayım 33 haftalık hamileyim üstelik 45 kiloyla hamile kaaldım artık ağırlaştım hiç rahat uyuyamıyorum biraz yürüyünce ayaklarım ağrıyor ağırlık beni zorluyor bünyem alışkın değil ağırlığa bebişlerimiz için dayanıcaz allah güç veriir inşallah. 
(625 puan) tarafından
İnşallah kuzum vallah bende zayıf düştüm ve agirlaştim Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 485 göst.
0 oy
34 cevap 1,320 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 876 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu
0 oy