0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu bebekler bu aylarında mı böyle oluyorlar bilmiyorum genelinde zaten zor bi bebek ama bugün 8 aylık olduk bana o kadar çok düşkün olmaya başladı ki kızım tuvalete bile gidemiyorum afedersiniz. Eşim de bile durmuyor benim çıkmam da direkt ağlıyor. Geceleri ağlayarak uyanmalarını zaten hiç demiyorum.bu aylarda sizin bebeklerinizde mi böyle yada boyleydi

2 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Normalde zaten huysuzdu 8. Ayda çıldırdı ve beni de çıldırttı resmen normalde kendi kendine uyurdu asla uyumamaya başladı salladım yine uyumuyordu kucağıma alıyorum üstüme tirmaniyo resmn ..

Bide bağımlılık var tabi yanından kalksam agliyo iki saniye ayrı bı iş yapamadım resmen ayrılık kaygısı yaşıyordu kimseue asla gitmez kimseye gülmez vs vs 

Gece ağla ma yoktu belki dış kaynaklı olabilir 

10. Aya girdik  artık emekliyorda bakıyor ben yokum yada bı yere gidiyorum hemen peşimden geliyo artık aglamiyo sanırım gidemedkleri için de ağlıyorlar artık peşimden tuvalete geliyor:)
tarafından
Atak falan olabilir mi diyorm bazen.Aynisi resmen arkamdan ağlıyor.dis konusunda gorunude hic bse yok ne kızarıklık ne şişlik.Allah bol bol sabır versin çok zor
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
Sorma cnm benimkide öyle sallarken ateşe düşmüş gibi ağlıyor hiç bir oyuncakla oynamıyor atıyor kucakta durmuyor bn de tuvalete bile gidemiyorum sürekli herşeye ağlıyor gec3de ağlayarak uyanıyor 
tarafından
Sizinkide ayni durumda desene.Valla perişan oldum iyice atak dönemi galiba

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 424 göst.
0 oy
8 cevap 160 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu

379,382 soru

11,356,291 cevap

34,832 kullanıcı

...