0 oy
1,196 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından

Diyelim ki o gun özel  bir gün   esiniz unuttu üstelik  annesini de eve davet etti tepkiniz  ne olurdu kizlar :)

42 Cevaplar

+1 oy
(571 puan) tarafından
Çok da umursamam eşimin dogumgununde ailesini cagirmistim beraber kutlamistik benim doğum günümü de unutmuştu pek de onemsemedim acikcasi
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Çok fena trip atardım bir kac gün konuşmazdım sonra mecburen gene konuşurdum :D

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Üzülürüm kaynanam gidince ya askimm bügun ...... günümüz der goz devirirdim o da agzinin ucuyla kutlar oper bu kdar :) 

Kaynanam hatrlar ozel gunlerimizi basbasa kalin diye gelmez hatta bebegi alir gider rahat edelim diye sagolsn :)
(2,849 puan) tarafından
O.kaynanadan bnde iatiyirum ya biz evlendik 2 ay sonra esimin dogum gunu vardi uzak oldugumuz halde o gun kalkip geldiler 10 saatlik yolu bide diyoki oglum dogum gununu beraber kutladik bak esime surat yapmistim ananla kutla diye
0 oy
tarafından
kayinvalideme belli etmem sonuncta evime gelmis sucu yok ama.esime laf sokarım csktirmadan :) gerci benim kayinvalidem Duyar gozu kulagi hep bizde:)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İnsanlık hali der gecesinde kutlarım  
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Vurur yüze ifadesi :devil:  

0 oy
(145 puan) tarafından
Benim kocamin hatirladigi bi ozel gun yok yavrum :D
0 oy
tarafından
Zatn berabr oturuyoz  ama boyle bi gnu unutsa bile gayet normal karsilarm cnku esim pek aklinda tutamaz oyle gunleri bazn hatrlasada cogu zmn unutur anlayis gosteririm
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Trip atardım baya buyuk trip hemde :D

Başımıza geldi böyle bi olay neyse pasta almıştım tam kesicem önümüze getiricem ablası aradı buda gelin gelin falan dedi 3 gün boyunca konusmadim eve cicekle not yolladı o şekilde baristim hem yollamasaydida bariscaktim 3 günden fazla küs kalmıyoruz biz birbirimizie ilk evlendigimizde söz vermistik:)

0 oy
(6,816 puan) tarafından
Kutlamayacagini bildigim icin pek uzulmem ama o gun bas basa olmak isterim tabi
0 oy
(30 puan) tarafından

Hep beraber kutlarız. Kayınvalidemi çoook severim ve aramız çok iyidir elhamdülillah. Onların olması hiç problem değil hep beraber kutlarız. :)

0 oy
(4,875 puan) tarafından
O kaynana o dakika o evden gidecek o kadar ☺☺☺☺☺
0 oy
(581 puan) tarafından
Hiç umursamam dalgaya alırım :) zaten halimden anlar.
0 oy
tarafından

Bizimki doğum günümü son anda hatırlayan birisi gel gör ki herhangi bi özel günü hatırlıcak :D alınmam da darılmam da kaynanamın da başımın üstünde yeri var. Şimdiye kadar kutlamadık bundan sonra da kutlamasak olur.

0 oy
tarafından

Çokk üzülürdüm annesi gittikten sonra tribimi atardım:D:D

0 oy
(610 puan) tarafından
Ben bunu yaşadım geçen sene evlilik yıl dönümünü unuttu kardeşini yemeğe götürdü benim yerime 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Amannnnn hiç umrumda olmazdı o annesiyle oturur bende oğlumla :) 
0 oy
(242 puan) tarafından

Annesinin gitmesini beklerim tabi once annesinin yaninda laflarimi atarim. Daha sonra annesi gitdimi vah vahh aglarim bagiririm kavqa ederim kuserim yani dakikasi dakikasin tutmaz:D

0 oy
(104 puan) tarafından
Kendileri  balık burcu asla unutmaz ben unuturum o unutmaz 1 hafta önceden plan yapar hatta 
0 oy
(165 puan) tarafından
Benim evlendikten sonraki ilk dogum günümde kaynanamlar kalmaya gelmisti... Burada düğün vardi onun icin. Haliyle birşey yapamadim, kaderime razi oldum:)

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,839 göst.
30 Eylül 2019 Aile kategorisinde Su33 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 535 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 362 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 558 göst.