0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Haberlerde son dakika geçiyor cumadan itibaren sokok köy düğünü kapalı alan düğünü nişan kına sünnet düğünleri yasaklandı..nikahlar da 1 saat içinde olacak ve görevli olacakmış..yakınjvolmayan 65 yaş üstü ve 15 yaş altı yasaklandı

18 Cevaplar

+10 oy
(7,441 puan) tarafından
Yaz sezonu bitti ekonomiyi düzelttik zenginin Çebi şişti şimdi sırayla yasakalr basliyor
(7,441 puan) tarafından
Amin canım yazık yakında sağlıklı sağlık çalışanı kalmayacak ortada bunlara kim bakacak muamma ben şuan ücretsiz iznindeyim ama arkadaşlarım hep covid li sağlıklı olanlar da diğerlerinin yerine daha fazla çalışıyor yakında onlar da yorgunluktan bitik dusacekler
tarafından
Ya senin yazdığın yorumu öyle beğendim kiii. Yaz bitti turizm kapanacak adamlar düğünleri iptal ediyor. Yahu yaz başında aklınız neredeydi? Çook sinir oluyorum ya,
(7,441 puan) tarafından
Yaz başında zengin yandaslarin paraları azalmıştı canım o yüzden bu yilda turist gelmeseydi yurt dışından ne gerek vardı herşeyi normalmiş gibi göstermeye daha vaka 0 lanmadan haydi serbestlesme geldi benim senin sağlığın kimin umrunda ki şu an ki vaka sayısı ne ki bunun 10 katı vaka var herkese test yapılmıyor git evinde gecir diyorlar zaten hastanelerde yatacak yer yokki hastanede olsa test yapılması gerekiyor yapılınca da direk sisteme düşüyor
tarafından
Evet ya öyleymiş. Sisteme doğruluğu düşüyormuş. Sağlık bakanlığı da kabul etti. Yok 81 ile yazı göndermişler doğru test sayısı yollayın diye.
(7,441 puan) tarafından
Ateşi olmayana nefes darlığı olmayana kolay kolay test yapılmıyor insanalr gidiyor grip gibi şikayetleri varsa bazılarına yapıyorlar bazılarına yapmıyorlar günün sayısı tamamlanıyor ama bu ordaki çalışan doktorun suçu değil öyle yapılması söyleniyor test yapılan zaten sisteme direk düşüyor
-Reklam-
+2 oy
(1,595 puan) tarafından
Banada son dakika haberi msj geldi ama burdayım diye bakmadım. 
tarafından
Burası haberlerden daha önde ilk burdan duyuyorum bazen
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Tatile giden gelen dugunler giden gelen yayildi gene vius yasaklansa ne

Bu sikaga cikma yasagi beri aska ne hafta sinu ne boyle dugum izin  vermemeleri lazimdi  ne guzek 700 dusmusken vaka 1600 cikti geri 
+1 oy
(2,091 puan) tarafından
Evet çok iyi oldu bence keşke hıc açmasalardı düğün sezonunu hep bu yuzden oldu zaten vaka yükseldi 
tarafından
İnşallah etki eder
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Baya erken olmuş ya 
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Düğünü olanların hayali yarim kaldı onlara üzülürüm yoksa iyi olmuş 
tarafından
Yapacak birşey yok..ya bekleyecekler yada nikahla evlenecekler
+1 oy
(813 puan) tarafından
Çok şükür. 

Peki plajlardaki insanlar nolcak ? Niye tatil bölgelerinde hastalık yokmuş gibi davranıyolar anlamıyorum 
tarafından
Onlar kendilerini de sigortalatmışlardır merak etme..paran varsa yaşıyorsun zaten
(813 puan) tarafından
Öyle gerçekten
+1 oy
(406 puan) tarafından
Hadi be. Kuzenimin dügünü virüsten dolayı ertelenmişti gemde dügüne 1 hafta kala. Şimdide eylülün 9 unda kınası 12 sinde dügünü olcaktı yine yalan oldu yani. Kızın evi eşyaları hazır çeyizi bile gitmiş sarılmıştı evi nikahları da tamam bi dügün kalmıştı tüh
tarafından
Böyle hazırlanıp iptal olanlarınkine üzülüyorum..benim de görümcemin oğlu pazar günü nişan yaptı 2 kere iptal olmuştu..köyde yaptılar ama maske mesafe vardı
+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Düğünde ki tatilde ki cahil insanlar yüzünden tekrar sokağa çıkma yasağı gelmez inşallah ruhum daralıyor gerçekten yasaklarda
tarafından
Mart- haziran arasındaki zorlukları tekrar yaşamayız inşallah..2 çocukla zorlanmıştım..yasak olunca eşim gece 12den önce gelmiyordu evin alışverişi bendeydi çocuk yasağı olunca gidemiyordum yakınım yoktu çok zor olmuştu
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hadi yaa gercekten mi 
tarafından
Evet cumadan itibaren haberlere bakabilirsin
(6,827 puan) tarafından
Cumartesi gunu kuzenimin dugunu vardi annesi cok uzuluyodu zaten 1 saat olacak diye simdi napacaklar bilmiyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İyi olmuş............
tarafından
Geç oldu ama inşallah akıllanırlar
0 oy
tarafından
Aman iyi oldu zaten hep bu düğün bu nişan yüzünden çoğaldı
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çok iyi olmuş . 
0 oy
tarafından
Oıh çok sevindim şükürler olsun 
0 oy
tarafından
Bulaşan virüs bir saat içinde bukasmayacakmj ne saçma ya
tarafından
Ona bakarsak ekmek almaya giderken bile bulaşabilir bunu bilemeyiz ki..tedbir bizden
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Iyi oldu canim gec bile kalindi bu kisitlama icin
tarafından
Evet geç kalındı ama aşı olmadan bu virüs bitmez..yasaklar çare olamaz sadece zamanı uzatır bulaşma riskini azaltır
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Baslarim oyle ise benim kardesimin cuma gunu dugunu vardi bu simdimi soylenir sinirden deliriyiruz boyle seymi olur yahu
0 oy
tarafından
Annemlere 2 tane düğün davetiyesi gelmiş hem kına  düğün olacak diyor millet hiç umurunda değil bir düğün olur 2 günde nasıl rahat olunur bilmiyorm bakalım olucakmi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 581 göst.
+1 oy
9 cevap 301 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu