0 oy
421 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çok huysuzlasti 3-4 gündür beni öldürdü akşamları uyumamak için direniyor gündüzde uyumuyor gerçekten çok kötüyüm hiç halim yok çok sinirleniyorum o ağladıkça ayakta geziniyoruz ağlıyor uyutmaya çalışıyorum ağlıyor ayağımda sallıyorum ağlıyor mama yapıyorum yemiyor emmiyor uyumuyor off kızlar bu niye böyle huy değiştirdi bı kac gündür ya gerçekten kendimi öldüresim geliyor Diş olabilirmi diyorum ama daha erken değil mi 4 buçuk aylık şu anda ama aklıma başka bişey gelmiyor gece de miz mız edip duruyor şu an zor yazıyorum gözlerim açılmıyor zor açıyorum ya bı yardım edin bişey diyin 

4 Cevaplar

+1 oy
(27,337 puan) tarafından

Giz gunun 12 saatinden 7 8 saati burdasın bebikin rahatsiz dmeekki onla ilgilen vaktini ona ver bi dk götür belki bi ağrısı sancisi vardir durmuyordur

(27,337 puan) tarafından
Guzel bi cocuk dk gotur kac aylik bebegun
tarafından
4 buçuk aylık daha
tarafından
Diş olamazmi
(27,337 puan) tarafından
Evet  olabilir o aylarda huysuzluk  normal kizimda öyleydi

Bide yavastan uyku vakit aralarini uzat

Mesela sabah 10 da kalktiysa  2 ye kadar oyalandir oyle uyut yani yorulsun uyusun dinlensin vucudu
tarafından
Aslında oyaliyorum yaklaşık saat 5 den beri hiç uyumadı bak hiç uyumadı dışarıyı gezdik oyun oynadık güldürdüm biraz bu saat oldu ağlaya ağlaya yeni daldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 buçuk aylıkken başladı diş huysuzlugu 6.ayda diş çıkarmıştı. Büyük ihtimal diş olabilir damakları acıyo dur şişiyo dur 
tarafından
Başkada bişey gelmiyo aklıma kulak agrısı filan olabilir mi ya bebeğin agzı dili yok ki napsın bizim o dönem hem egzema hem diş dönemiydi oturup bende aglardı o dereceyi uyku nedir bilmezdik. Allah yardımcın olsun olmadı Bi saglık ocagına göster aile hekimine
tarafından
Amin Allah razı olsun böyle devam ederse goturcem mecbur
tarafından
Götür tabi bide sen çok strese girmemeye çalış hissediyor ninni bebek müziği filan aç
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(654 puan) tarafından
Gazı vardır belki yada iyesi batmıştır neden hemen sinirleniyosunuz çocuk bakmak kolay değil biliyorsunuzdur sabır edin herkesin başından gever bu tür şeyler siz sinirlendikçe bebeginizede yansitiyosunuzdur yapmayın lütfen 
(654 puan) tarafından
Eşin yardımcı olmuyo mu peki bi doktora götürün yavrumu ya biyeri agriyodur belki Allah korusun
tarafından
Eşim yardımcı oluyor o konuda hakkını yiyemem ama oda çalışıyor gece gidiyor bide ise akşam geri geliyor daha yemek yemeden uyukluyor ağrı kesici verdim biraz daldı gibi ayağımda ama inşallah bu günleri de atlatırız galiba bı yeri ağrıyor benim aklıma diş geldi ama bilmiyorum ki
(654 puan) tarafından
Inşallah canım damakları kabardıysa diş damaginin altından görünür zaten eğer disse soğuk kompres yap damağına yada diş kasiyicisini buzluğa koy biraz soğuyunca al eline ver
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
(654 puan) tarafından
Rica ederim çok geçmiş olsun
0 oy
(165 puan) tarafından
Melisa çayı al kendin iç günde iki bardak falan sakinliği bebeğe de geçer Emzirdikçe
tarafından
Tamam alym inşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu