0 oy
570 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
Bi ara imstqgramdan görmüştüm fenomenler raklam yapıyordu. Benimde basenlerim çok var ve etim yumuşak belim ince ama basenlerim iğrenç nefret ediyorum zayıfım ama basanlar bozuyor işi. O tahtlar geldi aklıma kullanan var mı güvenilir site memnun kaldınız mi

10 Cevaplar

+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Sakın ama sakın o şarlatan fenomenlere inanma yarısı duba gibi yarısı aç gezerek zayıf kalıyo. Hiçbir tayt sporsuz diyetsiz işe yaramaz bence sen bolca yürü paranı da ziyan etme bacımm
(716 puan) tarafından
Bebekle koronayla anca evin etrafında tür yapıyorum spor desen zaten geceyi dört gözle bekliyorum biran önce uyumak için bebeğim hiç duran bir bebek değil hiperaktif spora güç kalmıyor son çare o aklıma geldi
(1,699 puan) tarafından
O zaman şimdilik beslenmene dikkat et canım bebeğin biraz büyüyünce spora başlarsın
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Karşı komşum satıyo alıyolar
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah kız bizim mahalle efsane :D
(716 puan) tarafından
Güzel mi peki işe yarıyor mu canım
(25,224 puan) tarafından
Valla o sattıgı için mi bilmem ama çok işe yaradığını söylüyo bide kremler çaylar falan satıyo zayıflatan
(716 puan) tarafından
Her satici över ururunu kullandın sandım:/
(25,224 puan) tarafından
Yok cnm markası for you araştır
0 oy
(971 puan) tarafından
Bende bakiyorum kac gundur canm 
(716 puan) tarafından
Inşallah guz3ldir ya
0 oy
(118,881 puan) tarafından
İşe yarimiyo cidden
(716 puan) tarafından
Denedin mi canim
(118,881 puan) tarafından
İşe yariyomu yazcaktim
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Bende merak ediyorum. İşe yararsa almak istiyorum
0 oy
tarafından
Aldım ve pişman oldum üst tarafı çok kivriliyordu eğilirken filan hatta ilk giyisimde ay ne güzel topluyor dedim pikniğe gittik beni rezil etti resmen duzeltmekten bir şey yapamadım
0 oy
tarafından
Termal tayt atlet takımlar var ablam kullanıyor iyi dedi  bi bak istersen 
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben termal tayt kullaaniyorm aşırı memnunum cnm 1 ayda belden asagim 14 cm inceldi
(716 puan) tarafından
Özelden atılıyor mu ki atılmıyorsa burdan at hemen bakim sen sil
(571 puan) tarafından
Atıyorum cnm yorumlara bak nasıl atabldiysem artk
(571 puan) tarafından
Attım cnm bak
(716 puan) tarafından
Baktım canım peki nerden aldım adı ne
(571 puan) tarafından
İpek ozmel İnstagram sayfasindan aldım cnm bir diyetisyen gibi sürekli incelme ve kilo verimimi kontrol edio 1 ayda yedi kilo verdim
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yamuna korse cok iyi zayiflatiyor
(716 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Bunu aldım daha gelmedi cnm bende Basen den sikayetciyim

image

(3,669 puan) tarafından
Normalde m benden giyiyorum ugrasmamak İcin l aldım ama keske m alsaydım acılıyor rahat yani sende tam bedenini al ben trendyoldan aldım 38 tl
(716 puan) tarafından
38 mi ben 64e aldım takım ama. Ay valla xl aldım ben. Basenlerim çok fazla var l olmaz diye düşündüm etek 46 giyiyorum üst 42 düşün üstüm basenime göre baya ince
(3,669 puan) tarafından
Benimde üstüm 38 beden altım 42 armutum ya :) olmazsa degiştirirsin  ben sadece alt aldım üste verecek bişey yok die:)
(716 puan) tarafından
Ben aldıktan sonra tekliyi gördüm boşuna almış oldum yani :) Ay inşallah incelir en önemlisi sıkılaşır basenlerim çünkü yumuşakta etim
(3,669 puan) tarafından
İnsallah hedefine ulasırsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 272 göst.
7 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
22 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 373 göst.
29 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
21 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde NSYhO (166 puan) tarafından soruldu

376,646 soru

11,273,165 cevap

34,658 kullanıcı

...