0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (439 puan) tarafından
Ya kızlar insanlar neler yapıyo hiç bişe olması gibi el Üstünde ler . Bide benim halimi gorsen iz varya . Ben ne yapsam yaranamam hep kötü olurum el üstünde tutarım . Ama insan bazen istiyo ki bi damla gözyaşına kiyilmasin kızlar . Ben varya hiç değer görmüyorum.  Kıymetim hiç bilinmiyor . Bi kere iyi ki  varsın yok . Sevda bunda mutlu olur yok . Sadece kendi istediği kendi dediği .Zoruma gidiyo artık . Ben 22 yaşındayım eşim 33 . 

Beni çok boşluyo ilgi sevgi yok sadece o ise gelince . Pislik bi yeğeni var o aradı mi zaten evde huzursuzluk başlıyor . Karısını aldatıyo herkes siliyo bunu esimin işi müstakil bi yerde onun us katına kadını getiriyo çoğu zaman .

Kız eşime dayı diyo ya o kim ki dayı esin diyorum . 

Biterse bu evlilik bunlar yüzünden bitecek ama anlamıyoda.  Bişe ye çözüm bulsam hep başka bişe çıkıyo sınavım imtihanm hiç bitmiyo . Eşimi size daha detaylı anlatsam bacim nasıl katlaniyon dersniz bana neler yaşattı neler ama hamileyim diye ailemi cignedim geri geldim tam ne güzel bosanacaktik :(((

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile bi sekilde üzme kendini cnm sabret ve dua et içini ferah tut inşallah düzelir durumunuz eğer düzelme olmazsa imkanın varsa cocuk olduktan sonra boşanmayi dusunebilirsin bu senin kararın tabi
(439 puan) tarafından
Canım hamileyken geldim geri doğurdum şükür ama  mutlu değilim kendimi değerli hissetmiyorum farklı duygular icerisindeyim
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Keşke  boşansaydın. Çocuğumu babasız büyütürüm diye dusunmiyeceksin katlanmak zorunda değilsin.  Mutsuz bir yuvada büyüyen bir çocuk ileriki yaşantısında nekadar sağlıklı bir birey olabilir sorarım sana?  . Allah yardımcın olsun eşinin kalbine iyilik güzellik versin senin kıymetini bilsin
(439 puan) tarafından
Amin öncelikle merhamet versin .
4 yaşında bi oğlum var 5 aylikta bi kızım.  
Onlara bunu yapamam dedim ama içten içe kendimi mafediyorum
(439 puan) tarafından
Evet hiç iyi annelik yapamıyorum oğlumu mafettik biliyo musun hep diyorum yusufumun gunahindan kurtulamayiz diye . O kadar şey yaşadıki yavrum
(2,550 puan) tarafından
Gerçekten de mutsuz bir evlilikte önce olan çocuklara oluyor . Sizin psikolojiniz bozuluyor aiz birşekilde üstesinden geliyorsunuz ama onlar bunun altından kalkamıyor sonra büyüdüğünde rol model olan siz ebeveynleri gibi davranmaya o karaketre bürünmeye çalışıyorlar istemeden de olsa . Neden çünkü sizden başka kimseyi görmediler bildikleri tek şey kavga gürültü kadına değer vermeyen tipik erkek
(439 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi bile öyle oğlum .
Vurmaya kalıyo hep hırçın hep kavga etmeye çalışıyo . Niye ana babası yüzünden
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ve senin eşinde yegeninin yaptigina göz yumuyo

Yegeninden beterdir o bnden demesi

Allah akil fikir versin
(439 puan) tarafından
Sadece eşim değil komple ailesi biliyo çocuğun annesi bile . Ama kimse bişe yapamıyo . Bende eşimi uzak Tutamıyorum . Şükür eskisi e göre uzak ama . Ayda da bi olsa huzurumuzu kaciriyo
0 oy
(597 puan) tarafından
Aynen bacim aynen... Bende nelere katlaniom susuyom... Ablasinin yegenlerinin yaninda bana pacavra bile dedi.... Neler neler ama sabir diom... Rabbim ekber birgun yuzumuze guler... Rabbim eslerimize vicdan versin, ya vedud ismiyle huzur nasib etsin yuvamiza
(439 puan) tarafından
Amin amin .Allah canımı alsın ki çok çaba veriyorum çok susuyoruz ama hep kötü Benin hep eksik benim kaldiramiyorum
(597 puan) tarafından
Bende kaldiramiom ama mecburuz evladimiz icin... Belki bir umud iste Rabbim evladimizka beraber huzurda getirir yuvamiza diye... Dondurmali hekva yaptim ilk defa denedim... Hep bi kusur hep... Sen bilmionmu tatli sevmedigimi, beginsizmisin, akilsizmisin, zekasizmisin ya sor yada bana yapma.... Ya be adam be ******** aksi pislik iyilik yapmisim yeni bise denemisim :(
0 oy
(617 puan) tarafından
Canım dua et bol bol rabbim hidayet versin  böyle şeyler duyunca o kadar üzülüyorumki bebegin için sıkma canını üzme kendini inanki onlar her şeyi biliyorlar❤❤
(439 puan) tarafından
Bebeğim daha küçük herseyi yaşayan 4 yaşında oğlum var . Kuzum okadar güzel bi çocuktu ki ama şimdi mafoldu o çocuk neler yaşadı neler gördü ama ben okadar kötü bi anneyimki o çocuğu geri bu yuvaya soktum niye bitane daha olucak diye normalde olmuyordu daha çocuğum ameliyat için gittiğimde aniden öğrendik . Dedim sevda vardır Allahin bi bildiği düzelir dedim ama o günden sonrası berbat çok kötü :((
(617 puan) tarafından
Sakın ümidini kesme dua et kafana takma  rabbim senin ve evlatlarının yardımıcısı olsun insallh gercekten icten bir sekilde dua ediyorum egerki olmuyirsa ailende sahip çıkıyorsa sen bilirsin ayrıl  ama kesinlikle çocuklarını bırakma onların sana ihtiyacı var
(439 puan) tarafından
Ailem her zaman arkamda çok şükür . Ama işin içinde farklı şeyler var çıkılmayacak.  Annem biter mafolur babamla ayrı zaten . Millet herseye laf eder . Abim ayrı huzursuz zaten . Ben iki üç sefer gittim bi daha gidersem kötü şeyler olur annem kaldıramaz ki
(617 puan) tarafından
Annen abim  tabiki önemlidir ama senin önceliğin  çocukların olmalıdır  bunu hiç unutma çocukların için en doğru kararı sen alman lazım  benimde iki tane çocuğun  var dünyada herşeyden daha değerli anamdanda babamdanda esimdende  Rabbim evlatlarımızı korusun herşeyin hayırlısini nasip etsin inşallah canım  senin içinde rabbim en güzelini  nasıp etsin insallah ❤
0 oy
tarafından
Eşin senden çok büyük belki de bundan seni takmıyor benim eşim de öylr aramızda 7 -8 yaş var hiç takmaz beni çocuk olarak görür ama sen eşinin hep iyi yanlarını bulmaya çalış güzellikle yaklaşmaya çalış 
(439 puan) tarafından
Iyi yönleri de var illaki ama hep tek taraflı olmuyo ki cnm
tarafından
Aynn öyle e derdimizi söyleyince de düzelmiyorlar kabahati bizde buluyorlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 243 göst.
0 oy
11 cevap 265 göst.
0 oy
8 cevap 455 göst.
0 oy