0 oy
424 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selamun aleyküm kızlar 

Dun aksam esimle küçük bi tartışma yasadik o sirada odamizdaydik neyse sonradan beni cekistirerek uyandirdi noluyo dedim birsürü şey anlattı hatırlıyor musun dedi.

Bu ilk kez olmadi afedersiniz ilk gecede olmus ben uyuduğumu saniyorum ama birden bire oluyo bu.

Nisanliyken de olmuştu

Bi keresinde bobregimden yine tas düşürürken hastanede uyudum bakın bayilmiyorum doktor da agri ve strese karşı vücudun uyuyarak tepki veriyor demişti. Ama nedense aniden olmasi da ilginç üstelik sürekli kabus da goruyorum cuma günü esim iizinli iyi bi hoca var kamanda oraya gidecegim

:(

8 Cevaplar

+1 oy
(7,174 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu Hande Ercel in dizide ki hastalığı değil mi ya bana çok saçma gelmişti :) demek ki varmış 

tarafından
Ne dizisi gı
(7,174 puan) tarafından
Şuan oynuyor bir iki denk gelmiştim YouTube de. İsmi hatrimda değil .
tarafından
Hmm anladim sen cal kapımı şuan o dizide oynuyo da izlemiyorum
Off:(
(1,657 puan) tarafından
Aynen bende gordum gecenlerde kut dıye uyuyo oldugu yere bı yandan ıyı kımse bunaltamaz :D
-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Canım hocalık bırsey yok bence boyle bı rahatsızlık var adını unuttum yanı psikolojik vucut kendını kapatıyor 
tarafından
Biliyorum canim dr demişti ama kabuslarimdan da ötürü gitmeliyim kesinlikle uzun süredir esimin olmadığı geceler cok kötü oluyo
(1,657 puan) tarafından
Nasıl kabuslar mesela Allah bıdaha vermesın kımseye de vermesın bı kez karabasan yasadım öluyorum sandım Allah'ım sen koru cok kotuydu oyle seyler nj
tarafından
Aymen o tur kabuslar
(1,657 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cok zor ya
tarafından
Sağol
0 oy
(971 puan) tarafından

Ohhh bana da lazim biz uyuyamuyoruz diye sikayet ediyoruz :D

tarafından
Bu bi rahatsizlik yani
tarafından
Bebegimden bende uyumuyorum böyle olaylarda aniden bayılır gibi uyuyorum kötü bir durum
(971 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifa versin canm
0 oy
(554 puan) tarafından
Esimde öyle aile içi ne olursa  tartışma vs birşey olsa direk uyuyor kalkinca normale dönüyor bende ilk başlarda şok oluyordum daha alıştım haline 
tarafından
Demekki var bazi kisilerde
(554 puan) tarafından
Aynen cnm var ama hatırlıyor sadece daha sakin konuşuyor olaylra karşı
0 oy
tarafından
Bence hocalik bir durum yok, psikologtan yardim almalisin. Demek ki sorunlar karsisinda vucudun boyle tepki veriyor. Bazilari mesela yasadiklari sorunları asla hatirlamaz, 1 saat sonra unutur. Seninki de seni uyutuyor ki strese girme daha fazla diye.
tarafından
Hocalik durum kabuslarim zaten
0 oy
tarafından
O aniden uyuma bendede oluyo ya 17 aydir
tarafından
Ya bayılıyor gibi kavga aninda düştün diyo ama bayilmadim uyuyordum 3 kere oldu son zamanlarda
tarafından
Esim banada cok kizdi uykuya cok duskunsun diye ama isteyerek uyumuyorumnbi anda oluyo
0 oy
tarafından
Ne güzel kız o an kavga var ama sen umrumda değil diyip uyuyorsun :)))) hocadan önce psikolog ve nöroloji uzmanına gitmeni tavsiye ederim ki senin eşin hastane de çalışıyor birde hocadan önce tıppa yönelmesi lazım 
tarafından
Canim kabuslarımdan ötürü hocaya gideceğim nöroloji uzmanina gittim zaten narkolepsi dedi
0 oy
tarafından
Bencede git bu normal değil Allah şifa versin inşallah
tarafından
Amin narkolepsi varmis kabuslarim dolayı gitcem hocaya da

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 464 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Japonum benim (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Serpil 6868 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 293 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu

378,191 soru

11,319,195 cevap

34,765 kullanıcı

...