0 oy
588 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8 puan) tarafından
Dün post açmıştım 

Bugün sosyal yardımlaşmaya gittim yenidoğan icin kıyafet yardımı yapmıyoruz dediler geri gönderdiler allah aşkına nerden verirler az kaldı doğumuma geçtiğimiz son 1 Ay dır tarla da çalıştım birikmiş borçlar falan derken kazancım gitti son ayimdayim gidemiyorum hangi kuruma başvurabilirim hastane çıkışı battaniye bez vs icin bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen arkadaşlar 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Cimere yaz anlat durumunu sosyal yardımın ilgilenmeyip kapıdan gönderdiğini zorda olduğunu hepsini yaz direk dönüş yapıyorlar..
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kız mı erkek mi bebek 
(8 puan) tarafından
Izmirde yaşıyorum
(8 puan) tarafından
Kaymakamlığa da gittim almadılar içeri:(
(3,823 puan) tarafından
Nasıl almazlar ya saçmalık
(8 puan) tarafından
Daha önceden de gitmiştim kaymakam bey kabul etmiyor dedi bugünde çok ısrar ettim ordaki bayana benim yapabilcegim birşey yok dedi
(3,823 puan) tarafından
Neyse belediye ye bir başvur bide adres verirsen bende bir kaç bişey yollamak isterim
0 oy
(13,614 puan) tarafından
İstanbul'dayım de lutfen
(8 puan) tarafından
Izmirdeyim:(
0 oy
(454 puan) tarafından
Bana verdiler ankaredayım taşıma puseti çantası var dogum yapınca ama kullınmıyorum duruyor öyle kıyafetide var istersen sana göndereyim
(8 puan) tarafından
Sen bilirsin abla giydirecek bir parça kıyafeti gerçekten yok
(454 puan) tarafından
Ptt ile göndereym istersen evimin karşısında benimde 2 tane kızım var
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun abla  
Çok teşekkür ederim doğduğunda giydirebilecegim bir parça kıyafette olsa yeter şükür
0 oy
tarafından
Bulundugun ilde merkezdeysen dogumdan sonra belediyeye git hosgeldin bebek cantasi dagitiliyor cogu ilde. Calisan calismayan herkese veriliyor icinde bir paket bebek bezi islak mendil hastane cıkıs kiyafeti biberon anne cantasi bebek tasima cantasi var her ilde varmi bilmiyorm ama osmaniyede var ilcelere degil de sadece merkezde ikamet edene veriliyordu bende almistm. 
(8 puan) tarafından
Merkezde değilim abla ilçe de oturuyorum
Doğduğunda giydirecek biseyimde yok dün bir abla da aynı şeyi dedi ama bakalim :(
0 oy
(26 puan) tarafından
Adres yollar mısın bana canım elimizden ne gelirse ölmedik ya hepimiz ne zorluklarla büyüdük Rabbim evlatlarımıza zorluk çektirmesin Bi şekilde hallederiz sen adres telefon bişey yolla bana istersen orhnesma15 instgramn varsa oradan da yazabilirsin 
0 oy
(3,152 puan) tarafından
Kuuzm bende yardim etmek isterim sana ama haftaya ancak kizimin temiz kiyafetleri var giydirmek istersen tabi instagramim tfadimeela yaz ordan
0 oy
(139 puan) tarafından
Kızım 3 aylık bende var hastane çıkışı zıbın felan gönderelim bacım adresini at da 
0 oy
tarafından
Gecenlerde e devlette dolanirken denk geldim belediye yardimi diye bisey var ona tikladiginda yardim turunu soruyo bi kac secenek var aralarinda gelirim yok bebek yardimi felan yaziyodu bi bak istersen oraya. Olmazsa belediyeye gidip sorarsn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 104 göst.
24 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gunow (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.