0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne var bunda ola bilir demeyin çünkü benim iznim yok eşim bile internete atmağa kıyamıyor bende katı kuralla çocukları atmıyorum internete kendi annemi kardeşimi bile bu konuda uyardım benden gizli bir sürü fotoğraf paylaşmış gizli inistegram galerisinde  eltim görmüş tesadüf eseri bana attı resimleri şok oldum okadarda bebek küçük nazar değer diyordum bu neyin kafasını yaşıyor eltim dediğimi deme dedi o hesabı bulamıyorum hesap kullanmıyorum ayağı kullanıyor ve kızımı paylaşmış bir sürü hani galeride inistegramda bişey paylaşınca kayıt olur ya öyle fark etmiş kaynanamın telefonunda bide vatsaptan kendine atmış numaralarını abileri bile bilmiyor benim kızımı ne hadle orda burda paylaşır napa bilirim akıllı bir hareket ve delilim yok 100 doğru eminim ama 

15 Cevaplar

+1 oy
(14,491 puan) tarafından

Ennnnnn siniroldugum şey..

Ara ve söyle.
Duydum ki Instagram'da kızımı paylasmissin 

Paylaşma ortalık o.ç kayniyo de
tarafından
Delilim yok yok mok der suçlu olurum numarayı bulsam numaradan hesabı bulacağım
-Reklam-
+1 oy
(8,080 puan) tarafından
Bunu buraya yazıp bu kadar büyük sorun haline getireceğine ara görümceni silmesini rica et canım 
tarafından
Bildigimi bilmiyor söylersem yok dicek beni yalancı yapacak normal biri degil
(8,080 puan) tarafından
Eltinden rica et ekran alsın görüntüleri. Şimdi burada paylastin bizim yazdiklarımızla daha sinir olup daha kinlenceksin gerek yok bence ekran al ara görümceni rica et en güzeli
0 oy
tarafından
Kendi kardeşinin ınstagramı varsa ordan girdim buldum de 
tarafından
Yazıyorum yok yemez onu bulamadım zaten
0 oy
(49,839 puan) tarafından
anca resimleri bulup gostermennlazim esine o sorsun hesabini
0 oy
(3,013 puan) tarafından

Çok yanlış buluyorum böyle şeyleri. Nazari geçtim Millet bas bas pedofili var vs.diye bağırıyor hiç mi korkmuyor bunlardan bir de izinsiz atmak nedir ya:angry:

tarafından
İşte kafasına.gore hareket ediyor
0 oy
(972 puan) tarafından
Benim gorumcem wp atti rezill ettim daha da atamiyor foto istiyorlar artik atmiyorm onlara
tarafından
İşte gözümle görsem kayıt alsam delik yok
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ya cıdden ne dusuncesızlık arkadasım bana geldgınde oglumla cekınırdı foto falan paylasmadan hep sorardı yanı sormadan olur mu
tarafından
İşte ben kıyamıyorum el alem paylaşıyor
0 oy
(28,405 puan) tarafından

Senden habersiz böyle birsey yapması hicc doğru degil. Esinle konusmalisin bence 

tarafından
Aynen öyle huzursuzluk yapıyor hem
0 oy
(406 puan) tarafından

Bence al karşına deki sen benim çocugumun resmini paylaştın mı paylaşmadınmı. Ama ben vericegin cevabın dogrusunu biliyorum de. İlla eltim söyledi demen şart degil. Ben olsam derim beni kimse tanımıyomu sandın sen derim bi tanıdık görmüş bana mesaj atmış maşallah kızın ne tatlı diye vs vs dogrusunu onun agzıyla söyletir sonra o agzına.......... 

tarafından
Yemez o çok uyanık çok şeytan seni rezil eder emin olun ki görseniz şaşıp kalırsınız açıkçası korkuyorum :(
(406 puan) tarafından
O şeytan görmemiş valla
0 oy
tarafından
Benimki arıyor hep yenge atayimmi der yok derim.atmaz
tarafından
Ne güzel laftan anlıyor
0 oy
tarafından
Bn annemebile kiziyorum bi yerde paylasma diye bir baskasi paylassa kiyameti koparirim heralde
tarafından
İşte ses etsem aile faciası çıkaracak
0 oy
(13,849 puan) tarafından
Bemim kızımı da kayınpederim paylaşmış aradım söyledim baba kaldırırmışın diye dedim 
tarafından
Benimkiler pireyi deve yapan insanlar
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Sende onunkini feysbuka at
tarafından
O kendisi atıyor zaten kızlarını reklam etmiş orda burda umrunda değil
0 oy
tarafından
İnstagram hikayeleribi kaydedip pylaşmamış olabilir çünkü ben de bazen instagramdan çekiyorum üstüne yazı yazmak için o şekilde galeriye kaydediyorum o da instagram olarak kaydedilmiş oluyo
tarafından
Yok paylaşmış eminiz öyle bir yapıya sahip malesef
0 oy
(30 puan) tarafından
Belki  instagram  üzerinden  çekmiştir  resimleri ben öyle  yapıyorum çünkü alışkanlık . İnstagram  üzerinden  çekip  kaydedince de o şekil oluyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 310 göst.
0 oy
36 cevap 1,045 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asenat_m Hersey (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 888 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu

397,257 soru

11,881,651 cevap

35,999 kullanıcı